Jump to content
Dogomania

Adelka i Marinka - ich serca rozsypane są w drobny mak, ale razem poskładamy je w całość i znajdziemy wspaniałe nowe domy. Obie suczki już we wspaniałych domach:)


Recommended Posts

Kiedyś na pewno miały jakiś dom, w którym w pewnym momencie zabrakło dla nich miejsca.

Błąkały się razem, obie też trafiły do zamojskiego schroniska, skąd jutro miały wyjechać do hoteliku do szafirki.

Jednak pech wciąż je prześladuje  - dzisiaj okazało się, że suczki nie mają szczepień przeciwko wściekliźnie no i zostają w schronisku.😢

Nadal wierzymy, że pomimo wszystkich problemów uda się im pomóc i już niedługo pobyt w schronisku stanie się dla nich złym wspomnieniem.

Na razie niewiele wiemy o suczkach; Adelka spogląda zza siatki boksu smutnymi, bursztynowymi oczami,  a Marinka przystępuje na ujmująco krótkich łapkach – z obu bije łagodność, pokora i  miłość do człowieka, pomimo wcześniejszego porzucenia, strachu i samotności.

Ich serca rozsypane są w drobny mak, ale jest coś, co poskłada je w całość – to nadzieja na poprawę losu i wiara w dobroć człowieka. ♥️

Ja i Alaskan malamutte zapraszamy do Adelki i Marinki, które trafiają pod naszą opiekę -  zapraszamy cieplutko -  bądźcie z nami, wspierajcie swoją obecnością, dobrym słowem, optymizmem, będzie nam  łatwiej.

Rozumiemy jak trudna jest obecnie sytuacja, jak nas mało, a potrzebujących pomocy finansowej psów wciąż przybywa, gdyby jednak ktoś mógł nas wspomóc, będziemy bardzo wdzięczne.

Na suczki wciąż czeka miejsce u Hani w Nowej Soli.

Skarbnikiem obu dziewczynek będzie Asia Alaskan.

IMG-20220703-WA0012.thumb.jpg.6f70aa7e730f70e8c07d5797bdba7d0f.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Przed wyjazdem suczki zostały na koszt fundacji zaszczepione p/chorobom wirusowym.                     

 

Wpłaty na konto ZEAserce-ruchomy-obrazek-0641.gif

30 zł - Nesiowata (27.07

100zł - Bogusik dla pieska z cmentarza

75 zł - pozostałość po hotelowaniu Tusi

100 zł - DS Marinki

Razem: 305 zł

 

Pobyt suczek w hoteliku - 520 zł (Marinka 210 zł, Adelka 320 zł; karma opłacona przez ZEA).

Faktura str 6 .

 

24.08.22 Marinka zamieszkała w Chocianowie

Marika.jpg

03.09.22 Adelka  zamieszkała w Ząbkowicach Śl.

adelka.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Skarbnik : Alaskan malamutte

WPŁATY:

1. Mari 23 -30zl -16.08.2022r

2.b-b (bazarek) -125zł -16.08.2022r

3. Alaskan malamutte (bazarek)- 350zł -26.08.2022r

STAN KONTA : 505,00zł na dzień 26.08.2022r

WYPLATA:

                             - 215zł  (wpłata na konto ZEA )

STAN KONTA : 290,00zł na dzień 20.09.2022r

WYPLATA:

                               290,00zł (przelew na konto Inki i Usi)

STAN KONTA : 00,00zł na dzień 27.10.2022r

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Adelka i Marinka - ich serca rozsypane są w drobny mak, ale razem poskładamy je w całość i znajdziemy wspaniałe nowe domy. Bądźcie tylko z nami, bardzo prosimy.
Dnia 26.07.2022 o 22:18, Alaskan malamutte napisał:

Do tej pory sunieczki miały troszkę "pod górkę"....Myślę, że już wyczerpały limit i teraz tylko wszystko co najlepsze przed nimi. 

Z Tolą postaramy się o super domki dla suń, niech tylko wyjadą....n

Na pewno tak będzie, nie może być inaczej. Tylko  musimy wszyscy jeszcze trochę poczekać...

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w schronisku, suczek nie widziałam, są zamknięte razem w oddzielnym boksie. Jestem ich bardzo ciekawa. Jutro mają szczepienie p/ wściekliźnie i w środę zaczynają nowe życie. Nie mogę się doczekać, Alaskan na pewno też. Mało osób u dziewczynek, ale mam nadzieję, że to się zmieni, jak wyjadą do hoteliku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 18:18, Tola napisał:

Byłam dzisiaj w schronisku, suczek nie widziałam, są zamknięte razem w oddzielnym boksie. Jestem ich bardzo ciekawa. Jutro mają szczepienie p/ wściekliźnie i w środę zaczynają nowe życie. Nie mogę się doczekać, Alaskan na pewno też. Mało osób u dziewczynek, ale mam nadzieję, że to się zmieni, jak wyjadą do hoteliku. 

Już nie mogę się doczekać ich wyjazdu...

Myślę, że jak sunieczki wyjadą to więcej osób tutaj zawita. 

 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do sunieczek. Ta z lewej ma wejrzenie mojej Tofinki. Mam nadzieję, że malizny szybko poczują się szczęśliwe u Szafirki, i znajdą kochające domki. Trzymam kciuki za dzisiejszą podróż 🍀, to jeszcze kilka godzin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...