Jump to content
Dogomania

Terierkowata Zojka opuściła bramy schroniska, dzięki Wam , a teraz pierwsze dni w swoim nowym domku.


Recommended Posts

Jo37 będzie skarbnikiem Zojki więc konto to samo co było dla Shili - dziękuję Asiu,

Tysiu - tak właśnie myślałam żeby powoli zacząć ją ogłaszać , będę wdzięczna za pomoc :).

Szafirko - dziękuję za info i piękne zdjęcia prześlicznej Zojeczki <3.

Cieszę się, że pozbyła się już tego niefajnego futerka, skóra odpocznie, a ona będzie miała komfort. Mam nadzieję że jeszcze trochę czasu i jak poczuje się pewniej to się uspokoi troszkę 🙂 i będzie bardziej skoncentrowana na człowieku.  Także szukamy dobrego domku, aktywnego, bez innych zwierzaczków, chyba że z jakimś sympatycznym psiaczkiem, żeby nie było zapędów myśliwskich, i bez małych dzieci, raczej jeśli już to nastolatki, żeby ktoś chciał pozytywnie wykorzystać energię i radość życia, która rozpiera Zojeczkę.

 

Link to comment
Share on other sites

Zojeczka :).

wiek - ok 2lat

waga - 11,5 kg powinna tak 12-13kg

charakter - słodka łobuziara, energiczna , żywiołowa

dom - bez małych dzieci, kotków i innych małych zwierzaków, czyli tego co mogłaby chcieć upolować :D,

najlepiej jak będzie ukochaną psią jedynaczką w domu, ewentualnie ze średnim lub większym pieskiem

Polecana dla miłośników rasy i terierowatych

kontakt - tel. 694 954 250

Bardzo prosimy o ogłoszenia ZOjeczki, oczywiście za wyróżnienia zwrócimy

Dziękuję ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Terierkowata Zojka opuściła bramy schroniska, bardzo potrzebuje przyjaciół, prosimy o ogłoszenia !
Dnia 20.08.2022 o 16:36, Onaa napisał:

Bardzo dziękuję 🌹.

Miałam właśnie pierwszy telefon o Zojeczke , i jakby tu powiedzieć - dawno już nie szukałam domku dla mojego podopiecznego,  i zapomniałam już jak to jest rozmawiać z idiotami.

Ludzie szybko Cię wyćwiczą.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za ogłoszenia 🙂 🌹, u mnie Zojka też ma dwa.

Jeśli byłoby potrzebne wyróżnienie to piszcie, wyróżnimy z pieniążków Zojki, Asia wyśle pieniążki. Zoja to łobuziak, dobrze jakby szybko znalazła domek.

A Zojeczka dostała paczuszkę z mokrym jedzonkiem i smakołykami od pani Krystyny z fb 🐾🌺, bardzo dziękujemy.

received_750569582682775.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2022 o 21:54, mari23 napisał:

Poproszę o nr konta i dopisanie do listy deklaracji 🙂

Oj przepraszam mari, Twoja deklaracji pomocy mi umknęła, już dopisuję:), dziękuję.

 

Dnia 27.08.2022 o 21:54, mari23 napisał:

Poproszę o nr konta i dopisanie do listy deklaracji 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę trzymajcie mocno kciuki 🙂 - w czwartek wieczorem będzie wizyta przedadopcyjna dla Zojeczki , dziękuję Elik że zgodziłaś się mi pomóc 🌹

Kraków, domek z ogródkiem, pani brzmiała bardzo fajnie. Obecnie jest w domu cały czas , w domu są także starsi państwo. Jakiś czas temu odszedł ich kilkunastoletni piesek w typie owczarka też schroniskowy, mieli też jamnika który przeżył 21 lat. Teraz chcieli mniejszego pieska, Zojka ich zauroczyła. Problemem jest to że Zojka to łobuz , startuje do innych psiaków, nie wiemy czy z zazdrości, czy w swoim domu gdzie będzie to się wyciszy a pani zależało żeby ich pupil był pod tym względem w miarę zgodny, ich poprzedni piesek miał problemy z innymi pieskami i spacery z nim czasami były trudne.  Szkoda że to tak daleko , wtedy Państwo mogliby poznać Zojke bezpośrednio. No i Zojka czasami lubi coś zniszczyć.  Dużo z Panią na te kwestie rozmawiałam, nie chciałam jej zniechęcić ale chciałam żeby miała świadomość że trzeba będzie z Zojka pracować może nawet z behawiorystą. Pani dzwoniła do mnie kilka razy , rozmawiała z Hanią, wszyscy domownicy się zastanawiali i dziś pani zadzwoniła że zdecydowali się na adopcję Zojki, że będą z nią pracować, i umówiliśmy się na wizytę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2022 o 20:16, Onaa napisał:

- w czwartek wieczorem będzie wizyta przedadopcyjna dla Zojeczki , dziękuję Elik że zgodziłaś się mi pomóc 🌹

Nie ma sprawy  🙂 Z przyjemnością odwiedzę moje dawne tereny. 8 lat temu przeprowadziłam się z tamtego rejonu na drugi koniec Krakowa  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2022 o 20:16, Onaa napisał:

trzeba będzie z Zojka pracować może nawet z behawiorystą.

Jeśli Zojka ma normalne terierskie zachowania, to niepotrzebny jest behawiorysta, tylko trener, który pokaże jakie dać psu zajęcie, zajęcie pod kontrolą człowieka.

Miłe Panie, mało który behawiorysta ma kwalifikacje trenera. Teoretyczna wiedza o zaburzeniach zachowania nie musi iść w parze z umiejętnością bodaj przywołania psa.

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...