Jump to content
Dogomania

Tosia i Teoś - kolejna schroniskowe malizny już w swoich stałych domach :)


Recommended Posts

Dnia 7.09.2022 o 19:03, Alaskan malamutte napisał:

O Teosia "dobija się "p. Barbara z Mysłowic. Dzisiaj odesłała ankietę i......

Robimy wizytę!!!

Zrobi ją Ania, która sprawdzała domki dla Viki ,  Vegi i Kaprysa

Rewelacyjnie, trzymam kciuki. Jesli Pani coś chce więcej wiedzieć, to kierujcie ją do mnie. Juz jestem w domu i odzyskałam swój telefon, który mi mąż omylkowo zabrał kilka dni temu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

chciałam napisać, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Tosia po moim przyjeździe. Na spacerze jest największą przylepką, cały czas podbiega, kładzie się i robi wygibasy, żeby przymilic się i zwrócić na siebie uwagę. Nie było już żadnego łapania za smycz, żeby wrócić z nia do domu, bo pierwsza byla na schodach i nawet sama na piętro śmigała.  Tylko jest dalej taka uległa i mało pewna siebie. Nie wiadomo, czy w nowym domu znowu nie zacznie od etapu, na jakim byla kiedy przyjechała, ale jest szansa, że zostanie juz otwarta na ludzi. Zdecydowanie lepiej reaguje na kobiety, ale to typowe dla większości psów schroniskowych. Zrobila ogromne postępy. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.09.2022 o 20:58, Alaskan malamutte napisał:

Wizyta dla Teosia w poniedziałek o 11. 

 

 

Bardzo mocno trzymam kciuki!

Dnia 9.09.2022 o 07:42, Jaaga napisał:

chciałam napisać, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie Tosia po moim przyjeździe. Na spacerze jest największą przylepką, cały czas podbiega, kładzie się i robi wygibasy, żeby przymilic się i zwrócić na siebie uwagę. Nie było już żadnego łapania za smycz, żeby wrócić z nia do domu, bo pierwsza byla na schodach i nawet sama na piętro śmigała.  Tylko jest dalej taka uległa i mało pewna siebie. Nie wiadomo, czy w nowym domu znowu nie zacznie od etapu, na jakim byla kiedy przyjechała, ale jest szansa, że zostanie juz otwarta na ludzi. Zdecydowanie lepiej reaguje na kobiety, ale to typowe dla większości psów schroniskowych. Zrobila ogromne postępy. 

To super wiadomość. Na pewno pomoże przy adopcji. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.09.2022 o 12:30, Alaskan malamutte napisał:

Zapytanie na olx

Witam chciałbym adoptować jakiegoś psiaka tych gabarytów ponieważ mamy sunie shitzu i szukamy jej towarzystwa do zabaw . W październiku będzie również sterylizowana .

O Teosia czy Tosię? Chyba nie bardzo Teoś, bo znaczy w domu. Jak bedzie sam, to pewnie zaniecha, ale przy suczce na pewno bedzie kontunuować oblewanie kaloryferów i narożników scian.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2022 o 13:34, Alaskan malamutte napisał:

Już po wizycie..

Teoś ma dom!!🥰😍. Zamieszka w Mysłowicach z panią i panciem. 

Córcia p. Basi mieszka oddzielnie, adoptowala rok temu niewidomego pieska. 

 

Super! Powodzenia psiaku! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2022 o 13:34, Alaskan malamutte napisał:

Już po wizycie..

Teoś ma dom!!🥰😍. Zamieszka w Mysłowicach z panią i panciem. 

Córcia p. Basi mieszka oddzielnie, adoptowala rok temu niewidomego pieska. 

 

Brawo! Cudownie, że wyłuskałaś ten domek pośród wielu kiepskich ofert Asiu 🧡

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj telefon o Tosię. Pan z Tychów. W domku owczarek szwajcarski i cztery koty. Panstwo pracują w biurze, pies z nimi chodzi do pracy. Trochę podyskutowaliśmy na temat sterylizacji (owczar nie jest wykastrowany bo pan przeciwny natomiast jest za sterylizacją suczek). Pan ma wszystko przemyśleć. Wydaje mi się że już się nie odezwie...

Bardzo cieszy mnie fakt że Tosia jest widoczna i że zaczynają dzwonić telefony. W końcu zadzwoni ten właściwy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...