Jump to content
Dogomania

ZAGINĄŁ!!! Już myśleliśmy, że nie żyje, że nie przetrwał ostatniej zimy. Ale jest, przetrwał jakoś. I co teraz? Kolejnej już nie przetrwa... Zajrzyjcie do Pręguska. Proszę. Zbiera deklaracje na życie. DOSTAŁ IMIĘ GRAF :))


Recommended Posts

Grafcio cudny i szczęśliwy :), a ja ostatnio przeglądałam zdjęcia ze schroniska psiaków zamojskich i widziałam fotkę jak biedaczek leżał taki smutny i zrezygnowany na tej drewnianej palecie , pyszczek oparty , wzrok na kraty, jak dobrze że i jego udało się zabrać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Herr Graffa obejrzał wet. Hrabia był jak na hrabiego przystało - spokojny i zrównoważony. Tylko przy pobieraniu krwi ziewnął 😉

Generalnie prawe oczko zdrowe i super, a drugie niestety najprawdopobniej uszkodzone przy jakimś uderzeniu, wypadku 😞 Nie widzi, suche i sztywne, nie reaguje ne nic. Trzeba je nawilżać. Tyle dobrego, że chyba go nie boli. Bo nie reagował na gmeranie przy nim. Również zęby oraz pyszczek po tej lewej stronie w kiepskim stanie - pyszczek opuchnięty i lekko obwisły, zęby - stan gnilny. 😕

Jutro wyniki badania krwi, a potem ekg, żeby sprawdzić czy można zrobić porządek z zębami. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 21:30, limonka80 napisał:

To  zdjęcie też ładne, Grafciowi całkiem do pyszczka z damską torebką 🙂

i trzyma chłopak poziom - Lasocki 😉

grrrr.png

Myślę, że on raczej zasłania logo.. Bo jako naturalny hrabia jest za naturą i jej ochroną. Nie nosiłby torebek z pobratymców 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2022 o 08:14, mari23 napisał:

kciuki za herr Grafa herbu Pręgus ❤️ 

Fajne 😃  No tak, hrabia musi mieć herb. 

A za Grafcia cały czas kciuki trzymamy -  by przeżył dużo dobrych lat i nacieszył się szczęśliwym życiem, a my tym, że on jest szczęśliwy 🙂 

Es lebe der Graf !!! 

Link to comment
Share on other sites

Fakturę za wizytę w lecznicy w Rzeszowie zapłaci ZEA - serdeczne dzięki! 🥰❤️🧡💚

Transport do lecznicy p. Kasia bierze na siebie, bo - i tutaj cytat - "bo jest kochanym psem" 😉 🤩 - również bardzo dziękujemy! 🌼💚❤️

Natomiast padła sugestia, żeby kupić Grafciowi jakieś smaczki, gryzaki, konga lub kule smakowe lub coś do zabaw węchowych, bo jest - znowu cytat - "bo to niuchacz straszny" 😁

Coś trzeba będzie Niuchaczowi Strasznemu sprezentować 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.09.2022 o 15:37, agat21 napisał:

 🥰❤️🧡💚 😉 🤩🌼💚❤️..Natomiast padła sugestia, żeby kupić Grafciowi jakieś smaczki, gryzaki, konga lub kule smakowe lub coś do zabaw węchowych, bo jest - znowu cytat - "bo to niuchacz straszny" 

Coś trzeba będzie Niuchaczowi Strasznemu sprezentować 😄

Bardzo proszę o linka jak już podejmiecie decyzję co chcemy kupić chłopakowi.

Ja tylko ze swojego doświadczenia powiem, że nie mam dobrego zdania o zadnych ciastkach i smaczkach, bo mają zwykle  bezwartościowy skład, za wyjątkiem suszonych naturalnych części zwierząt i to dla seniora bardziej płucka niż cos ze skóry,  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...