Jump to content
Dogomania

ZAGINĄŁ!!! Już myśleliśmy, że nie żyje, że nie przetrwał ostatniej zimy. Ale jest, przetrwał jakoś. I co teraz? Kolejnej już nie przetrwa... Zajrzyjcie do Pręguska. Proszę. Zbiera deklaracje na życie. DOSTAŁ IMIĘ GRAF :))


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ze wspaniałych przetworów Mazowszanki rozprowadzonych wśród moich znajomych Grafcio dostaje 60 zł. Dzięki Mazowszanko 🤗

Kasę tę razem z trzema moimi deklaracjami (X - XII) oraz 20 zł od dwbem przelewam na konto fundacji Zea, bo niebawem Graf będzie miał zabieg związany z zębami, a w lecznicy jest zapisany jako psiak fundacji i na fundację są wystawiane faktury. 

 

Link to comment
Share on other sites

ostatnie wpłaty dla Grafcia u mnie:

26.10  Kiyoshi 20,-
02.11  Tianku XI. 10,-
03.11  Elficzkowa  XI 20,-
04.11 Mruczka XI 50,-
04.11 Keyuta XI 50,- 
07.11 Aldrumka XI 20,-
07.11 Nesiowata 10,- 
07.11 Mari23. 10,- 
17.11 Konfirm31   XI 20,-

 

Serdecznie dziękujemy 

ARR18_53.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kikou za wstawienie rachunku za gryzaki. Pani Kasia prosiła, żeby Grafcio miał co pogryzać sobie w długie zimowe wieczory. 

Miała ostatnio sporo rzeczy na głowie i jeszcze nie umówiła chłopaka na sanację zębów. Myślę, że już nie będę czekać na ten zabieg, tylko ogłoszę już Grafcia. Nie oczekuję szalonego zainteresowania, ale może jego poczciwy pysio i dobry charakter kogoś zauroczą? 

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam też zbiórkę dla zamojskich staruszków, wystawiłam na dłuższy okres, będziemy cierpliwie zbierać, a uzyskane pieniądze podzielimy równo na wszystkie psy.

Jeśli trzeba będzie zrobić zbiórkę oddzielnie dla Łatusia, to usunę go z tej zbiorowej zbiórki.

Proszę o rozsyłanie linku znajomym, udostępnianie, bo to szansa na dodatkowe pieniądze.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/zamojskiestaruszki

Jeśli Graf ma jakieś schorzenia lub potrzebuje dodatkowych funduszy np na spacjalistyczną karmę, to proszę dać znać, bo nie pamiętam.

Może ktoś inny tytuł podsunie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...