Jump to content
Dogomania

Adelka i Marinka - ich serca rozsypane są w drobny mak, ale razem poskładamy je w całość i znajdziemy wspaniałe nowe domy. Obie suczki już we wspaniałych domach:)


Recommended Posts

Bardzo cieszę się z domu Marinki🙂 Po wielu trudach udało się też  zorganizować wizytę dla Adelki,  odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00. Bardzo dziękuję Poker i Bogusik za pomoc w szukaniu wizytatora, udało się Bogusi🌹. Dziękuję też Sara 2011-  kontaktowałam się z paniami z TOZu, ale obsługują tylko rodziny zainteresowane adopcją kotów. Proszę o kciuki dzisiaj o 16.00. 🏠

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.08.2022 o 13:18, Tola napisał:

A ja pozdrawiam wszystkich z mojego ukochanego Kazimierza nad Wisłą 😘

IMG-20220826-WA0040.jpg

mój mąż się tam urodził, Kazimierz Dolny kocha cała jego rodzina... brat męża ma na drugie imię Kazimierz.... jak to po raz pierwszy przeczytałam wypełniając mu jakiś dokument, popłakałam się ze śmiechu 😉

Dnia 26.08.2022 o 21:13, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że wizyta p/a wypadła pomyślnie 🙂

Super! Bardzo, bardzo się cieszę!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Marinka vel Ika zaczyna bronić państwa na spacerach. Nie pozwala podchodzić obcym osobom, o głaskaniu nie ma mowy. Potrafi rzucić się z zębami na psa, który jest zbyt natarczywy.

Dzisiaj długo rozmawiałyśmy. Podpowiedziałam, jak reagować na takie zachowanie.

Pani Ania przyznała mi się że chcieli kupić szczeniaka w hodowli. Już nawet znaleźli pinczerka za ponad 4 tys. Wtedy ich córcia, która ma adopciaka powiedziała Stop! Jest tyle psiaków w potrzebie..I tym sposobem wypatrzyli Marinkę.

Państwo zrobili stały przelew na ZEA aby chociaż malutkimi sumami wesprzeć fundację.

Ika😍

 

IMG-20220910-WA0000.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 13:54, Alaskan malamutte napisał:

Marinka vel Ika zaczyna bronić państwa na spacerach. Nie pozwala podchodzić obcym osobom, o głaskaniu nie ma mowy. Potrafi rzucić się z zębami na psa, który jest zbyt natarczywy.

Dzisiaj długo rozmawiałyśmy. Podpowiedziałam, jak reagować na takie zachowanie.

Pani Ania przyznała mi się że chcieli kupić szczeniaka w hodowli. Już nawet znaleźli pinczerka za ponad 4 tys. Wtedy ich córcia, która ma adopciaka powiedziała Stop! Jest tyle psiaków w potrzebie..I tym sposobem wypatrzyli Marinkę.

Państwo zrobili stały przelew na ZEA aby chociaż malutkimi sumami wesprzeć fundację.

Wspaniała rodzina, zwłaszcza córka ❤️ 

Dnia 10.09.2022 o 22:05, Tola napisał:

U Adelki też wszystko dobrze 🙂 Już zaprzyjaźniła się z rezydentem Miszą, a pierwszej nocy od razu znalazła drogę do łóżka swojej rodziny😉 Państwo bardzo zadowoleni, mają nadzieję, że sunia też jest szczęśliwa 🙂

 

cudne wieści, mądra Adelka.... wie, że miejsce psa jest w łóżku państwa :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...