Jump to content
Dogomania

Zakończony! Dołożyłam coś :) Coś dla ducha i dla ciała oraz cegiełki imienne dla 2 kotków - bazarek czynny do 14.08. do godziny 22:00


jola&tina

Recommended Posts

Dnia 9.08.2022 o 18:30, uxmal napisał:

szukam jakiegoś fajnego kryminału. Żeby był detektyw - tropchę brudny, z lekkim uzależnieniem od papierosów i żeby nie było mordercy psychopaty tylko jakieś takie lekkie morderstwo. Jeśli wogóle morderstwo jest lekkie 😕

Takiej porady udzielić może Radek lub rozi 🙂
Ja znam kryminały tylko od strony zewnętrznej 🙂 Zwartość jest poza moim zasięgiem.
Nawet jeżeli przeczytam do końca to nie wiem, kto kogo zabił i dlaczego 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 18:33, jola&tina napisał:

Takiej porady udzielić może Radek lub rozi 🙂
Ja znam kryminały tylko od strony zewnętrznej 🙂 Zwartość jest poza moim zasięgiem.
Nawet jeżeli przeczytam do końca to nie wiem, kto kogo zabił i dlaczego 😞

dobra, to poczekam. Na razie kupiłam Bondę o jakimś psychologu. Zazwyczaj w SF siedzę kryminały lubię ale wolę coś z polecenia. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 18:38, uxmal napisał:

dobra, to poczekam. Na razie kupiłam Bondę o jakimś psychologu. Zazwyczaj w SF siedzę kryminały lubię ale wolę coś z polecenia. 🙂

Mam mnóstwo SF, nie dawałam na bazarek, bo ostatnio nie było chętnych.
Jeżeli szukasz czegoś konkretnego - autor, tytuł - to napisz. Poszukam, może mam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 18:44, jola&tina napisał:

Mam mnóstwo SF, nie dawałam na bazarek, bo ostatnio nie było chętnych.
Jeżeli szukasz czegoś konkretnego - autor, tytuł - to napisz. Poszukam, może mam.

trochę niepopularne aktualnie ale lubie sf rosyjskie i takie w stylu Bova lub Asimova lub Zajdla. Fajnie też czyta się Le Guin

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 19:02, uxmal napisał:

trochę niepopularne aktualnie ale lubie sf rosyjskie i takie w stylu Bova lub Asimova lub Zajdla. Fajnie też czyta się Le Guin

Poszukam i dam Ci znać.
W zakresie SF jestem tak samo bystra, jak w zakresie kryminałów 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 19:35, dwbem napisał:

Mam bardzo dużo sf bo mój mąż zbierał, mogę poszukać bo są książki i rosyjskich i Le Guinn i wiele innych więc mogę odstąpić bo sama już nie czytam ale czytalam.

odstąpić to raczej nie uchodzi. Kupię na jakimś bazarku. Jestem z Wawy do Jagiellońkiej/Targowej mam rzut beretem

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 19:35, dwbem napisał:

Mam bardzo dużo sf bo mój mąż zbierał, mogę poszukać bo są książki i rosyjskich i Le Guinn i wiele innych więc mogę odstąpić bo sama już nie czytam ale czytalam.

 

Dnia 9.08.2022 o 19:45, uxmal napisał:

odstąpić to raczej nie uchodzi. Kupię na jakimś bazarku. Jestem z Wawy do Jagiellońkiej/Targowej mam rzut beretem

Cieszę się, że się odnalazłyście 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...