Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Dnia 27.09.2022 o 23:39, Tola napisał:

Ale wpatrzona w Andrzeja;)

DSC02968 (1).JPG

Tak, ja byla przecież dlugo w Katowicach  i on się zajmował nimi. Dzis jak przyjechal rano ze szkoły, to nie dala się odwołać od bramy, bo jej tatuś wrocil. Musiał się przywitać i dopiero z nim weszla do domu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.09.2022 o 10:39, Jaaga napisał:

Wizyta jest umówiona na jutro. Pani Ewa jest rewelacyjną wizytatorką, no i ekspresową, bo była gotowa już dziś jechać. Szkoda tylko, ze tak mało fajnych domów w okolicy Bielska się zgłasza.

Trzymam kciuki za wizytę i za ten najlepszy dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 09:17, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę że Marisa ma domek❤️

Mam wyróżnione ogłoszenie. Czy mogę podmienić na Usię? 

Ja też ogromnie się cieszę,że Marisa będzie miała dobry dom i warunki jakie powinien mieć każdy psiak

I tym razem udało się rodzince pomóc.

Jeżeli chodzi o parapet gdzie Marisa lubi przesiadywać to ja osobiście nie widzę problemu.Miałam kilka psiaków,które uwielbiały parapet i obserwowanie co się dzieje na zewnątrz.Parapet był pozbawiony wszelkich przedmiotów jedynie dyżurnym był kocyk,poduszka.Psiak był żywą ozdobą parapetu.

Mam nadzieję,że Marisa pojedzie do swojego domku i nic się nie zmieni.Bez problemu można wszystkie aktualne wyróżnienia ogłoszeń podmieniać na inne psiaki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 10:28, Anula napisał:

Ja też ogromnie się cieszę,że Marisa będzie miała dobry dom i warunki jakie powinien mieć każdy psiak

I tym razem udało się rodzince pomóc.

Jeżeli chodzi o parapet gdzie Marisa lubi przesiadywać to ja osobiście nie widzę problemu.Miałam kilka psiaków,które uwielbiały parapet i obserwowanie co się dzieje na zewnątrz.Parapet był pozbawiony wszelkich przedmiotów jedynie dyżurnym był kocyk,poduszka.Psiak był żywą ozdobą parapetu.

Mam nadzieję,że Marisa pojedzie do swojego domku i nic się nie zmieni.Bez problemu można wszystkie aktualne wyróżnienia ogłoszeń podmieniać na inne psiaki.

Parapet ogólnie  jest problemem, bo u nas jest on na wysokim 1 piętrze, a Marisa jak coś widzi,to szczeka i rzuca się do szyby. Gdyby było okno otwarte,to strach pomysleć, a ludzie czasem są bez wyobraźni i oczekują od psa myslenia abstrakcyjnego. Natomiast w przypadku  rodziny z Bielska to rzeczywiście nie problem,bo psy Państwato też tak robiły, a okno, które wychodzi na główną drogę  jest usytuowane na parterze, taras też jest na parterze. Ogólnie rodzina psiolubna i wszystkie pokolenia mają swoje psy, łacznie z mamą pani starającej sięo Marisę.

Marisa ma jechać w niedzielę wieczorem,bo panstwo jadądo rodziny i nie chcą jej stresować pozostawieniem samej w domu. Oczywiście,teren jest dokładnie ogrodzony,ekskluzywna, willowa dzielnica miasta,dom na uboczu.

Bardzocenię wizyty p. Ewy,bo jest bardzo spostrzegawcza ina wszystkozwraca uwagę. W tym przypadku nie miała zadnych zastrzeżeń.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 14:37, Jaaga napisał:

Rozliczenie Marisy- policzyłam juz do niedzieli, kiedy wyjeżdża, żeby byl jeden paragon na całość.

Poprosze o 402 zl: opieka hotelowa 390 zl+ zwrot za chip 112zł.

Karmę odliczyłam, bo na wrzesień zakupila ją fundacja ZEA, za co dziękuję. 

Resized_20220930_143025.jpeg

Jaaga bardzo dziękuję za rozliczenie i pomoc dla suni.Jesteś Kochana.

Czy kwota za chip jest prawidłowa?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.09.2022 o 14:37, Jaaga napisał:

Rozliczenie Marisy- policzyłam juz do niedzieli, kiedy wyjeżdża, żeby byl jeden paragon na całość.

Poprosze o 402 zl: opieka hotelowa 390 zl+ zwrot za chip 12zł.

Karmę odliczyłam, bo na wrzesień zakupila ją fundacja ZEA, za co dziękuję. 

Resized_20220930_143025.jpeg

Pieniążki przelane.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.10.2022 o 20:29, Tola napisał:

Najnowsze wieści z domu Marisy - wszystko bardzo dobrze, sunia jest baaaardzo grzeczna,  wesoła i cały czas blisko człowieka. Posłanie ma w sypialni i tam spędza całe noce. 🙂♥️

IMG_20221004_125117.jpg

IMG_20221004_125114.jpg

Bo ona wlasnie jest taka kochana i nastawiona na człowieka. I grzeczna. Ze względu na dłuższą sierść byla u nas kąpana i nawet wlasnie kąpiel, odżywkę i suszenie suszarką znosiła cierpliwie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...