Jump to content
Dogomania

Hugo jest już we własnym domu w Katowicach i ma kochających Opiekunów. Hugo i Fibi razem opuścili schronisko i proszą o pomoc finansową na hotel i weta.


Recommended Posts

Dnia 31.07.2022 o 15:16, Ellig napisał:

Cudowne wiadomości. 

Chociaż u Kudłaczka, bo u naszych dziewczynek brzuszki nie fajne.
Ale jeszcze nie wiadomo, co się okaże u Kudłaczka w poniedziałek po badaniu kału.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 15:39, elik napisał:

Chociaż u Kudłaczka, bo u naszych dziewczynek brzuszki nie fajne.
Ale jeszcze nie wiadomo, co się okaże u Kudłaczka w poniedziałek po badaniu kału.

Bądźmy dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 17:32, Onaa napisał:

Kudłaczek cudny 🙂 a i Rudzia kochana 🙂. Dobrze że można kontrolować stan tej ranki, nigdy nie wiadomo co może się podziać. A wiadomo może ile malutka waży ?

Niestety w natłoku różnych działań nie pomyślałam, żeby poprosić o zważenie malutkiej 😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 22:23, agat21 napisał:

Zapraszam serdecznie na bazarek imienny dla maleńkiej 🤗

imienny

 

Dnia 1.08.2022 o 22:37, agat21 napisał:

Oraz zapraszam równie serdecznie na imienny dla Kudłaczka

IMIENNY

 

Dnia 1.08.2022 o 22:40, agat21 napisał:

Przepraszam, że bazarki są zwięzłe i mało rozbudowane, ale wyrywam te momenty z urlopu i masy spraw, które dziwnie się na ten czas akurat spiętrzyły. Doglądajcie proszę bazarków, ja nie wiem jak często dam radę.

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za te bazarki. Wiem jak bardzo dużo masz obowiązków choćby tylko na dogo i nie miałam odwagi prosić Cię o nie. Tym bardziej gorąco Ci dziękuję.

1111026102_Ra-pikniedzikuj.gif.4e7bb89a8613693543d8625028111a72.gif

 

Pechowo się złożyło, bo wczoraj złamałam rękę i pisanie sprawia mi dużą trudność, ale będę się starała bywać na bazarkach jak najczęściej.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 17:03, elik napisał:

 

 

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za te bazarki. Wiem jak bardzo dużo masz obowiązków choćby tylko na dogo i nie miałam odwagi prosić Cię o nie. Tym bardziej gorąco Ci dziękuję.

1111026102_Ra-pikniedzikuj.gif.4e7bb89a8613693543d8625028111a72.gif

 

Pechowo się złożyło, bo wczoraj złamałam rękę i pisanie sprawia mi dużą trudność, ale będę się starała bywać na bazarkach jak najczęściej.  

Danusia dała mi znać 😉😘, że bazarki potrzebne. Bardzo mi przykro z powodu ręki. Mam nadzieję, że nie boli bardzo i szybko się zrośnie 😘

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 18:33, agat21 napisał:

 Bardzo mi przykro z powodu ręki. Mam nadzieję, że nie boli bardzo i szybko się zrośnie 😘

Dzięki za dobre słowa. Niestety chyba miałam zbyt mocno zaciśniętą ortezę, ręka spuchła i bolała. Zamierzałam jechać na SOR, ale zrezygnowałam, gdy przypomniałam sobie 6 godzin spędzonych na SORze, gdy miałam złamany obojczyk. Mąż poluzował nieco ortezę i jakby mi lepiej. Ale jutro będę szukać szybkiej wizyty u ortopedy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 21:16, elik napisał:

Dzięki za dobre słowa. Niestety chyba miałam zbyt mocno zaciśniętą ortezę, ręka spuchła i bolała. Zamierzałam jechać na SOR, ale zrezygnowałam, gdy przypomniałam sobie 6 godzin spędzonych na SORze, gdy miałam złamany obojczyk. Mąż poluzował nieco ortezę i jakby mi lepiej. Ale jutro będę szukać szybkiej wizyty u ortopedy.

Elu, kładź rękę nieco wyżej niż normalnie, jeśli możesz wykonywać ruchy ramieniem, to ruszaj, pobudzaj przepływ krwi i limfy. No i oczywiście orteza niezbyt ciasno. Jeśli trafisz na ortopedę, który będzie chciał przepisać Ci leki antyobrzękowe - spytaj o działania uboczne. Mnie w zeszłym roku jakiś idiota skasował na kilkaset złotych, włożył pęknięty łokieć ciasno w gips i żeby nie puchło dał mi tabletki przeciwobrzękowe, które - jak się potem doczytałam - bardzo źle wpływają na nerki. Całe szczęście, że po pierwszym szoku włączyło mi się myślenie i wzięłam tylko jedną tabletkę, a z gipsem pojechałam na nocny dyżur w prywatnej klinice i na żądanie go zdjęłam. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 22:41, agat21 napisał:

Elu, kładź rękę nieco wyżej niż normalnie, jeśli możesz wykonywać ruchy ramieniem, to ruszaj, pobudzaj przepływ krwi i limfy. No i oczywiście orteza niezbyt ciasno. Jeśli trafisz na ortopedę, który będzie chciał przepisać Ci leki antyobrzękowe - spytaj o działania uboczne. Mnie w zeszłym roku jakiś idiota skasował na kilkaset złotych, włożył pęknięty łokieć ciasno w gips i żeby nie puchło dał mi tabletki przeciwobrzękowe, które - jak się potem doczytałam - bardzo źle wpływają na nerki. Całe szczęście, że po pierwszym szoku włączyło mi się myślenie i wzięłam tylko jedną tabletkę, a z gipsem pojechałam na nocny dyżur w prywatnej klinice i na żądanie go zdjęłam. 

Bardzo dziękuję Agatko za te cenne porady  ❤️ 
Orteza była dosyć mocno zaciśnięta i w dodatku chyba za duża, bo czuję jak jest w pewnym miejscu zagięta i uwiera. Mąż poluzował ją wczoraj i było lepiej, dłoń jakby trochu sklęsła, ale teraz wydaje mi się, że znowu jest bardziej spuchnięta. Poszukam dzisiaj prywatnej wizyty u ortopedy i mam nadzieję, że uzyskam odpowiednią pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 04:38, Onaa napisał:

Elu trzymam kciuki żeby z Twoją ręką było lepiej i trzymam kciuki za podróż Twoich podopiecznych  - 🍀🍀🍀.

Witaj Renatko 😃 u moich podopiecznych. Fajnie, że znowu jesteś 🙂
Dzięki za dobre słowa. Moi podopieczni od ubiegłego tygodnia są już w hotelu 😁
Zaglądaj do nas proszę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 05:17, elik napisał:

Witaj Renatko 😃 u moich podopiecznych. Fajnie, że znowu jesteś 🙂
Dzięki za dobre słowa. Moi podopieczni od ubiegłego tygodnia są już w hotelu 😁
Zaglądaj do nas proszę.

Brawo ja 😎, to jest tak Elu jak po 5ej z rana siadam do pisania :D. To głaski dla kudłaczka i maleńkiej :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 07:26, Onaa napisał:

Brawo ja 😎, to jest tak Elu jak po 5ej z rana siadam do pisania :D. To głaski dla kudłaczka i maleńkiej :).

Nic to, mi też zdarzają się takie numery  😛 dziękujemy za głaski, bo bardzo je lubimy.    
Załatwię sobie wizytę u ortopedy i jeszcze walnę się do spania. W NOCY NIE MOGŁAM SPAĆ, A TERAZ SEN MNIE MORZY.  

Link to comment
Share on other sites

Badanie kału z r dni wykazało lambile u obu psiaczków, a u Rudaski jeszcze robale  😞 
Jutro Pani Kasia pojedzie po leki, a za 7 dni kontrolne badanie kału.  

Rudaska

19850523_ruda1.png.3ddd6dd168719919b1e283ebbf05987b.png

Kudłaczek

1980237179_kudatek.png.cec17869a5f0dfebf82e218887bcac60.png

 

Koszt badania wyniósł po 85,00 zł. Dostanę faktury.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...