Jump to content
Dogomania

ZAGINĄŁ!!! Już myśleliśmy, że nie żyje, że nie przetrwał ostatniej zimy. Ale jest, przetrwał jakoś. I co teraz? Kolejnej już nie przetrwa... Zajrzyjcie do Pręguska. Proszę. Zbiera deklaracje na życie. DOSTAŁ IMIĘ GRAF :))


Recommended Posts

Grafcio dzisiaj miał wreszcie zabieg zębowy. Już po wszystkim. Zostały usunięte 3 zęby oraz z zupełnie drugiej strony też działanie było, bo miał mocno zapchane gruczoły okołoodbytowe. Na razie jest wciąż w lecznicy, więcej wieści wieczorem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2023 o 21:56, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest  100 zł od agat21, to kwota dla suni po wypadku, ale sunia zmarła:(

 

Dnia 22.11.2022 o 20:04, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest wpłata id agat21 - 140 zł. 

 

Dnia 2.02.2023 o 22:17, agat21 napisał:

Tolu, w lutym wreszcie będzie zabieg na ząbki, zobaczymy ile wyniesie faktura. Jest ze zbiórki 320 i chyba 240 z moich wpłat, więc myślę, że wystarczy.. Przynajmniej taką mam nadzieję. 

Ogromne dzięki za zbiórkę 😊🌻

Wszystko się zgadza, faktura jest na 373 zł, więc jeszcze zostaje 187 zł

 

Link to comment
Share on other sites

A sam Grafcio wydobrzał już zupełnie, ząbki mają się dobrze. Chodzi już bez smyczy na spacery, jest miły, posłuszny, przyjazny, cichutki. Pani Kasia pisze, że to ich ulubieniec i pies-marzenie. Podchodzi delikatnie do człowieka i prosi o głaski. 🥰 Cudowny pies.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2023 o 21:32, agat21 napisał:

Kikou, jak stan finansów Grafcia? 

Od ostatniego księgowania mały otrzymał

23.02. Dulska 20,-,

02.03. Elficzkowa 20,-

02.03. Tianku 10,- 

03.03. Nesiowata 20,-,

03.03. Mruczka 50,-

06.03. Aldrumka 20,- 

06.02. Mari23 10,- 

09.03. Keyuta 50,-

Pięknie dziękujemy 

bouquets-of-roses-80-408x408.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

187 zł jest do wykorzystania dla Grafcia na koncie ZEA, na razie Kasia chyba ich nie wykorzystała, więc dopłacę 85 zł z bazarku, 20 zł od Dulskiej i jeszcze 100 zł, jakie mam ze sprzedaży syropów od Mazowszanki (Gosiu, ogromnie Ci dziękuję 😘), moje deklaracje za I - III i będzie na koncie ZEA na marcowe hotelowanie 452 zł.

Przelewam na konto ZEA 270 zł i poproszę Kasię o fakturę na ZEĘ za marzec. Tolu, przepraszam za taki misz-masz, ale kombinuję w tym miesiącu jak koń pod górę 😕

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...