Jump to content
Dogomania

Hugo jest już we własnym domu w Katowicach i ma kochających Opiekunów. Hugo i Fibi razem opuścili schronisko i proszą o pomoc finansową na hotel i weta.


Recommended Posts

Dnia 27.07.2022 o 11:22, Tola napisał:

Kudłaczek i Rudzia już w drodze. Sunia tak się cieszyła, że nie udało mi się zrobić zdjęć😉

Super  🙂  Wielkie dzięki za wiadomość  🙂

Psiaczki rozpoczęły nowy rozdział w swoim życiu. Szczęśliwej drogi kochane psiaczki.

Czekamy na wiadomość o dotarciu do hotelu  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2022 o 17:34, Alaskan malamutte napisał:

Zaglądam i ja do pięknot. 

Elu, jak będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach to z przyjemnością napiszę. Tylko proszę "szturchnij" mnie i przypomnij że obiecałam..

     907476572_cieplutkozr.jpg.2f2fb6384e063214fbeee935218557bb.jpg   Asiu

Bardzo dziękuję, oczywiście chętnie skorzystam z Twojej pomocy w ogłaszaniu.  Wiem, że masz dobrą rękę więc tym chętniej skorzystam z Twojej propozycji  🙂  

Zapraszam, wpadaj do nas na wątek. Psiaki tego potrzebują.

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasia bardzo zabiegana i zmęczona. Ma w hotelu 2 chore psiaczki i z jednym z nich codziennie jeździ na kroplówki, ale już przysłała pierwszą wiadomość.

W nawiązaniu do naszej rozmowy Pani Elu, przesyłam kilka zdjęć z pierwszego dnia ich nowego życia 😊 Wybór trafiony. Kudłaczek szalony, młody, strasznie zaniedbany i chudy, ale energiczny i proludzki. Będzie fajnym psem, ale fryzjer pierwsza rzecz. Dość fajnie chodzi na smyczy, to dobrze 👍
Mała to kruszynka,drobinka  jak mówiłam, jak ma z 5kg to max, chudziutka straszna, ale wesoła i bardzo lgnie do człowieka.
W najgorszym stanie jest Pregusek. Chore oczy, chudy, wyniszczony, lękliwy, nie dał się zaprosić dziś na wieczorny spacer. Smycz dał sobie założyć, ale wyjść nie chciał więc nic na siłę.To był ratunek życia. W schronisku taki pies z zerową szansą na adopcje 😔  a to poczciwy pies, tylko musi zaufać i uwierzyć w lepszy świat i człowieka 😔 Zjadły i odpoczywają,

To tyle na dziś, bo już nie żyję 😉
Spokojnej nocy, znów dobra robota. Proszę o info jak mam na nie wołać 😉
Pozdrawiam KB
Kudłaczkowi ciężko było zrobić zdjęcie bo ciągle w ruchu 😆
  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2022 o 22:20, Nesiowata napisał:

Nareszcie najedzone, zaopiekowane mogą spać spokojnie.

A jakie radosne!  Jak Pani Kasia mówiła jak Kudłaczek szaleje, to się popłakałam z radości i współczucia. Jak bardzo brakowało mu swobody ruchu  😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.07.2022 o 22:31, Ewa Marta napisał:

Pani Kasia ma rację - dla Pręguska to był ratunek życia...

Pani Kasia mówiła, że jest w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym. Przypuszcza, że bardzo bolą go oczka  😞

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry dla teraźniejszych i przyszłych fantów Rudaski i Kudłaczka.  Gorąco zapraszam na ich wątek wszystkich, którym los psiaczków nie jest obojętny.

Razem z psiaczkami liczymy na Waszą przychylność i obecność na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Nie spodziewałam się tak szybko wpłat, a tu już wczoraj... 

Na konto Kudłaczka wpłynęła kwota 20,00 zł od Nesiowata 

 Bardzo serdecznie dziękujemy

888260583_getattachmid543475mpid14min1uid2a33d0a6911a3b5c.jpg.bff872eb2b9489f7a7127ab5d73f83c1.jpg   

 

 

A na konto Rudzi wpłynęły poniższe kwoty

  •    20,00 zł od Nesiowata  -  27.07.
  •   100,00 zł od Anula  -  27.07.

     Bardzo serdecznie dziękuję

                                                       888260583_getattachmid543475mpid14min1uid2a33d0a6911a3b5c.jpg.bff872eb2b9489f7a7127ab5d73f83c1.jpg   

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mamy od Pani Kasi wiadomości. Trochu dobrych, ale i trochu mniej dobrych. Z tych dobrych to wiadomość, że Rudzia to super sunia. Dzisiaj odbywała się socjalizacja z dziećmi. Rudzia bawiła się wspaniale. Widać, że kocha dzieci i jest w stosunku do nich delikatna. 
Natomiast Kudłatek gorzej. Niezbyt dobrze zachowuje się w obecności dzieci. Skacze na nie z całą siłą, jakby chciał przewrócić. Nie wygląda to na zabawę. Jest strasznie zaniedbany, brudny więc na razie nie będzie miał kontaktów z dziećmi. Pani Kasia zamówi termin do groomera, bo ten, który był, już przepadł.
Poprosiłam o zbadanie kału obu psiaczków (kupki z 3 dni). Uprzedziłam Panią Kasię, że psiaki mogą mieć baaaardzo bogate wnętrze, że można się wszystkiego spodziewać więc kał powinien być przebadany pod kątem wszelakiego robactwa.

Nie mam zdania co do badania krwi. Czy jest wskazane, żeby zrobić im badanie krwi?
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.07.2022 o 18:12, Ewa Marta napisał:

Rudzia jest słodka. Ranka nie wygląda bardzo źle. Dziura powinna zziarniniwać, ale lepiej pokazać wetowi .

Rudzia to mała sunia i ranka jest blisko ziemi. Psiaki często kładą się gdzie popadnie, a o zakażenie nie trudno.

Jak już będzie u weta to może warto zrobić badanie krwi? Przeszła bezdomność, schron, narkozę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...