Jump to content
Dogomania

Kolejne szczeniaki i ich mamcia potrzebują naszej pomocy, czy uda się i im odmienic zły los? Marvel zamieszkał w Łodzi, Missi i Madras w Zabrzu, Mikuś w Dąbrowie G., Mona w Krakowie, Masumi we Wrocławiu, a mamcia Marika w Bielsku B. :)


Recommended Posts

Dnia 2.08.2022 o 16:57, Alaskan malamutte napisał:

Sunia Moli i Kicia czekają na nowego domownika😊

Resized_20220802_152731.jpeg

Resized_received_568388774996639.jpeg

Taka bardzo podobna mała sunia 5,5m-cy będzie szukała domku.Zostanie zabrana z patologii z kojca do szafirki.Pomożesz nam w ogłaszaniu jej? Bogusik założy wątek jeżeli uda się w tym tygodniu ją wyrwać jakoś z tego kojca.W kojcu pozostanie duży psiak.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 17:13, Anula napisał:

Taka bardzo podobna mała sunia 5,5m-cy będzie szukała domku.Zostanie zabrana z patologii z kojca do szafirki.Pomożesz nam w ogłaszaniu jej? Bogusik założy wątek jeżeli uda się w tym tygodniu ją wyrwać jakoś z tego kojca.W kojcu pozostanie duży psiak.

Nie ma problemu. Pomogę.  😊

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się z wszystkich domków, niech dzwonią kolejne! Ja dzisiaj dostałam odpowiedź z Olx, że nie przywrócą mi ogłoszenia Masumi, bo złamałam regulamin i zamieściłam  dwa ogłoszenia jednego psa, a to nieprawda. Napisałam więc ponownie, że proszę o link do tego drugiego ogłoszenia; za parę min. dostałam odpowiedź, że faktycznie niesłusznie usunęli Olx, przywrócili Masumi na Katowice. No ale sunia na parę dni do tyłu.

Link to comment
Share on other sites

Missi ogłoszenie zostało usunięte przez OLX w dniu, w którym jej nowa rodzina po nią dzwoniła. Ellig zareklamowała mimo wszystko chcąc wiedzieć, jaki jest powód. Okazało się, że jakiś facet złożył skargę na postępowanie niezgodnie z regulaminem. Stawiamy, że to ten, który żądał od Alaskan jej pełnych danych i namiarów na Stowarzyszenie. Ludzie potrafią być niestety dupkami 😞

Elunia odpisała im, że żaden regulamin nie został złamany, że mamy prawo odmówić adopcji do budy, czy ludziom, którzy nie zadeklarują sterylizacji w odpowiednim czasie. Uznali reklamację, ale Ela napisała, że sunia ma już dom i głoszenie usunęła. Wysłała im zdjęcia z nowego domu na dowód.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...