Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Dnia 25.09.2022 o 12:33, Tola napisał:

Wczoraj miałam sensowny tel z Bielska Białej w sprawie Marisy. Wysłalam ankietę i  zobaczymy co będzie dalej. 

A ja wlasnie zrobilam jej sesję. Komputer znowu mi muli i nie potrafię wysłać zdjęć. Tolu, wysle Ci, ale będziesz musiała je wykadrować i może  trochę obrobić. Też trzymam kciuki b. mocno. W Bielsku mam p. Ewę do skrupulatnych wizyt.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli z domu w Bielsku nic nie wyniknie, to prosilabym Tole o wstawienie zdjęć plenerowych, bo są wg mnie lepsze i prosze osoby ogłaszające Marise o dodanie po kilka nowych do ogłoszeń. W następnych dniach nie będę miała możliwości często zaglądać na dogo, wiec w razie czego proszę o telefon lub sms.

Link to comment
Share on other sites

Domek w Bielsku B. zapowiada się dobrze; Marika zamieszkałaby w domu z ogrodem, w którym zawsze były psy.

Rozmawiałam z p. Basią, Jagna też, ja jeszcze z jej córką, bo to córka znalazła ogłoszenie.

W kwietniu odszedł jeden piesek -  14 letnia suczka w typie seterka irlandzkiego, rok wcześniej jeszcze jedna suczka również 14 letnia – w typie sznaucera olbrzyma, były sterylizowane. 

Dzieci państwa są dorosłe, każde z dzieci również ma psa, z adopcji, mieszkają w swoich domach pod Bielskiem.

Jaaga ma znajomą wizytatorkę p. Ewę, która zrobi wizytę, robiła już wizytę dla Sisi bez oczka, kotki z Zamościa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...