Jump to content
Dogomania

Terierkowata Zojka opuściła bramy schroniska, dzięki Wam , a teraz pierwsze dni w swoim nowym domku.


Recommended Posts

Psy dojechały wczoraj do szafirki po 22.00 tylko ja tutaj na wsi nie miałam już zupełnie zasięgu. Hania napisała, że były bardzo chciało im się pić, na pewno trochę że  stresu, a trochę i z tak dalekiej trasy. Teraz czekamy na wiadomości od Hani.

Link to comment
Share on other sites

Zojka to bardzo fajna sunia, otwarta, rozszczekana, zainteresowana całym światem na raz 🙂 Zna smycz, nie przepada za pozowaniem do zdjęć, może jak już wszystko pozna, to zatrzyma się na chwilę. Jej sierść jest w fatalnym stanie, najlepiej byłoby ją ostrzyc, żeby skóra odpoczęła i włos odrósł zdrowo. Za chwilę zostanie odrobaczona, dostanie krople na pchły i kleszcze.

IMG_20220804_080342_180x240.jpg

IMG_20220804_080426_180x240.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 16:01, Jo37 napisał:

Fajna.

Witaj Asiu :).

Dnia 3.08.2022 o 15:50, Ewa Marta napisał:

Wygląda na młodą sunię 🙂 

Wg mnie też, ciekawa jestem ile ma lat.

Dnia 3.08.2022 o 15:48, Moli@ napisał:

Śliczna..., baaardzo w typie rasy, może rasowa/ z pseudo... i energia rozrywa 😉

Dziwne gdyby była spokojna 😉

 

Tak bardzo w typie terierka walijskiego, mam nadzieję że znajdzie się odpowiedni miłośnik terierków dla Zojeczki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 16:06, Jo37 napisał:

Rozumiem ,że Zojka przejmuje spadek po Shili.

Tak, Zojka przejmie pieniążki po Shiluni (*), jeśli coś będzie bo ostatnim czasem było trochę wydatków.

Dnia 3.08.2022 o 16:10, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję za zaproszenie na wątek cudnej teriereczki Zojki.

Renatko, pomogę w ogłaszaniu suni, jak już będzie gotowa do adopcji.

Dziękuję że jesteś u Zojeczki Asiu i za oferowaną pomoc :).

Dnia 4.08.2022 o 09:06, mari23 napisał:

Zgodnie z obietnicą "podzieliłam" deklarację Shiluni[*] i daję dla Zojki 10 zł stałej

Bardzo dziękuję.

Dnia 4.08.2022 o 09:10, Nesiowata napisał:

Na czyje konto wpłacić?

Proszę o chwilę cierpliwości bo jeszcze nie ma ustalone kto będzie skarbnikiem Zoji.

Dnia 4.08.2022 o 10:17, Tyśka) napisał:

W końcu terrierka 😉

Też zrobię jej ogłoszenie na olx, tylko proszę o zielone światło na pw albo (jeszcze lepiej) sms. Na forum jestem z doskoku.

Dziękuję Tysiu, mam nadzieję że wkrótce będzie można Zojeczkę ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 10:40, Poker napisał:

Informacje dobrze wróżą.

Miło że jesteś u Zojki :). Faktycznie wygląda, że sunia jest dość adopcyjna.

Dnia 4.08.2022 o 11:01, Ewa Marta napisał:

Fajnie, że sunia zsocjalizowana i zna smycz. Jeszcze tylko SPA i można chyba szukać jej domu 🙂

SPA koniecznie, bo zarośnięta jest jak dziki krzak agrestu, i skóra umęczona pod takim brudnym skołtunionym futerkiem, zwłaszcza że tyle gorących dni było.

Szafirko dziękuję za pierwsze wieści i zdjęcia Zojeczki :). Skoro jest taka aktywna i ciekawa to musiała się bieda męczyć bardzo za kratami schroniskowego boksu 😔. Teraz wreszcie będzie mogła być szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 20:30, Onaa napisał:

Tak, Zojka przejmie pieniążki po Shiluni (*), jeśli coś będzie bo ostatnim czasem było trochę wydatków.

Proszę o chwilę cierpliwości bo jeszcze nie ma ustalone kto będzie skarbnikiem Zoji.

Poczekamy :) gdybym coś przeoczyła, proszę o "przypominajkę" 

Zojka prześliczna po strzyżeniu!!! Teriery walijskie to niestety jedna z ras lubianych przez myśliwych 😞

Link to comment
Share on other sites

Zojka nadal jest w swoim świecie, jest jeszcze odizolowana, ale jak widzi inne psy to bardzo szczeka, a Pikselka to mam wrażenie, że połknęłaby w całości. Marta, a jak ona zachowywała się w schronisku wśród innych psów? Warczała tylko z zazdrości o człowieka? Nagrałam filmik jak zachowuje się na dworze, w domu podobnie, cały czas krąży. W ogóle to z domu nie chce wychodzić, trzeba ją na smycz brać, bo nie wyjdzie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2022 o 20:56, szafirka napisał:

 

Ona jak mój Feluś się zachowuje. Tylko Feluś był bardziej flegmatyczny. Miał swój Świat, swojego jednego przyjaciela. Taki był od początku. Ja wiem że masz inne warunki i ludzie zazwyczaj tego od psa nie oczekują ale u mojego Felusia to było dla mnie niezwykłe. Taki nietuzinkowy piesek, nieprzekupny. Taki kotowaty trochę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2022 o 20:56, szafirka napisał:

Zojka nadal jest w swoim świecie, jest jeszcze odizolowana, ale jak widzi inne psy to bardzo szczeka, a Pikselka to mam wrażenie, że połknęłaby w całości. Marta, a jak ona zachowywała się w schronisku wśród innych psów? Warczała tylko z zazdrości o człowieka? Nagrałam filmik jak zachowuje się na dworze, w domu podobnie, cały czas krąży. W ogóle to z domu nie chce wychodzić, trzeba ją na smycz brać, bo nie wyjdzie. 

W schronisku nie słyszałam, żeby szczekała, natomiast cały czas była w ruchu, cały czas biegała bo boksie, wbiegała do budynku, wybiegała. Jak stałam przy siatce, to podbiegła, ale  za moment znowu zaczynała krążyć, nieustannie była w ruchu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...