Jump to content
Dogomania

Tosia i Teoś - kolejna schroniskowe malizny już w swoich stałych domach :)


Recommended Posts

Dnia 1.09.2022 o 11:09, Ellig napisał:

Co wiemy o Tosi, o jej charakterze?
robimy ogłoszenia?

Tak o niej napisała Jagna:

Wazy 7,5 kg. Boi sie smyczy. Przechodzi z trudem po pare krokow. Wesola, pogodna ale plochliwa. Z psami dobre relacje. Nie powinna isc do malych dzieci, bo moze ugryzc ze strachu. Ma rok.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2022 o 21:27, Tola napisał:

Jakby potrzebna była pomoc w ogłaszaniu, to chętnie pomogę. 

Bardzo dziękujemy ! Wysłałam wstępny tekst ogłoszenia A;laskan i Ellig do akceptacji ewentualnie poprawy. Jak już będzie gotowy, poprosimy o pomoc w ogłaszaniu Tosi 🙂 Teoś ma dwa ogloszenia na olx i dwa na gratce.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2022 o 16:46, Alaskan malamutte napisał:

Telefony o Teosia to jakaś porażka...😠

Pijani, belkocą coś o zabraniu...osoby kompletnie nieczytający treści, chcą już natychmiast zabrać psa..panie w wieku 80 lat bo taki fajny..

Zapytanie na olx: " czy Teoś wariuje i się nakreca w trakcie zabawy?"..

No nie wiem..śmiac się czy płakać..🤔

Ja właśnie ogłaszam szczeniaki.....to jest dopiero "przyjemność" rozmowy z "dziwnymi" ludźmi 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2022 o 16:46, Alaskan malamutte napisał:

Telefony o Teosia to jakaś porażka...😠

Pijani, belkocą coś o zabraniu...osoby kompletnie nieczytający treści, chcą już natychmiast zabrać psa..panie w wieku 80 lat bo taki fajny..

Zapytanie na olx: " czy Teoś wariuje i się nakreca w trakcie zabawy?"..

No nie wiem..śmiac się czy płakać..🤔

Byłam pewna, że on ekspresowo znajdzie super dom, a tu wszystkie cztery siedzą jak zaczarowane. Taki rewelacyjny piesek. Współczuję telefonów. Teraz nie mam szczeniąt, bo mam jeden miot zarezerwowany i jestem najszczęśliwsza pod słońcem. Nikt nie dzwoni, nie muszę użerać się z debilami. Odpoczywam psychicznie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2022 o 17:35, Nadziejka napisał:
Zagladam z wszelką modlitwą 
Ewuniu pieniazki z kramu dla cudnych krusztyneczek wyslane

Kochana Nadziejko, pieniądze na pewno jutro dotrą i od razu potwierdzę. Z całego serca dziękujemy za Twoją bezinteresowną pomoc dla naszych psiaków ❤️

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękujemy Nadziejce za zrobienie kolejnego bazarku dla Tosi i Teosia. Psiaki dostały właśnie 53 zł 🙂 

Serdecznie dziękujemy też Nesiowatej za wpłatę 20 zł dla psiaków. W zamieszaniu nie wpisałam tej wplaty 2.09, ale już nadrobiłam zaległości.

Zapomniałam też podziękować osobie spoza dogo - mojej sąsiadce Agnieszce za przelanie 378 zł za utrzymanie Tosi w sierpniu 🙂 Agusia pokryła całą płatność Tosi 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...