Jump to content
Dogomania

ZAGINĄŁ!!! Już myśleliśmy, że nie żyje, że nie przetrwał ostatniej zimy. Ale jest, przetrwał jakoś. I co teraz? Kolejnej już nie przetrwa... Zajrzyjcie do Pręguska. Proszę. Zbiera deklaracje na życie. DOSTAŁ IMIĘ GRAF :))


Recommended Posts

Dnia 22.11.2022 o 11:00, agat21 napisał:

Kasia napisała, że Grafcio sypia w łóżku!!)

Pani Kasia lubi rozpieszczać psiaczki  🙂

A tylu było maruderów, że to takie zadu... kto tam psa znajdzie...  A właśnie z tego zadu... 5 moich psiaczków dość szybko pojechało do super domków. Tylko jeden utkwił u Pani Kasi na dłużej i go przygarnęła, bo nikogo nie toleruje poza Nią  😞     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 11:20, elik napisał:

Pani Kasia lubi rozpieszczać psiaczki  🙂

A tylu było maruderów, że to takie zadu... kto tam psa znajdzie...  A właśnie z tego zadu... 5 moich psiaczków dość szybko pojechało do super domków. Tylko jeden utkwił u Pani Kasi na dłużej i go przygarnęła, bo nikogo nie toleruje poza Nią  😞     

Zad...pia są często najfajniejsze! 😄👍

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 11:24, agat21 napisał:

Zad...pia są często najfajniejsze! 😄👍

Na mój własny wypoczynek zawsze szukałam właśnie takich miejsc na końcu świata, gdzie psy dupyma szczekają   😁                   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Co psiaki widzą w śniegu, że tak cieszą się na jego widok?  Moje oba psiaki, choć Finuś jest niewidomy, szaleją w śniegu, jakby im ubyło po 5 lat.   Finuś, podobnie jak Grafuś, zanurza w śniegu cały łebek po szyję  i wyraźnie sprawia mu to przyjemność. Starka Sonia, choć zazwyczaj porusza się majestatycznie, to teraz wyczynia różne podskoki i wygibusy, jak małolata  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Guzik, choć ma wielkie problemy, włazi w najgłębszy śnieg i tam "maszeruje". Wyciągam go na smyczy jak już nie daje rady brnąć dalej. A i tak wraca zaraz z powrotem. O Lali nawet nie warto  mówić -skacze w śniegu jak młody zajączek. A przecież ma już swoje lata. Po jakimś czasie to przejdzie ale pierwsze dni ze śniegiem to szaleństwo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2022 o 23:09, elik napisał:

Co p[siaki widzą w śniegu, że tak cieszą się na jego widok?  Moje oba psiaki, choć Finuś jest niewidomy, szaleją w śniegu, jakby im ubyło po 5 lat.   Finuś, podobnie jak Grafuś, zanurza w śniegu cały łebek po szyję  i wyraźnie sprawia mu to przyjemność. Starka Sonia, choć zazwyczaj porusza się majestatycznie, to teraz wyczynia różne podskoki i wygibusy, jak małolata  🙂 

Moja Kajusia też jest zachwycona śniegiem, szaleje na całego 😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2022 o 12:26, Tyśka) napisał:

Czy już ogłaszać Grafcia?

Rodzice opowiadali, że nasz schorowany 14letni staruszek też ożył odkad mają TYYYLE śniegu 😄 Do domu nie chce wracać, a to taki śpioch którego siłą trzeba zaciągać na zewnątrz.

Jeśli możesz, to bardzo poproszę. Sprawy zębowe się odwlekają, nie wiadomo na kiedy uda się umówić zabieg, ma co czekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...