Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Jestem wniebowzięta domem Mikusia - Brunka ❤️ Jeszcze taką wiadomość Alaskan dostała:

Dzień dobry:-) U Bruna wszystko dobrze. Wrocilismy wlasnie z wizyty u weterynarza, zostal zbadany, odrobaczony, a w piatek bedzie szczepienie i wyniki badania kału. W domu czuje sie juz jak u siebie , przejmuje zwyczaje zwierzakow.🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mona ma domek taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0044.gif

Przez ostatnie dni rozdzwonił się telefon o sunię, wysłałam 4 ankiety i  dzisiaj wspólnie z Poker wybrałyśmy rodzinę dla malutkiej.

Jak wizyta wypadnie pomyślnie to Mona zamieszka w Krakowie, w bloku,  z młodymi ludżmi; dom podobny do tego, w jakim zamieszkała Złotka:)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cudownie  Zamykam ogłoszenia Mony. 

Dnia 9.08.2022 o 22:03, Tola napisał:

Mona ma domek taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0044.gif

Przez ostatnie dni rozdzwonił się telefon o sunię, wysłałam 4 ankiety i  dzisiaj wspólnie z Poker wybrałyśmy rodzinę dla malutkiej.

Jak wizyta wypadnie pomyślnie to Mona zamieszka w Krakowie, w bloku,  z młodymi ludżmi; dom podobny do tego, w jakim zamieszkała Złotka:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2022 o 09:01, Jo37 napisał:

A kiedy sunia się przeprowadza? 

Po wizycie przedA. Myślę, że to tylko formalność, no ale...

Rozmawiałam dość długo z chętną, a Tola z przyszłym pańciem. Wydaje się nam, że to TEN dom.

Pastwo od razu zakochali się w Monie. , na dodatek pani ma na imię Monika , więc już całkiem uznali, że to przeznaczenie.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2022 o 10:31, Poker napisał:

Po wizycie przedA. Myślę, że to tylko formalność, no ale...

Rozmawiałam dość długo z chętną, a Tola z przyszłym pańciem. Wydaje się nam, że to TEN dom.

Pastwo od razu zakochali się w Monie. , na dodatek pani ma na imię Monika , więc już całkiem uznali, że to przeznaczenie.

 

To tak jak u nas w domu Mikusia jest syn Mikołaj 🙂

Powodzenia!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poza inteligencją, Brunek jest mega przytulasem. Jak maskotka🙂Najlepiej lubi odpoczywac na kims.

Zabieramy go na spacery w ulubione miejsca. Mieszkamy tuz przy jeziorze Pogoria 3. Narazie bierzemy Bruna autem, zeby nie chodził ulica ( psy i odchody). W piatek bedzie mial szczepienie, wyniki kalu dobre- zero pierwotniakow i pasozytow. Takze uff!

received_740339590376865.jpeg

received_5488949934488865.jpeg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Info z domku Marvela vel Frodo:

Frodek zaliczył weta. Waży 6 kg! Jest zdrowiutki. Został odrobaczony. Dostał prearat wapniowy bo bardzo szybko rośnie. Dostał też specyfik od kleszczy i pcheł.

Szczepienie za tydzień. Tak zdecydowal wet.

Frodo ma ranę po ugryzieniu kleszcza. Została oczyszczona, ladnie się goi. 

Jutro wizyta w SPA. Mam obiecane zdjęcia.

Tutaj ta ranka o ugryzieniu kleszcza.

image000001(19).jpg

image000000(81).jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mikuś vel Bruno

"Dzień dobry:-) Bruno juz po szczepieniu, zatem jeszcze kilka dni i zacznie pelnoprawne życie psa wychodzącego. Poki co bardzo dobrze trenuje w ogrodzie🙂"
"Coraz mocniej przekonuje sie, ze nikt mu nie podje karmy- bo na poczatku jadl z prędkościa swiatła i po kilku kesach chcial wyjadac Moli"

"Bawia sie juz super razem i szalenstwom nie ma.konca, choc jeszcze nie nadaza za nasza sprinterką, ale trening czyni mistrza"
 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...