Jump to content
Dogomania

Tosia i Teoś - kolejna schroniskowe malizny już w swoich stałych domach :)

Recommended Posts

Dnia 1.09.2022 o 11:09, Ellig napisał:

Co wiemy o Tosi, o jej charakterze?
robimy ogłoszenia?

Tak o niej napisała Jagna:

Wazy 7,5 kg. Boi sie smyczy. Przechodzi z trudem po pare krokow. Wesola, pogodna ale plochliwa. Z psami dobre relacje. Nie powinna isc do malych dzieci, bo moze ugryzc ze strachu. Ma rok.

Dnia 1.09.2022 o 21:27, Tola napisał:

Jakby potrzebna była pomoc w ogłaszaniu, to chętnie pomogę. 

Bardzo dziękujemy ! Wysłałam wstępny tekst ogłoszenia A;laskan i Ellig do akceptacji ewentualnie poprawy. Jak już będzie gotowy, poprosimy o pomoc w ogłaszaniu Tosi 🙂 Teoś ma dwa ogloszenia na olx i dwa na gratce.

Telefony o Teosia to jakaś porażka...😠

Pijani, belkocą coś o zabraniu...osoby kompletnie nieczytający treści, chcą już natychmiast zabrać psa..panie w wieku 80 lat bo taki fajny..

Zapytanie na olx: " czy Teoś wariuje i się nakreca w trakcie zabawy?"..

No nie wiem..śmiac się czy płakać..🤔

Dnia 4.09.2022 o 16:46, Alaskan malamutte napisał:

Pijani, belkocą coś o zabraniu...osoby kompletnie nieczytający treści, chcą już natychmiast zabrać psa..panie w wieku 80 lat bo taki fajny..

Ja właśnie ogłaszam szczeniaki.....to jest dopiero "przyjemność" rozmowy z "dziwnymi" ludźmi 😞 😞

Dnia 4.09.2022 o 16:46, Alaskan malamutte napisał:

Byłam pewna, że on ekspresowo znajdzie super dom, a tu wszystkie cztery siedzą jak zaczarowane. Taki rewelacyjny piesek. Współczuję telefonów. Teraz nie mam szczeniąt, bo mam jeden miot zarezerwowany i jestem najszczęśliwsza pod słońcem. Nikt nie dzwoni, nie muszę użerać się z debilami. Odpoczywam psychicznie.

Dnia 6.09.2022 o 17:35, Nadziejka napisał:
Zagladam z wszelką modlitwą 
Ewuniu pieniazki z kramu dla cudnych krusztyneczek wyslane

Kochana Nadziejko, pieniądze na pewno jutro dotrą i od razu potwierdzę. Z całego serca dziękujemy za Twoją bezinteresowną pomoc dla naszych psiaków ❤️

Bardzo serdecznie dziękujemy Nadziejce za zrobienie kolejnego bazarku dla Tosi i Teosia. Psiaki dostały właśnie 53 zł 🙂 

Serdecznie dziękujemy też Nesiowatej za wpłatę 20 zł dla psiaków. W zamieszaniu nie wpisałam tej wplaty 2.09, ale już nadrobiłam zaległości.

Zapomniałam też podziękować osobie spoza dogo - mojej sąsiadce Agnieszce za przelanie 378 zł za utrzymanie Tosi w sierpniu 🙂 Agusia pokryła całą płatność Tosi 🙂

• Ewa Marta changed the title to Tosia i Teoś - kolejna schroniskowe malizny już w swoich stałych domach :)