Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - rozliczam. Zapraszam na bazarek, już otwarty, do 31.07. godz. 21


elik

Recommended Posts

Dnia 8.08.2022 o 13:21, elmas napisał:

Przesyłka odebrana i rozpakowana, bardzo dziękuję (szczególnie za słodki gratis) 😉

Dziękuję za wiadomość  🙂  Słodkości, to sprawka limoneczki  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 08:52, NikaEla napisał:

nr konta poproszę co bym mogła zrobić przelew póki nie wyjadę na urlop 

Magnesiki poleciały wczoraj opłat wyniosła 6,50 zł. Numer konta masz w wiadomości PW pt.: Rozliczenie bazarku 16 - 31.07.2022 r.    😛                  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 09:45, elik napisał:

Magnesiki poleciały wczoraj opłat wyniosła 6,50 zł. Numer konta masz w wiadomości PW pt.: Rozliczenie bazarku 16 - 31.07.2022 r.    😛                  

dziekuję , jakoś przegapiłam że tam był nr konta, a w historii operacji bankowej mam 3 inne numery konta wśród przelewów do Ciebie. zaraz zrobię przelew na tej najnowszy numer

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 11:46, NikaEla napisał:

dziekuję , jakoś przegapiłam że tam był nr konta, a w historii operacji bankowej mam 3 inne numery konta wśród przelewów do Ciebie. zaraz zrobię przelew na tej najnowszy numer

Zdarza się i najlepszym 😁    Dziękuję  ❤️      

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to ZAKOŃCZONY - rozliczam. Zapraszam na bazarek, już otwarty, do 31.07. godz. 21
Dnia 12.08.2022 o 21:36, koja napisał:

Dobry wieczór 🙂  Czy moja wpłata nie dotarła? 
Muszę sprawdzić, czy nie namieszałam z numerem konta.

Witaj koja, nie sprawdzaj, Twoja wpłata 60,00 zł wpłynęła 5.08. mam zapisane w podręcznym Excelu, a nie przeniosłam do zestawienia. Przepraszam bardzo.
Nie mogę natomiast trafić na Twój adres do wysyłki. Może to też moja sprawka  😞  Z tą złamaną łapą jestem jak kupka nieszczęścia  😞   Bardzo Cię proszę podrzuć na PW adres.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.08.2022 o 21:42, kado napisał:

Dziękuję za sukieneczkę i cudnie pachnący gratis ❤️

 

Dnia 16.08.2022 o 21:45, lunarmermaid napisał:

Moja paczka też odebrana, dziękuję. 

Bardzo pięknie dziękuję      🌷 

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kilka fantów czeka na wysyłkę, jeszcze ja czekam na kilka wpłat, ale oceniając dotychczasowe wpłaty mogę stwierdzić, że Areskowi [*] przypadnie około 300,00 zł.
 Nesiowata wydała  na leczenie Areska [*] prawie 500,00 zł i nie ma powodu, żeby dłużej czekała na zwrot wydanej kwoty. Na razie przelewam na konto Neiowata kwotę 300,00 zł, a po całkowitym rozliczeniu przeleję resztę przypadającej Aresowi [*] kwoty.  
 
1616989833_Ares300.png.30f94cb9e6bdc1e968353a89db7b6b7f.png


EDIT

Brakującą do pełnego zwrotu poniesionych przez Nesiowata kosztów na leczenie Areska [*] w kwocie 108,00 zł w dniu 23.08.2022 r. przelała limonka80 z kwoty uzbieranej na kwiaty na pogrzeb ewu  [*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...