Jump to content
Dogomania

Tosia i Teoś - kolejna schroniskowe malizny już w swoich stałych domach :)


Recommended Posts

Dnia 15.09.2022 o 22:02, Alaskan malamutte napisał:

Tosia ma powodzenie😁 międzynarodowe. Dzwoniła pani z Holandii. Mieszka z mężem i pieskiem shitzu w Brennej. Bardzo im się Tosia podoba. Jutro przylatują do Bielska Białej, w czwartek wracają do Holandii...

No niestety bez Tosi...

 

No i dobrze 🙂 Tosia znajdzie dom tu, bez konieczności latania samolotem 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2022 o 22:02, Alaskan malamutte napisał:

Tosia ma powodzenie😁 międzynarodowe. Dzwoniła pani z Holandii. Mieszka z mężem i pieskiem shitzu w Brennej. Bardzo im się Tosia podoba. Jutro przylatują do Bielska Białej, w czwartek wracają do Holandii...

No niestety bez Tosi...

 

To Pani troszkę późno obudziła się z adopcją, skoro wracają za niespena tydzień  do Holandii 😉 w większości przychodni na paszport nawet trzeba się umawiać wczesniej. No chyba, ze pani zakladala, ze dzwoni z ogłoszenia, my szybko załatwiamy badanie i dokumenty wywozowe i ona sobie od razu psa odbiera.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.09.2022 o 07:51, Jaaga napisał:

To Pani troszkę późno obudziła się z adopcją, skoro wracają za niespena tydzień  do Holandii 😉 w większości przychodni na paszport nawet trzeba się umawiać wczesniej. No chyba, ze pani zakladala, ze dzwoni z ogłoszenia, my szybko załatwiamy badanie i dokumenty wywozowe i ona sobie od razu psa odbiera.

No tez takie miałam wrażenie....Kiedy zapytałam czy zdaje sobie sprawę ile czasu zajmuje przygotowanie psa, to odpowiedziała, że miesiąc....czyli jest zorientowana...no nic. Czekamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2022 o 17:48, Gabi79 napisał:

Bidulek na razie wystraszony, ale to się zapewne wkrótce zmieni.

Powodzenia maleńki

Jest zdezorientowany. On miał tu swoj harem, świetne relacje ze wszystkimi psami, jest typowo stadny. Przy zapoznaniu nie bał się, ale na zdjęciu juz mina nietęga. Myslał pewnie ze to wycieczka, a tu nagle zostal sam z obcymi ludźmi. Musi się przestawić na życie bez swoich dziewczyn. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2022 o 21:04, Alaskan malamutte napisał:

Jutro zadzwonię i zapytam jak Teoś. Trzeba dac im chwilkę. 

 

 

 

 

 

Asiu, dzięki wielkie za kolejny super domek ♥️

Dnia 18.09.2022 o 07:46, Jaaga napisał:

Chłopak jest bezproblemowy, szybko się przyzwyczai. Naprawdę często taki idealny pies się nie trafia 🙂.

Super, że jest taki fajny😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2022 o 20:12, Jaaga napisał:

Są jakieś wieści z domu? Nie chciałam pytać pani, żeby nie było, że wszyscy do niej podbijamy z pytaniami i każdej osobno musi zdawać relację.

Tak. Pani Basia mowi że Teos jest idealny. Je, chętnie chodzi na spacerki. Nie ma z nim żadnego problemu. Jutro obiecala wyslać zdjęcie ze spacerku.

image000000(86).jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Tosia i Teoś - kolejna schroniskowe malizny mają szansę na lepsze życie i jadą do Jaagi. Teoś ma już DS!
Dnia 19.09.2022 o 14:14, Nadziejka napisał:
 
Poslalam 20 zl z zakonczonego kramiku 
                    Sciskam ogromnie sciskam raduje z domku Teosia

Pieniądze już na koncie psiaków. Z całego serca dziękujemy Nadziejko ❤️

Dnia 19.09.2022 o 17:44, Alaskan malamutte napisał:

Teoś na spacerku😍

image000000(87).jpg

No i pięknie:) Za chwilę spotka nowych przyjaciół i będzie szczęśliwy 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2022 o 21:24, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawialam chwilę z p. Basią. Teoś zaprzyjażnil się z pieskiem sąsiadów. Na spacerach robi furrorę, bardzo się ludziom podoba. Pani Basia przeszczęśliwa i dumna że ma tak wspaniałego pieska.

Cudowne wiadomości ♥️

Dnia 19.09.2022 o 22:57, Alaskan malamutte napisał:

Na jakie miasto ogłoszenie ma Tosia? 

Jutro postaram się zrobić jej olx tylko nie wiem, gdzie ma...

Jutro sprawdzę. Z telefonu mam problem.

Dnia 19.09.2022 o 23:02, Alaskan malamutte napisał:

Dzisiaj miałam też zapytanie o Tosię z Niemiec. Po rozmowie z Ewą, odmówiłam. Pani mnie przekonywała, że są Polakami, że w niemieckich schroniskach są tylko duże psy a oni szukają malej suni. Tosia bardzo im się podoba. 

 

Znajdziemy jej dom w Polsce, gdzie będzie można zrobić wizytę pa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...