Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Dnia 10.09.2022 o 10:28, Alaskan malamutte napisał:

Miałam zapytanie o Marikę sms. Państwo z Krakowa. Mają suczkę Tosię i zależy im bardzo aby psiaki się dogadały. Chcą przyjechać na zapiznanie ze swoją sunią. Poprosilam o rozmowę tel. Państwo mają zadzwonić po południu.

Jak chcą przyjechać, to dobrze o nich świadczy. Oby......

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 10:28, Alaskan malamutte napisał:

Miałam zapytanie o Marikę sms. Państwo z Krakowa. Mają suczkę Tosię i zależy im bardzo aby psiaki się dogadały. Chcą przyjechać na zapiznanie ze swoją sunią. Poprosilam o rozmowę tel. Państwo mają zadzwonić po południu.

Super,oby rozmowa była owocna.Marisa jest cudnym psem należy się jej dobry domek po tym co przeszła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.09.2022 o 09:37, Jaaga napisał:

Tak, wszystko w porządku. Wczoraj było znaczne opóźnienie w przychodni z zabiegami i Andrzej wrócił z nią dopiero po 19.00. 

Jaaga,jak wygląda uregulowanie kwoty za sterylkę i czipowanie? Ja wyjeżdżam 12.09.-22.09.Jeszcze bym mogła zrobić przelew 12.09 albo po powrocie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2022 o 11:57, Anula napisał:

Jaaga,jak wygląda uregulowanie kwoty za sterylkę i czipowanie? Ja wyjeżdżam 12.09.-22.09.Jeszcze bym mogła zrobić przelew 12.09 albo po powrocie.

Za sterylkę zapłaci ZEA, mamy już fakturę, tylko jest do poprawienia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze info  od pani o Madrasku: 

Przepiękny jest! Jest mega słodziakiem, nie niszczy nic w domu, w razie potrzeby korzysta z maty 🙂 jest bardzo pojętny, zaczęliśmy już wychodzić na dwór, słucha komendy "równaj", więc tez się nie szarpie. 

Jedynie bardzo głośno szczeka na inne psy, a głos ma bardzo donośny 🙂 jakby próbował bardzo nas bronić 🙂 staram się go głaskać i odwracać uwagę komendami, ale póki co tak sobie. Miał już kilka kontaktów i później się cieszył, natomiast pierwsze wrażenie robi jakby był groźny 😂 jeśli trzeba będzie to skorzystam z pomocy behawiorysty 🙂 ale myślę, ze on może jeszcze troszkę się boi po prostu.

Link to comment
Share on other sites

Jak się ogląda takie zdjęcia to dopiero widać, że nasza walka o lepszy los

zwierzaków ma naprawdę sens. Może nie jesteśmy w stanie nic zrobić systemowo

ale dla tych konkretnych psów i kotów życie zmieniliśmy  o 180 stopni.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 19:44, Anula napisał:

A co słychać u mamci szczeniaczków? Czy są jakieś zapytania?

Tola,wyróżniłaś ogłoszenie Marisy?

Tak, jest wyróżnione, ale poważnych  zapytań o sunię nie ma. Roznawiałam już z Jagną i poprosiłam o nowe zdjęcia, trzeba zrobić nowe olx z innymi zdjęciami, tamte nie chwyciły. Szkoda, bo to taka przyjazna i łagodna suczka, powinna już być że swoją rodziną. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.09.2022 o 21:32, Tola napisał:

Tak, jest wyróżnione, ale poważnych  zapytań o sunię nie ma. Roznawiałam już z Jagną i poprosiłam o nowe zdjęcia, trzeba zrobić nowe olx z innymi zdjęciami, tamte nie chwyciły. Szkoda, bo to taka przyjazna i łagodna suczka, powinna już być że swoją rodziną. 

Ja też tak uważam,27.09.minie 2 miesiące jak sunia jest u Jaaga.Faktycznie zdjęcia to podstawa aby były zapytania.

Wszystkie ogłoszenia na razie są jeszcze wyróżnione.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2022 o 17:24, Anula napisał:

Ja też tak uważam,27.09.minie 2 miesiące jak sunia jest u Jaaga.Faktycznie zdjęcia to podstawa aby były zapytania.

Wszystkie ogłoszenia na razie są jeszcze wyróżnione.

U nas niezmiennie zachmurzone lub leje. Nie dam dady zrobic dobrych zdjęć czarnemu psu swoim aparatem w takim oswiwtleniu. Czekam na słońce. 

Po wyjeździe Teosia Marisa juz kilka razy zaatakowała Polę.  Chyba on zachowywał równowagę.  Chcialabym bardzo, żeby znalazła jak najszybciej dom, bo na tarasie mam mnóstwo roślin, które czekają na wniesienie do tego pokoju, a przy jej wysiadywaniu na parapetach nie mogę tego zrobić.  Dzis znów od rana leje. Niestety, to nie tylko kwestia zdjęć . Teraz jest zastoj w adopcjach wszędzie, Marisa jest czarna i szorstkowłosa. Spróbuję zdjęć z czerwoną bandamką, może to przykuje czyjs wzrok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...