Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Dnia 4.08.2022 o 15:15, Ewa Marta napisał:

Missi ogłoszenie zostało usunięte przez OLX w dniu, w którym jej nowa rodzina po nią dzwoniła. Ellig zareklamowała mimo wszystko chcąc wiedzieć, jaki jest powód. Okazało się, że jakiś facet złożył skargę na postępowanie niezgodnie z regulaminem. Stawiamy, że to ten, który żądał od Alaskan jej pełnych danych i namiarów na Stowarzyszenie. Ludzie potrafią być niestety dupkami 😞

Elunia odpisała im, że żaden regulamin nie został złamany, że mamy prawo odmówić adopcji do budy, czy ludziom, którzy nie zadeklarują sterylizacji w odpowiednim czasie. Uznali reklamację, ale Ela napisała, że sunia ma już dom i głoszenie usunęła. Wysłała im zdjęcia z nowego domu na dowód.

 

Po raz kolejny intuicja mnie nie zawiodła. Natychmiast pokojarzylam te dwa fakty...Nawet pisalam o tym tutaj na wątku...

Mam nr tel tego dupka. Ode mnie na pewno nie dostanie żadnego psa!! Nawet pluszowego...🤬😡🤬

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 15:15, Ewa Marta napisał:

Missi ogłoszenie zostało usunięte przez OLX w dniu, w którym jej nowa rodzina po nią dzwoniła. Ellig zareklamowała mimo wszystko chcąc wiedzieć, jaki jest powód. Okazało się, że jakiś facet złożył skargę na postępowanie niezgodnie z regulaminem. Stawiamy, że to ten, który żądał od Alaskan jej pełnych danych i namiarów na Stowarzyszenie. Ludzie potrafią być niestety dupkami 😞

Elunia odpisała im, że żaden regulamin nie został złamany, że mamy prawo odmówić adopcji do budy, czy ludziom, którzy nie zadeklarują sterylizacji w odpowiednim czasie. Uznali reklamację, ale Ela napisała, że sunia ma już dom i głoszenie usunęła. Wysłała im zdjęcia z nowego domu na dowód.

 

Jeżeli Missi miała więcej niż jedno ogłoszenie na olx (nieważne czy robione przez jedną czy kilka osób) to niestety regulamin jest już złamany. Tak czy inaczej, współczuję użerania się z ludźmi i pisaniem do olx (ja nieraz niestety musiałam się odwoływać, bo ktoś moje ogłoszenia zglaszał). 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 15:18, Alaskan malamutte napisał:

Po raz kolejny intuicja mnie nie zawiodła. Natychmiast pokojarzylam te dwa fakty...Nawet pisalam o tym tutaj na wątku...

Mam nr tel tego dupka. Ode mnie na pewno nie dostanie żadnego psa!! Nawet pluszowego...🤬😡🤬

Miałaś intuicję 🙂

Dnia 4.08.2022 o 15:20, Tyśka) napisał:

Jeżeli Missi miała więcej niż jedno ogłoszenie na olx (nieważne czy robione przez jedną czy kilka osób) to niestety regulamin jest już złamany. Tak czy inaczej, współczuję użerania się z ludźmi i pisaniem do olx (ja nieraz niestety musiałam się odwoływać, bo ktoś moje ogłoszenia zglaszał). 

Akurat Missi miała tylko jedno ogłoszenie. Nie trafili tym razem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 15:35, Poker napisał:

Ale mądrutki.

Może to rodzinne 🙂

 

Dnia 4.08.2022 o 19:18, Jaaga napisał:

I Madras pojechal do nowego domu 😀 Nowa pancia byla nim zachwycona,   chyba na żywo prezentuje się wiec lepiej, niż na zdjęciach.  Przyjechaly z całym bagażnikiem wypchanym wyprawka małego 😄

Ale się dzieje! Rodzinka jest rozchwytywana po prostu 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 19:18, Jaaga napisał:

I Madras pojechal do nowego domu 😀 Nowa pancia byla nim zachwycona,   chyba na żywo prezentuje się wiec lepiej, niż na zdjęciach.  Przyjechaly z całym bagażnikiem wypchanym wyprawka małego 😄

Potwierdzam, Madras w swoim domku:)

To wszystko tak szybko się działo, a ja jeszcze do tego przez dwa dni byłam na wsi i miałam wielkie problemy z netem.

Pani b. sympatyczna, bardzo ładnie wypełniła ankietę i tego samego dnia TZ Jagny mógł przy okazji wizyty w Zabrzu dla Marvela zajrzeć też do nich:).

Dał zielone światło i takim sposobem pani już dzisiaj mogła jechać po Madrasa.

Madras zamieszka w bloku w Zabrzu - w domu są już dwa koty brytyjskie, w domu rodzinnym pani był jamnik, umarł ze starości. 

W czasie wyjazdów wakacyjnych z kotami zostawał pani mama, Madras będzie jeździł z rodziną:)

Cieszę się bardzo z wszystkich domów szczeniaczków - jesteście wspaniałe:)

A domem Madraska cieszę mnie ogromnie:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na pytanie w ankiecie dlaczego Madras, pani napisała:

Mówi się, że serce nie sługa 😉

Te oczy, te uszy 🙂 Nie ukrywam, że młody wiek jest dla nas atutem z uwagi na koty, natomiast w przyszłości chcielibyśmy dać dom jakiemuś staruszkowi ze schroniska .

Dawno nikt tak nie cieszył się jak p. Ania gdy  powiedziałam o decyzji 😉

Madras sprzed chwili

IMG_20220804_205853.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...