Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)

Recommended Posts

Dnia 27.09.2022 o 23:39, Tola napisał:

Ale wpatrzona w Andrzeja;)

DSC02968 (1).JPG

Tak, ja byla przecież dlugo w Katowicach  i on się zajmował nimi. Dzis jak przyjechal rano ze szkoły, to nie dala się odwołać od bramy, bo jej tatuś wrocil. Musiał się przywitać i dopiero z nim weszla do domu.

Dnia 28.09.2022 o 10:39, Jaaga napisał:

Wizyta jest umówiona na jutro. Pani Ewa jest rewelacyjną wizytatorką, no i ekspresową, bo była gotowa już dziś jechać. Szkoda tylko, ze tak mało fajnych domów w okolicy Bielska się zgłasza.

Trzymam kciuki za wizytę i za ten najlepszy dom.

Dnia 30.09.2022 o 09:17, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę że Marisa ma domek❤️

Mam wyróżnione ogłoszenie. Czy mogę podmienić na Usię? 

Ja też ogromnie się cieszę,że Marisa będzie miała dobry dom i warunki jakie powinien mieć każdy psiak

I tym razem udało się rodzince pomóc.

Jeżeli chodzi o parapet gdzie Marisa lubi przesiadywać to ja osobiście nie widzę problemu.Miałam kilka psiaków,które uwielbiały parapet i obserwowanie co się dzieje na zewnątrz.Parapet był pozbawiony wszelkich przedmiotów jedynie dyżurnym był kocyk,poduszka.Psiak był żywą ozdobą parapetu.

Mam nadzieję,że Marisa pojedzie do swojego domku i nic się nie zmieni.Bez problemu można wszystkie aktualne wyróżnienia ogłoszeń podmieniać na inne psiaki.

Dnia 30.09.2022 o 10:28, Anula napisał:

Ja też ogromnie się cieszę,że Marisa będzie miała dobry dom i warunki jakie powinien mieć każdy psiak

I tym razem udało się rodzince pomóc.

Jeżeli chodzi o parapet gdzie Marisa lubi przesiadywać to ja osobiście nie widzę problemu.Miałam kilka psiaków,które uwielbiały parapet i obserwowanie co się dzieje na zewnątrz.Parapet był pozbawiony wszelkich przedmiotów jedynie dyżurnym był kocyk,poduszka.Psiak był żywą ozdobą parapetu.

Mam nadzieję,że Marisa pojedzie do swojego domku i nic się nie zmieni.Bez problemu można wszystkie aktualne wyróżnienia ogłoszeń podmieniać na inne psiaki.

Parapet ogólnie  jest problemem, bo u nas jest on na wysokim 1 piętrze, a Marisa jak coś widzi,to szczeka i rzuca się do szyby. Gdyby było okno otwarte,to strach pomysleć, a ludzie czasem są bez wyobraźni i oczekują od psa myslenia abstrakcyjnego. Natomiast w przypadku  rodziny z Bielska to rzeczywiście nie problem,bo psy Państwato też tak robiły, a okno, które wychodzi na główną drogę  jest usytuowane na parterze, taras też jest na parterze. Ogólnie rodzina psiolubna i wszystkie pokolenia mają swoje psy, łacznie z mamą pani starającej sięo Marisę.

Marisa ma jechać w niedzielę wieczorem,bo panstwo jadądo rodziny i nie chcą jej stresować pozostawieniem samej w domu. Oczywiście,teren jest dokładnie ogrodzony,ekskluzywna, willowa dzielnica miasta,dom na uboczu.

Bardzocenię wizyty p. Ewy,bo jest bardzo spostrzegawcza ina wszystkozwraca uwagę. W tym przypadku nie miała zadnych zastrzeżeń.

• Like 2
  • Upvote 1

Rozliczenie Marisy- policzyłam juz do niedzieli, kiedy wyjeżdża, żeby byl jeden paragon na całość.

Poprosze o 402 zl: opieka hotelowa 390 zl+ zwrot za chip 12zł.

Karmę odliczyłam, bo na wrzesień zakupila ją fundacja ZEA, za co dziękuję. 

Resized_20220930_143025.jpeg

Dnia 30.09.2022 o 14:37, Jaaga napisał:

Rozliczenie Marisy- policzyłam juz do niedzieli, kiedy wyjeżdża, żeby byl jeden paragon na całość.

Poprosze o 402 zl: opieka hotelowa 390 zl+ zwrot za chip 112zł.

Jaaga bardzo dziękuję za rozliczenie i pomoc dla suni.Jesteś Kochana.

Czy kwota za chip jest prawidłowa?

Dnia 30.09.2022 o 14:37, Jaaga napisał:

Poprosze o 402 zl: opieka hotelowa 390 zl+ zwrot za chip 12zł.

Pieniążki przelane.

Najnowsze wieści z domu Marisy - wszystko bardzo dobrze, sunia jest baaaardzo grzeczna,  wesoła i cały czas blisko człowieka. Posłanie ma w sypialni i tam spędza całe noce. 🙂♥️

IMG_20221004_125117.jpg

IMG_20221004_125114.jpg

• Like 4
  • Upvote 1

Wspólnie udało się odmienić życie kolejnej suni i jej dzieciakom - wszystkim bardzo dziękuję za pomoc,:a Jagnie za opiekę nad psią rodzinką. ♥️🌹♥️🌹🌹♥️🌹🌹♥️. Jutro zmienię tytuł🐾

• Like 1

Dnia 4.10.2022 o 20:29, Tola napisał:

Najnowsze wieści z domu Marisy - wszystko bardzo dobrze, sunia jest baaaardzo grzeczna,  wesoła i cały czas blisko człowieka. Posłanie ma w sypialni i tam spędza całe noce. 🙂♥️

IMG_20221004_125117.jpg

IMG_20221004_125114.jpg

Bo ona wlasnie jest taka kochana i nastawiona na człowieka. I grzeczna. Ze względu na dłuższą sierść byla u nas kąpana i nawet wlasnie kąpiel, odżywkę i suszenie suszarką znosiła cierpliwie.

• Upvote 1

• Tola changed the title to Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)