Jump to content
Dogomania

ZAGINĄŁ!!! Już myśleliśmy, że nie żyje, że nie przetrwał ostatniej zimy. Ale jest, przetrwał jakoś. I co teraz? Kolejnej już nie przetrwa... Zajrzyjcie do Pręguska. Proszę. Zbiera deklaracje na życie. DOSTAŁ IMIĘ GRAF :))


Recommended Posts

Dnia 21.07.2022 o 11:15, Aldrumka napisał:

... 😞

czy on opuści schron niezależnie od deklaracji ?

Bardzo się o to martwimy bo deklaracji malutko ale czekać tez nie chcemy dłużej żeby nie było za późno, żeby zdążył pożyć  życiem psiaka, a nie potępieńca w kącie klatki na betonie

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 11:15, Aldrumka napisał:

Zaglądałam bez zaproszenia i z zaproszeniem ..tylko jeszcze nie wiem co napisać 😞

czy on opuści schron niezależnie od deklaracji ?

Opuści. Druga taka szansa może się nie zdarzyć.. Ciężko będzie bez pełnych deklaracji, ale nie po to "zmartwychwstał", żeby teraz umrzeć w schronie.

@limonka80Kochana, wiem, że masz urwanie głowy, ale napisz ile kasy ma wpłacone na Twoim koncie Pręgusek i ile deklaracji udało Ci się zebrać jeszcze na wątku Rudego. Pliss.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie Pręgusek jest  "zamiast" Rudego. Deklarując stałą dla Rudego, nikt nie przypuszczał, że Rudy tak szybko odejdzie za TM. U Jaagi, zaopiekowany i w b dobrych warunkach, mógł pożyć jeszcze  kilka lat. Niestety, nie miał szczęścia 😢. Może Pręgusek będzie miał go więcej? Oby. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 14:35, agat21 napisał:

@limonka80Kochana, wiem, że masz urwanie głowy, ale napisz ile kasy ma wpłacone na Twoim koncie Pręgusek i ile deklaracji udało Ci się zebrać jeszcze na wątku Rudego. Pliss.

Oczywiście, dziś pod wieczór posprawdzam i wszystko tu wpiszę.

Jednak dopiero wieczorem, bo dziś po południu jadę z maleńką na zastrzyk, a Gliwice wciąż tak rozkopane, takie korki, że z centrum na drugą część miasta, tam gdzie przychodnia 50 min jazdy w jedną stronę ... 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 14:42, limonka80 napisał:

Oczywiście, dziś pod wieczór posprawdzam i wszystko tu wpiszę.

Jednak dopiero wieczorem, bo dziś po południu jadę z maleńką na zastrzyk, a Gliwice wciąż tak rozkopane, takie korki, że z centrum na drugą część miasta, tam gdzie przychodnia 50 min jazdy w jedną stronę ... 

 

Jasne, jak będziesz miała chwilę - co wiem, że graniczy z cudem 😉

Link to comment
Share on other sites

 

Sprawdziłam konto - Pręgusek dostał prezent :

od Nesiowatej  10 zł 🌷

od Dwbem        10 zł 🌷

od Figuni          30 zł 🌷

Natomiast po Rudym (*) zostało na moim koncie 490 zł, czyli razem na moim koncie chłopak ma 540 zł. 

Proszę o konto, od razu zrobię przelew. 

Niech Ci się przydadzą Pręgusku, doczekałeś się piesku. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2022 o 21:02, Tola napisał:

Dotarłam i ja do Pręguska.

Bardzo się cieszę, że tak nagle się odnalazł i że tym razem i dla niego jest szansa.

Jak trzeba będzie pomóc przy opłacie badań to jest na koncie ZEA 500 zł na ten cel.

Witaj Tolu 🤗 Tak, mocno wierzymy, że wreszcie się uda i jemu. Jak już będzie wiadomo kiedy Aska przyjedzie po psiaki zarezerwujesz go do wydania ze schronu? 

I dzięki za kasę na diagnostykę. Na pewno się przyda. Poza tymi dolegliwościami, których na pierwszy rzut oka nie widać, bardzo nie podobają mi się jego łapki 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2022 o 06:53, kikou napisał:

Wczoraj konto Pręguska zasiliły wpłaty:

22.07 Limonka80 540,-

22.07 Keyuta 200,- (VII, VIII+ wet)

22.07 Jo 37 60,- (VII-XII)

Dziękujemy zcałego serca!

IMG_20220723_065331.jpg

Skarbonka psiaczka ciut pełniejsza na start

ale deklaracji malutko😞

Kikou, zrobisz rozliczenie na pierwszej stronie, żeby było widać ile piesio ma kasy? Czy ja mam wpisać te wpływy w pierwszy post gdzie są deklaracje wpisane? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...