Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Dnia 1.08.2022 o 18:51, Alaskan malamutte napisał:

 Marvel ma dom!!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0058

Zamieszka w Łodzi. W dmu jest pani, pan i dwoje dzieci w wieku 10 i 12 lat. Jest też 16 letnia koteczka. 

Mam obiecane zdjęcia i relacje na bieżąco.

HURAAAAAAAAAA, ale ekspres

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 18:51, Alaskan malamutte napisał:

 Marvel ma dom!!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0058

Zamieszka w Łodzi. W dmu jest pani, pan i dwoje dzieci w wieku 10 i 12 lat. Jest też 16 letnia koteczka. 

Mam obiecane zdjęcia i relacje na bieżąco.

Zamykam ogłoszenia Marvela na FB. 🙂
 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że maluchy będą niedługo w swoich domach, gratuluję domku Marvelowi:)

U mnie tym razem pod górkę - usunęli mi jedyne  Olx  Masumi i sunia nie ma teraz wcale ogłoszenia:( 

Cały czas mam nadzieję na jego przywrócenie, na razie czekam.

Jakby ktoś mógł zrobić na Wrocław i Opole, będę  wdzięczna.

O Monę telefon dzwoni, ale to wciąż nie ci ludzie, nie te rodziny.

Dzisiaj było pierwsze zapytanie z Wrocławia - pan ma 2 letniego psa, nie jest wykastrowany i był zaskoczony, że wymagamy sterylizacji suczki.

O Madrasa do dzisiaj telefon milczał; dzisiaj dzwoniła rodzina z Katowic i z Zabrza, wysłałam ankietę do p. z Zabrza.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 11:55, Alaskan malamutte napisał:

Już po wizycie u p. Eli. 

Mikuś ma dom!!!Zobacz obraz źródłowyZobacz obraz źródłowyZobacz obraz źródłowyZobacz obraz źródłowy

Dzięki Tobie Kochana Mikuś znalazł super domek. Anecik zachwycona Państwem. Ich sunia zaopiekowana bardzo, dostaje bardzo dobrą karmę, bawią się z nią. Nastoletni syn nomen omen Mikuś (Mikołaj) wychodził z nią na spacer. W trakcie rozmowy powiedział, że z nim sunia jest zawsze wesoła, bo trzeba mieć podejście do psów. Widać, że cala rodzina kocha psy. Ogródek super ogrodzony, niedaleko fajne tereny do spacerów. Mikusiowi będzie tam jak w raju 🙂

Alaskan - kochana bardzo dziękuję w imieniu Agnieszki i swoim za znalezienie mu takiego domku 🧡

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 12:13, Ewa Marta napisał:

Dzięki Tobie Kochana Mikuś znalazł super domek. Anecik zachwycona Państwem. Ich sunia zaopiekowana bardzo, dostaje bardzo dobrą karmę, bawią się z nią. Nastoletni syn nomen omen Mikuś (Mikołaj) wychodził z nią na spacer. W trakcie rozmowy powiedział, że z nim sunia jest zawsze wesoła, bo trzeba mieć podejście do psów. Widać, że cala rodzina kocha psy. Ogródek super ogrodzony, niedaleko fajne tereny do spacerów. Mikusiowi będzie tam jak w raju 🙂

Alaskan - kochana bardzo dziękuję w imieniu Agnieszki i swoim za znalezienie mu takiego domku 🧡

Ewuniu, oby tylko TAKIE domki dzwoniły😊 

Pani Ela obiecała zdjęcia i relacje na bieżąco. Poprosiłam też, aby wrzucała na profil Fundacji ZEA zdjęcia i informacje o Mikusiu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 2.08.2022 o 12:20, Alaskan malamutte napisał:

Ewuniu, oby tylko TAKIE domki dzwoniły😊 

Pani Ela obiecała zdjęcia i relacje na bieżąco. Poprosiłam też, aby wrzucała na profil Fundacji ZEA zdjęcia i informacje o Mikusiu. 

Nie mogę uwierzyć, że takie fajne domki znalazły się tak szybko. Jeszcze to do mnie nie dociera 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 14:01, Alaskan malamutte napisał:

No więc tak. 

Po Marvela państwo przyjeżdżają jutro. 

Dzisiaj wizyta dla Missi. Jeśli wypadnie dobrze to Missi dzisiaj zostanie odebrana z Katowic przez swoją rodzinkę.

Dzisiaj także do domku pojedzie Mikuś. Pani Ela już przygotowała wyprawkę😄

Resized_20220802_135709.jpeg

Do jutrzejszego wieczora 3 maluchy będą we własnych domach😀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 11:43, Ewa Marta napisał:

Bardzo Ci kochana dziękujemy za pomoc dla rodzinki ♥️

              Sciskam trzymam za wszystkie psinunie
Dziekuje Ewuniu za mile odwiedziny i zakupy na bazarku
                    55 zl poslalam na ZEA
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...