Jump to content
Dogomania

ZAGINĄŁ!!! Już myśleliśmy, że nie żyje, że nie przetrwał ostatniej zimy. Ale jest, przetrwał jakoś. I co teraz? Kolejnej już nie przetrwa... Zajrzyjcie do Pręguska. Proszę. Zbiera deklaracje na życie. DOSTAŁ IMIĘ GRAF :))


Recommended Posts

Dnia 20.07.2022 o 10:22, elik napisał:

Mam nadzieję, że wesoły autobus Aski już niedługo wyruszy na trasę  🙂 

Wesoły i dodałabym - "pachnący" 😉😃 Aska to kobieta z ogromnym serduchem i zmysłem węchu narażonym na bardzo wymagające warunki..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2022 o 11:08, Ewa Marta napisał:

Jestem u Pręguska. Nie wiem, czy wyłuskam jeszcze jakąś deklarację, bo mam ich zdecydowanie za dużo, ale pomyślę, policzę. Sercem już jestem z Pręguskiem❤️

Witaj Ewciu 🤗🌼

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2022 o 11:10, Mruczka napisał:

Jeśli Gaja, która wybiera się  do  domku  od  Jaagi, zagrzeje w nim miejsce, to przeniosę  moją  deklarację -  50 zł/m-c  na  Pręguska.  Ale to od sierpnia.  

Witaj Mruczko 🤗🌼 Pięknie dziękuję za Twoją gotowość przeniesienia deklaracji, w takim razie jeszcze mocniej trzymam kciuki za dom Gajki 😀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2022 o 19:39, Gabi79 napisał:

Bidulek kochany, bardzo się cieszę, że wkrótce opuści schronisko. Na razie nie jestem w stanie nic zadeklarować, będę chociaż zaglądać.

Witaj Gabusiu, zaglądaj jak najczęściej 🙂🌻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...