Jump to content
Dogomania

Pierwsze szczepienie szczeniaka


tasteofarnia

Recommended Posts

Dzień dobry,

Mam pytanie odnośnie tego co zaproponował mi mój miejscowy lek.weterynarii w stosunku do mojej suczki(mieszańca-matka to wyżeł niemiecki).Suczka ma 9 tygodni z czego 6 dzień jest u mnie ,jest trochę słabiutka i mała(waży 3.5 kg)do tego prawdopodobnie po zmianie miejsca zamieszkania i karmy przyplątała jej się biegunka  ,ale tak po za tym jest wesoła i skora do zabawy,apetyt powoli też jej wraca.Poprzedni właściciel nie zadbał o zdrowie szczeniaków i ani ich nie zaszczepił ani odrobaczył.Chciałem tego dokonać i po konsultacji z moim weterynarzem podałem jej wczoraj 1/2 tabletki przeciw pasożytniczej ,suczka miała dużo robaków w kale.Powiedział również żeby za 3 dni zgłosić się do niego na pierwsze szczepienie.U  suczki drugi dzień utrzymuje się biegunka.Moje pytanie brzmi:czy nie za mały jest odstęp czasowy od podania leku do szczepienia i czy w tej sytuacji(biegunka) powinienem małą szczepić?Mieszkam na małej wiosce i do innego lekarze jest spory kawałek(ale jak będzie trzeba to oczywiście pojadę).Proszę o w miarę szybka odpowiedź.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...