Jump to content
Dogomania

ZAGINĄŁ!!! Już myśleliśmy, że nie żyje, że nie przetrwał ostatniej zimy. Ale jest, przetrwał jakoś. I co teraz? Kolejnej już nie przetrwa... Zajrzyjcie do Pręguska. Proszę. Zbiera deklaracje na życie. DOSTAŁ IMIĘ GRAF :))


Recommended Posts

Dnia 25.07.2022 o 12:15, agat21 napisał:

Aska Pierwsza Wspaniała rusza w kolejną podróż życia psiaków i kociaków 😘 ❤️💚💙

Oficjalnie Aska7, a dla nas Aska Pierwsza  🙂  Podoba mi się to  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 13:22, Aska7 napisał:

Eee, nie no taka tam normalna, starsza pani 😜

Starsza pani? No co Ty, żyjesz w realiach serialu Czterdziestolatek? Dopóki nas Alzheimer czy demencja nie dopadną, to jesteśmy dziewczynami! Moje córki mówią, że my jesteśmy tylko trochę starzy i tego się trzymamy :) Kiedy Miriam była mała, to zapytała jak to było, kiedy wampiry walczyły z wilkołakami. Andrzej śmiał się,że mam jej opowiedzieć, jak było za czasów mojej młodości. Do dziś to jest anegdotką rodzinną. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 12:15, agat21 napisał:

Kochani, wygląda na to, że w środę Pręgusek opuści schron. Trzymajcie mocno kciuki, żeby wszystko się udało.

Aska Pierwsza Wspaniała rusza w kolejną podróż życia psiaków i kociaków 😘 ❤️💚💙

Byłam w schronisku, Pręgusek zarezerwowany, ale dopóki nie zobaczę go  w aucie u Aska7, niczego nie będę  pewna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 13:35, Jaaga napisał:

 Kiedy Miriam była mała, to zapytała jak to było, kiedy wampiry walczyły z wilkołakami.

Żartujesz ? 😏

Wiesz, że jak spotkasz wilkołaka, to trzeba cmoknąć lub zagwizdać i rzucić mu patyk. Pobiegnie ☺

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 12:15, agat21 napisał:

Kochani, wygląda na to, że w środę Pręgusek opuści schron. Trzymajcie mocno kciuki, żeby wszystko się udało.

Aska Pierwsza Wspaniała rusza w kolejną podróż życia psiaków i kociaków 😘 ❤️💚💙

to już jutro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2022 o 11:10, Mruczka napisał:

Jeśli Gaja, która wybiera się  do  domku  od  Jaagi, zagrzeje w nim miejsce, to przeniosę  moją  deklarację -  50 zł/m-c  na  Pręguska.  Ale to od sierpnia.  

Mruczko, jak sytuacja u Ciebie? Można się nieśmiało przypomnieć? Czy poczekamy jeszcze trochę aż Gajka na dobre okrzepnie w nowym domu? Pręgusek jutro opuszcza schron 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...