Jump to content
Dogomania

Zakończony! Dołożyłam coś :) Coś dla ducha i dla ciała oraz cegiełki imienne dla 2 kotków - bazarek czynny do 14.08. do godziny 22:00


jola&tina

Recommended Posts

Dnia 7.08.2022 o 16:02, jola&tina napisał:

Już jesteśmy po obiedzie. Napisz, nie będziemy zazdrościć 🙂

 

Dnia 7.08.2022 o 16:27, UlaFeta napisał:

Placki kartoflane🤓

Ziemniaki ugotowane w mundurkach, później pokrojone i odsmażone z cebulą i posypane koperkiem. Do tego kefir. Mniam

Dnia 7.08.2022 o 18:46, jola&tina napisał:

ze śmietaną 🙂

Ze śmietaną najlepsze 🙂 

Dnia 8.08.2022 o 11:39, guccio napisał:

Chwilowo mam.

Brakowało mi Dogo. Dobrze, że wróciło. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2022 o 16:54, Radek napisał:

Ile to radości daje powrót Dogo do żywych 🙂 

I jaka dobra rada - żeby sprawić komuś przyjemność, należy mu coś zabrać (najlepiej tak cichaczem, żeby nie wiedział kto zabrał) a potem zwrócić.
Radość na cały dzień 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2022 o 21:14, uxmal napisał:

domena domeną ale serwery też kosztują. Jeśli tego nie opłacą na czas lub nie będą chcieli to klapa. Na dogo jest mało ludzi. Raptem kilkanaście osób w jednym czasie. Pisze jeszcze mniej.

Dlatego myślałam, że tym razem to już koniec dogo 😞
Na forum jest aktywnych kilka- dziesiąt? set? osób. Ciągle widzę te same nicki.
Plus niezalogowani goście, którzy przychodzą tu po konkretne wiadomości, często w stresie (bo pies chory)  i nawet nie ma co liczyć na to, że widzą reklamy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2022 o 22:08, jola&tina napisał:

Dlatego myślałam, że tym razem to już koniec dogo 😞
Na forum jest aktywnych kilka- dziesiąt? set? osób. Ciągle widzę te same nicki.
Plus niezalogowani goście, którzy przychodzą tu po konkretne wiadomości, często w stresie (bo pies chory)  i nawet nie ma co liczyć na to, że widzą reklamy.

ja przez chwilę też. Molosów już nie ma, jeszcze miau chyba istnieje (nie wiem jak tam z aktywnością jest) i barfny świat (ale to już nisza).

Czas forum się skończył. Szkoda bo jest porządek wtedy w kategoriach. Fb i jego moduły,tagowanie, przewodniki to bałagan. Treści znikają, ludzie pytają ciągle o to samo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2022 o 22:24, uxmal napisał:

ja przez chwilę też. Molosów już nie ma, jeszcze miau chyba istnieje (nie wiem jak tam z aktywnością jest) i barfny świat (ale to już nisza).

Czas forum się skończył. Szkoda bo jest porządek wtedy w kategoriach. Fb i jego moduły,tagowanie, przewodniki to bałagan. Treści znikają, ludzie pytają ciągle o to samo.

Miau istnieje i świetnie działa. Jestem na miau od  2009 r. i obecne forum jest takie same jak to w 2009, nic się nie zmieniło na gorsze. Wiadomo, że część osób się zmieniło, ale mnóstwo osób jest od dawna, nie ma głupich wpisów czy idiotycznych ogłoszeń/ reklam. Wszystko jest na bieżąco czyszczone i sprawdzane.  Nic się nie zawiesza - idealnie prowadzone forum.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2022 o 22:24, uxmal napisał:

ja przez chwilę też. Molosów już nie ma, jeszcze miau chyba istnieje (nie wiem jak tam z aktywnością jest) i barfny świat (ale to już nisza).

Czas forum się skończył. Szkoda bo jest porządek wtedy w kategoriach. Fb i jego moduły,tagowanie, przewodniki to bałagan. Treści znikają, ludzie pytają ciągle o to samo.

Niestety, tak jest jak piszesz 😞

Dnia 8.08.2022 o 22:31, Patmol napisał:

Miau istnieje i świetnie działa. Jestem na miau od  2009 r. i obecne forum jest takie same jak to w 2009, nic się nie zmieniło na gorsze. Wiadomo, że część osób się zmieniło, ale mnóstwo osób jest od dawna, nie ma głupich wpisów czy idiotycznych ogłoszeń/ reklam. Wszystko jest na bieżąco czyszczone i sprawdzane.  Nic się nie zawiesza - idealnie prowadzone forum.

Pozazdrościć, chociaż nie wiem dlaczego tak jest. Dlaczego ludzie uciekają z dogo a z miau nie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2022 o 22:44, jola&tina napisał:

Niestety, tak jest jak piszesz 😞

Pozazdrościć, chociaż nie wiem dlaczego tak jest. Dlaczego ludzie uciekają z dogo a z miau nie.

To samo jest na brafnym. Kocie działy funkcjonują - może nie tak intensywnie jak kiedyś (bo dietetyka stała się biznesem po części) ale jest.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...