Jump to content
Dogomania

ZAGINĄŁ!!! Już myśleliśmy, że nie żyje, że nie przetrwał ostatniej zimy. Ale jest, przetrwał jakoś. I co teraz? Kolejnej już nie przetrwa... Zajrzyjcie do Pręguska. Proszę. Zbiera deklaracje na życie. DOSTAŁ IMIĘ GRAF :))


Recommended Posts

Grafcio wczoraj był u specjalistki od usuwania paskudnej śmierdzącej schroniskowej sierści i ogólnie od  pięknego wyglądu 🙂🤩

Był bardzo grzeczny choć trochę wystraszony. Sierść okropna, skóra też, ale już jest lepiej. Myślę, że jemu też lżej bez tego "bagażu". Serdeczne dzięki pani groomerce, która oporządziła go za darmo. 🥰

Pani Kasia jest generalnie nim zachwycona i zakochana w nim na zabój. Mówi, że to wspaniały pies, na pewno był kiedyś domowy.

A tutaj efekt wraz z "pozbytą" przeszłością 😀

 

IMG-20220810-WA0002.jpg

IMG-20220810-WA0005.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Grafcio do okulisty jest umówiony na 5 września. Poprosiłam p.Kasię wcześniej o wizytę kontrolną i badania krwi jeszcze w sierpniu. Mam nadzieję, że się uda. 

A Grafcio jest już zadomowiony w pełni, dogadany ze wszystkimi, jest takim "dobrym wujciem" - jak napisała mi p.Kasia. I nawet czasem próbuje dotrzymać młodzieży kroku w wygłupach 😃

 

IMG-20220816-WA0006.jpg

IMG-20220816-WA0009.jpg

IMG-20220816-WA0008.jpg

IMG-20220816-WA0007.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2022 o 11:12, elik napisał:

To nie jest ten sam pies. Podobny, ale inny, dużo ładniejszy  🙂

 

Dnia 22.08.2022 o 11:12, Gabi79 napisał:

Jaki kochany i piękny❤️❤️❤️

Prawda? 😃 Nie można się napatrzeć! Jaki cudny pychol, żwawsze oczka, nawet sierść już zaczyna błyszczeć 🤩

Bardzo się cieszę, że zmieniło mu się wreszcie życie. Takie zdjęcia to nagroda za wszystkie trudne chwile.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...