Jump to content
Dogomania

Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!


Recommended Posts

Dnia 6.11.2022 o 14:16, Isiak napisał:

I cavisiowe dzieciaki się załapały do zdjęcia ❤️

Tak, ku wzajemnej radości. I Pola i małe były sobą bardzo zainteresowane. Zresztą maja podobnie towarzyskie usposobienia. Wykazują takie same pokłady energii. Małe dziś już miały gości, ale jak widać zapału wystarczyło im i na Polę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 12:34, mari23 napisał:

 

Dnia 4.11.2022 o 13:06, Tyśka) napisał:

Pola jako Tola na Bielsko Białą: https://www.olx.pl/d/oferta/piesek-ping-pong-radosna-mala-aktywna-sunia-CID103-IDRGRjj.html

Wyróżniłam za 9,97zł. 

Screenshot_20221104-130208_OLXpl.jpg.7ddbe64c0f5133662197fe94ab344a33.jpg

Kochane, bardzo Was prosimy o zmianę wagi Poli w ogłoszeniach. Sunia waży w tej chwili 11, nie 7 kg.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2022 o 15:18, Alaskan malamutte napisał:

Jestem na wyjaździe. Pani zadzwoniła w trasie. Rozmawiałyśmy. Brzmi dobrze. Nie wiedzialam o wadze Poli...Napisalam pani sms z korektą wagi..Na razie nie mam odpowiedzi.Nie wiem, czy to będzie przeszkoda że sunia waży 4 kg więcej niż w ogłoszeniach.

Obie z Tosią ważą wiecej, niż po przyjeździe ze schroniska. Były chude, teraz są fajne. Pola przy szczeniakach dużo jadła, teraz już potrafi zostawić nie zjedzoną karmę. Jakoś nie przyszło mi do głowy wcześniej pisac o wadze, bo zakładałam że wagi schroniskowej nie utrzyma 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2022 o 18:34, Jaaga napisał:

Obie z Tosią ważą wiecej, niż po przyjeździe ze schroniska. Były chude, teraz są fajne. Pola przy szczeniakach dużo jadła, teraz już potrafi zostawić nie zjedzoną karmę. Jakoś nie przyszło mi do głowy wcześniej pisac o wadze, bo zakładałam że wagi schroniskowej nie utrzyma 😉

Jaaga, pani odesłała ankietę. Dopiero dotarłam do domu, przeczytam za chwilę. Po konsultacji z Ewą Martą i Ellig, zadzwonię do Ciebie , ok?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2022 o 15:18, Alaskan malamutte napisał:

Jestem na wyjaździe. Pani zadzwoniła w trasie. Rozmawiałyśmy. Brzmi dobrze. Nie wiedzialam o wadze Poli...Napisalam pani sms z korektą wagi..Na razie nie mam odpowiedzi.Nie wiem, czy to będzie przeszkoda że sunia waży 4 kg więcej niż w ogłoszeniach.

Przy dużych psach to "żadna" różnica, ale przy małych to już znacząca (dla kogoś, kto szuka "malutkiego" pieska).

Dnia 6.11.2022 o 16:20, Ewa Marta napisał:

 

Kochane, bardzo Was prosimy o zmianę wagi Poli w ogłoszeniach. Sunia waży w tej chwili 11, nie 7 kg.

Już poprawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.11.2022 o 12:49, Ewa Marta napisał:

Trochę się stresuję, ale trzymam kciuki bardzo mocno 🙂

 

Też się stresuję...

Mam nadzieję, że wizyta wypadnie dobrze, ale....zobaczymy. Kciuki i ciepłe myśli bardzo potrzebne. Jak tylko ania wyjdzie z wizyty zaraz da mi znać co i jak. Prosiłam o sprawdzenie ogrodzenia, chociaż p. Kasia zapewniała, że szczelne. Okresowo opiekują się suczką rodziców Lhasa Apso, która biega po ogródku. Przychodzą tez znajomi ze swoimi psiakami.

Jak domek spełni nasze oczekiwania napiszę więcej szczegółów.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...