Jump to content
Dogomania

Portugalski pies wodny


Patisa

Recommended Posts

[quote name='Anna Rapp']Witaj Patisa,
Zajrzyj na wątek o naszej wyprawie na krycie Tequilki do Finlandii,
tam fajne zdjęcia.;)
Pozdrawiam
Ania[/quote]

Obecnie zabrakło mi internetu w domu i nie bardzo mam możliwość( bo korzystam z cudzego).:placz:

Ale jak tylko net w moim domu powróci to an pewno obejrzę relacje na stronie Waszej hodowli.;)

P.S. Świetny avatar :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzień dobry, miło mi poinformować iż niedawno stałem się właścicielem suczki Portugalskiego psa wodnego pochodzącej z czeskiej hodowli Mokry Bandita. Nazywa się Canasta Sherry Cream i ma prawie 3 miesiące. Myślę, że niedługo pokaże swoje walory na wystawowych ringach. Jeśli mają państwo jakieś pytania dotyczące tej rasy, służę pomocą. Oto mój e-mail: [email][email protected][/email]
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Portugal29']Dzień dobry, miło mi poinformować iż niedawno stałem się właścicielem suczki Portugalskiego psa wodnego pochodzącej z czeskiej hodowli Mokry Bandita. Nazywa się Canasta Sherry Cream i ma prawie 3 miesiące. Myślę, że niedługo pokaże swoje walory na wystawowych ringach. Jeśli mają państwo jakieś pytania dotyczące tej rasy, służę pomocą. Oto mój e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Pozdrawiam[/quote]
Witaj!
A może wstawisz zdjęcie swojego pupila? Myslę, że wszyscy chętnie popatrza na nowego Portugalczyka.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88'][B]Asiaczek [/B]ja mam nadzieję, że uda mi się spotkać sunię [z właścicielem oczywiście ;)] ja jakiejś wystawie... chociaz takich szans jak ty to ja nie mam :placz:.[/quote]
Wiesz, mieszkamy trochę w innych miejscach w PL, to i inne wystawy sa w centrum naszego zainteresowania. Jakby co - rób fotki i wstawiaj!:lol:

[quote name='pom-pon']hihihhihi witamy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94974.html"]Portugal29[/URL], cieszę się ogromnie na kolejnego portugalczyka w Polsce :multi: Aczkolwiek Zuzana obiecywała mi, że jeżeli byś się nie zdecydował na Sherry, to mogłabym ja ją wziąć w posiadanie :evil_lol: Coż widocznie nie była mi dana. Poczekam więc cierpliwie na moją kolej :)[/quote]
O, widzę, że do suni kolejka się ustawiała...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

hihihhihi witamy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/94974.html"]Portugal29[/URL], cieszę się ogromnie na kolejnego portugalczyka w Polsce :multi: Aczkolwiek Zuzana obiecywała mi, że jeżeli byś się nie zdecydował na Sherry, to mogłabym ja ją wziąć w posiadanie :evil_lol: Coż widocznie nie była mi dana. Poczekam więc cierpliwie na moją kolej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zanim będziesz ja dopuszczał i rozmnażał, trochę sobie z nią najpierw pojeździsz po wystawach..to się przy okazji zorientujesz co i jak, poznasz hodowców.
Zresztą, możesz przecież o tym pogadać z hodowca swojej suni, jakie sa jego doświadczenia itp. ?
No bo co mają powiedzieć ludzie, którzy nie hodują rasy?:razz:
jeśli już, to tylko hipotetycznie możemy coś założyć;)

Link to comment
Share on other sites

Portugal ta rasa powoli robi się co raz bardziej znana [chociaż nadal nie jestem pewna, czy to dobrze - popularność żadnej rasie nie pomogła :roll:], więc chętnych na szczeniaki pewnie znajdziesz ;)... Ew. możesz pokryć sunię dopiero jak będziesz miał x chętnych :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam
Niewątpliwie jest szansa na portugalczyki w Polsce.
Z przyjemnością powiadamiam, że moja suka Cadamostos Davina (3x CWC, 1x CACIB) została w sierpniu pokryta znakomitym psem z Finlandii i na początku października spodziewamy się małych puchatych.
Pozdrawiam Ryszard

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[url=http://www.zatutowej.pl/]Strona hodowli z Atutowej. Portugalski pies dowodny, Chow-chow, Howavart, Sznaucer miniatura.[/url]
oto adres stronki hodowli "Z Atutowej". Może strona jeszcze nie działa, jak powinna, ale namiary są i kilka zdjęć... Wkrótce więcej... Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam,
Dziś zajrzałam do Was na stronkę. Śliczne szczenięta i dorosłe pieski też.
Życzę wielu sukcesów hodowlanych i wystawowych i wiele wiele radości ze wspólnego życia z kochanymi wodniakami :)

[quote name='JoannaR-G'][URL="http://www.zatutowej.pl/"]Strona hodowli z Atutowej. Portugalski pies dowodny, Chow-chow, Howavart, Sznaucer miniatura.[/URL]
oto adres stronki hodowli "Z Atutowej". Może strona jeszcze nie działa, jak powinna, ale namiary są i kilka zdjęć... Wkrótce więcej... Pozdrawiam![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja się pochwalę, że... najprawdopodobniej za ok. 1,5 roku będę kupowała portugalczyka ;). Konkretnie sunię, będę ją sprowadzać z zagranicy - w grę wchodzą Czechy i Niemcy oraz możliwa jest Anglia i Francja...

Jak byście znali jakieś hodowle z tych krajów i podali ich nazwy to byłabym bardzo wdzięczna za pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...