Jump to content
Dogomania

Hugo jest już we własnym domu w Katowicach i ma kochających Opiekunów. Hugo i Fibi razem opuścili schronisko i proszą o pomoc finansową na hotel i weta.


Recommended Posts

Dnia 15.09.2022 o 20:06, elik napisał:

Wizytę dla Hugo zrobi mąć Jagi w sobotę około godz. 17-tej.

Kciukamy  🙂  

Juz rozmawialam z Elą, bo mąż zadzwonil ledwo wyszedł. Dom zapowiada się bardzo fajnie, wiec Hugo chyba będzie się pakować wkrótce 😉 Jedynie na początku problematyczna może być winda, bo to 16 piętro, a ponoć bardzo powoli jedzie.  Piza tym wszystko dobrze i fajny park do spacerów. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2022 o 18:00, Jaaga napisał:

Juz rozmawialam z Elą, bo mąż zadzwonil ledwo wyszedł. Dom zapowiada się bardzo fajnie, wiec Hugo chyba będzie się pakować wkrótce 😉 Jedynie na początku problematyczna może być winda, bo to 16 piętro, a ponoć bardzo powoli jedzie.  Piza tym wszystko dobrze i fajny park do spacerów. 

Dzięki Jaguś, właśnie wesz\łam żeby to powiedzieć  🙂  Dzięki za super szybką i pozytywną wizytę.

Bardzo proszę podziękuj mężowi w moim imieniu       2115953698_dzikujlicznie41.jpg.719ad49171f8f29ac8a6f820fbbf3087.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hugo już w swoim domku. Rozmawiałam z Panią Marzeną, są nim zauroczeni. Kompletnie się nie boi, rozdaje wszystkim buziaki, nawet pani w sklepie zoologicznym, gdzie byli wybrać szelki do Hugo.      W domu zwiedził kanapę, fotel i wszystko mu pasuje.  Pani obiecała zdjęcia. Jak dostanę, to się z Wami podzielę.   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2022 o 23:28, elik napisał:

Hugo już w swoim domku. Rozmawiałam z Panią Marzeną, są nim zauroczeni. Kompletnie się nie boi, rozdaje wszystkim buziaki, nawet pani w sklepie zoologicznym, gdzie byli wybrać szelki do Hugo.      W domu zwiedził kanapę, fotel i wszystko mu pasuje.  Pani obiecała zdjęcia. Jak dostanę, to się z Wami podzielę.   

Wspaniale wieści😃 powodzenia słodziaku

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2022 o 23:28, elik napisał:

Hugo już w swoim domku. Rozmawiałam z Panią Marzeną, są nim zauroczeni. Kompletnie się nie boi, rozdaje wszystkim buziaki, nawet pani w sklepie zoologicznym, gdzie byli wybrać szelki do Hugo.      W domu zwiedził kanapę, fotel i wszystko mu pasuje.  Pani obiecała zdjęcia. Jak dostanę, to się z Wami podzielę.   

                                                  🍀🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 19:35, Anula napisał:

Bardzo się cieszę,że Hugo znalazł domek.

Elu,jak wygląda sytuacja z należnościami?

Ja także bardzo się cieszę, bo domek Hugo jest super  🙂

Jeśli chodzi o finanse, to czekam na fakturę za hotel od Pani Kasi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2022 o 17:17, Anula napisał:

Na rozliczenie poczekam.Chciałabym resztę pieniążków naszych psiaków przeznaczyć na chudzinkę Rudaska ale nie wiem jaka pozostanie kwota.

Czy masz na myśli Aniu tego rudego psiaczka, dla którego szukam pomocy?

Poprosiłam Panią Kasię, żeby rozliczyła Hugo i Cymusia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...