Jump to content
Dogomania

Tosia i Teoś - kolejna schroniskowe malizny już w swoich stałych domach :)


Recommended Posts

Dnia 3.08.2022 o 13:14, Ewa Marta napisał:

Udało mu się 🙂 Szczęśłiwie Jaaga zadzwoniła, że takiego maluszka przyjmie dodatkowo, a Aśka cudem jakims upchnęła maliznę i wiezie wesoły autobus po lepsze życie 🧡

A ja dalej czekam na odpowiedź z Miedar...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 13:01, Tola napisał:

ZEA pokryje koszty karmy za pierwszy miesiąc dla psiaków, będzie mniejszy koszt hotelowania.  Uzgodnię to z Jagną. 

 

Tolu kochana, bardzo serdecznie dziękujemy, ale na razie piesek ma dostawać karmę Intestinal Nuuki. Kupiła ją moja Przyjaciółka, ale dla porządku zapytałam Limonkę i chętnie zgodziła się ją przekazać dla niego. Nie wiem ile jej zostało, ale może na początek oboje będą mogli ją jeść i gdyby zabrakło, to wtedy ZEA pomoże?

Cieszę się jak wariat, że oboje wyjechali. Sunieczka zaliczy szybko weta, bo rana na brzuszku jest brzydka. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 13:19, Nesiowata napisał:

A ja dalej czekam na odpowiedź z Miedar...

Nadejdzie. Cudownie, że weźmiesz starszego psiaka, one mają mniejsze szanse, niż te młodziaki. A tu grzechem byłoby nie skorzystać z transportu, możliwości zabrania go tak szybko i wolnego miejsca u Jaagi 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 13:20, Ewa Marta napisał:

Tolu kochana, bardzo serdecznie dziękujemy, ale na razie piesek ma dostawać karmę Intestinal Nuuki. Kupiła ją moja Przyjaciółka, ale dla porządku zapytałam Limonkę i chętnie zgodziła się ją przekazać dla niego. Nie wiem ile jej zostało, ale może na początek oboje będą mogli ją jeść i gdyby zabrakło, to wtedy ZEA pomoże?

Cieszę się jak wariat, że oboje wyjechali. Sunieczka zaliczy szybko weta, bo rana na brzuszku jest brzydka. 

 

 

 

 

Oczywiście. Jeszcze dla Poli też jak potrzeba, ale tutaj na wsi nie mogę znaleźć jej wątku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 13:32, Tola napisał:

Oczywiście. Jeszcze dla Poli też jak potrzeba, ale tutaj na wsi nie mogę znaleźć jej wątku. 

Ale fajnie, z całego serca dziękujemy!!! Wrzucam wątek suni:

https://www.dogomania.com/forum/topic/356876-maleńka-prześliczna-zamojszczanka-pola-zaczyna-nowy-etap-życia-szukamy-najlepszego-domu-dla-niej-prosimy-z-całego-serca-o-wsparcie-dla-tej-malizny/

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 16:04, Alaskan malamutte napisał:

Zrobiłyśmy "burzę mózgów" i zgodnie ustaliłysmy wszystkie, że sunia od dzisiaj ma na imię Tosia a piesek Teoś.❤️

Witajcie na wolności nasze kochane maluchy!!!❤️❤️

Bardzo mi się podobają oba imiona, a razem jeszcze bardziej. Tosia i Teoś, super🧡

Przyznam po cichu że Tosię podpowiedziała moja sąsiadka Agnieszka. Po błyskawicznej adopcji Mikusia pokazałam jej wątek bezimiennej suni (nie wiedziałyśmy wtedy jeszcze, że do wątku dołączy Teoś) i zachwyciła się maleńką. Zadeklarowała wsparcie w utrzymaniu suni, została więc mamą chrzestną. Teosia wymyśliła Alaskan, ona zawsze trafia super. Pasuje i do Tosi i do... samego Teosia 🧡

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Tosia i Teoś - kolejna schroniskowe malizny mają szansę na lepsze życie i jadą do Jaagi.
Dnia 3.08.2022 o 17:43, Alaskan malamutte napisał:

Witamy na wątku maleństw. Zostań z nami na aż do szczęśliwego zakończenia. Jak zobaczyłam psiula to wiedziałam, że to Teoś😍

Bardzo do niego pasuje.

Dnia 3.08.2022 o 17:48, Gabi79 napisał:

Melduję się u cudnej pary na "T".

Bardzo się cieszymy, że jesteś 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 18:00, Alaskan malamutte napisał:

Mam info od Toli, ż psiaki już dojechały do Jagny. Czekamy cierpliwie na pierwsze info. 

Pierwsza wiadomość jest taka, że suczka lękliwa, a psiak super. Nie chcę naciskać, więc czekamy na wolną chwilę Jaagi. Imiona się spodobały.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 17:31, Ewa Marta napisał:

 Boże zlituj się nad nami durnymi i daj wygrać w totolotka, żeby to wszystko utrzymać 😀

Amen !!!!!!!!!!!!!!

Ze stałymi przeholowałam mocno, ale wesprę te cudne maleństwa ( urlopowe w pracy mam dostać ;))

proszę o nr konta

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 09:10, mari23 napisał:

Amen !!!!!!!!!!!!!!

Ze stałymi przeholowałam mocno, ale wesprę te cudne maleństwa ( urlopowe w pracy mam dostać ;))

proszę o nr konta

Marysiu kochana, ale tak symbolicznie poproszę, bo za dużo masz na głowie 🙂

Dnia 4.08.2022 o 09:50, Poker napisał:

Mam zawrót głowy od tej ilości psinków. Mam wpłacić 100 zł , więc proszę nr konta.

W rejonie Zamościa chyba jest fabryka psów. Okropne.

Kochana, numer konta wysłałam już kilka dni temu i wczoraj jeszcze dopisałam wiadomość 🙂 Poszukaj 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 10:11, Ewa Marta napisał:

Marysiu kochana, ale tak symbolicznie poproszę, bo za dużo masz na głowie 🙂

Kochana, numer konta wysłałam już kilka dni temu i wczoraj jeszcze dopisałam wiadomość 🙂 Poszukaj 🙂

 

OK.

Link to comment
Share on other sites

Mamy nowe wiadomości o psiakach.

Tosia miała nie zdjęte szwy, które wylizywała i zaczęły gnić. Jaaga wszystkie zdjęła i będzie jej podawała Metronidazol. Powinno być dobrze. Tosia jest lękowa, sama nie podchodzi do człowieka. Kiedy Andrzej brał ją na smycz wystawiła pyszczek, jakby chciała ugryźć, ale tylko straszyła. Nie ugryzła nikogo. Rano nie chciała za nic wyjść na spacer, może pilnowała wygodnego miejsca w pokoju. Załatwiła się na podkład.

Jaaga słusznie postanowiła dać jej odpocząć, nie narzucać się, nie brać na ręce. Niech maleńka poobserwuje inne psiaki ich zachowanie i sama zdecyduje kiedy podejść. Z innymi psami zgoda.

Tosia z pyszczka nie wygląda jak na tych pierwszych zdjęciach, na szczęście charakterystyczny ogonek daje pewność, że to "nasza" sunia, ta sama, co na zdjęciach, na których ją zauważyłyśmy.

Teoś jest przecudowny, zrównoważony, miły i wyluzowany. Słychać zachwyt w głosie Jaagi, jak o nim mówi. Spał na fotelu. Ma bardzo gęstą sierść jak mopsik, ale pod sierścią chude ciałko. Na pewno trzeba go odżywić, bo ma niedowagę.

Alaskan wrzuci potem zdjęcia. Jeszcze nie ogłoszeniowe, takie dla nas, żeby cieszyć się początkiem nowego życia dwóch ogonków.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...