Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - rozliczam. Zapraszam na bazarek, już otwarty, do 31.07. godz. 21


elik

Recommended Posts

Bardzo Wam dziękuję za słowa współczucia i przepraszam, że taką atmosferę wprowadziłam na bazarek.  Ani przez moment nie pomyślałam, że  to krytyczne chwile dla kocia 😞 Był u mnie od 8.07.  11-go miał kastrację, a 16-go usunięcie połamanych ząbków. Nic nie wskazywało na to, że ma taki problem z nerkami. Cały czas bardzo chętnie jadł. Dawałam mu tylko karmę z puszek lub saszetek z uwagi na te bolące dziąsełka. Cieszyłam się, że pewnie wreszcie się najada bez bólu, bo wcześniej jadł tylko suchą karmę.  Nagle 21-go przestał jeść, a 22-go nie wstawał, nie witał mnie gdy wchodziłam do kuchni, gdzie mieszkał w kennelu. Dlatego pojechałam z nim do weta, choć termin kontroli był dopiero na dzisiaj. Poprosiłam o zrobienie kompletu badań, łącznie z hifem. Hita nie miał, ale niestety praktycznie nie miał także nerek  😪  Ciężko mi się z tym pogodzić i czuję jakaś dziwną obawę, strach przed łapaniem kolejnych kotków do sterylizacji, a muszę złapać jeszcze 3, bo co najmniej 2 to są młode koteczki i jak nie uda mi się ich złapać, to na wiosnę będę miała wysyp maluszków, a do tego nie mogę dopuścić.

Chcę zamknąć ten smutny, ciężki do strawienia temat więc nie rozmawiajmy już o tym, muszę sobie z tym poradzić. Życia kociowi to nie wróci 😞 a psiaki potrzebują kasy.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za wsparcie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2022 o 23:47, AlfaLS napisał:

A można prosić o wymiary nr 36 i 44?

Proszę:

36.  Bluzeczka / tuniczka. Z przodu rozpinana na całej długości, po obu bokach  krótkie rozcięcia. Skład -  100% lyocell

      Lyocell to tkanina przypominająca bawełnę oraz wiskozę. Materiał jest elastyczny, higieniczny i bardzo wytrzymały. Co ważne, włókna lyocellu są miękkie i mają rewelacyjne właściwości oddychające, dlatego wykonane z niego ubrania doskonale nadają się na lato i mogą być noszone przez alergików.

    Rękaw raglan, szer. p/p 50 cm, rękawka dołem 11 cm   długość tuniki: 78 cm

     C.W.  9,00 zł

 

44.  Bluzeczka. Podwójny materiał, dół lekko ściągnięty gumką.

    Rękaw raglan, szer. p/p 52 cm,    długość bluzki 60 cm

     C.W.  5,00 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2022 o 13:44, elmas napisał:

Poproszę o wymiary numeru 37 🙂

Bardzo proszę

37.  Spodnie dżinsowe. Stan bdb.

      Szerokość: pas 53 cm,  biodra 62 cm    długość nogawki  104/79 cm
     C.W.  8,00 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2022 o 13:54, elik napisał:

Bardzo proszę

37.  Spodnie dżinsowe. Stan bdb.

      Szerokość: pas 53 cm,  biodra 62 cm    długość nogawki  104/79 cm
     C.W.  8,00 zł

Dziękuję, ale niestety nie będą pasować 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2022 o 15:18, Radek napisał:

Podrzucam ostatkiem sił. 

Dzięki Radeczku, ja też ostatkiem sił się melduję i wyłączam kompa, bo już pada deszcz i grzmi. Idzie burza. Może po będzie lżejsze powietrze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2022 o 17:40, elik napisał:

 już pada deszcz i grzmi. Idzie burza. 

U nas też już burza 🙂 W krótkim czasie temperatura spadła do 24 stopni. Będzie trochę ulgi. 
W tym miesiącu nie poszaleję z zakupami, ale cegiełkę za dychę to poproszę. Czy przelać na konto bazarkowe? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2022 o 17:59, Radek napisał:

U nas też już burza 🙂 W krótkim czasie temperatura spadła do 24 stopni. Będzie trochę ulgi. 
W tym miesiącu nie poszaleję z zakupami, ale cegiełkę za dychę to poproszę. Czy przelać na konto bazarkowe? 

Tak, bazarkowe konto jest aktualne  🙂  

Dnia 23.07.2022 o 21:59, Radek napisał:

Przelew sobie dzisiaj powędrował 🙂 

Dzięki wielkie Radeczku    1938547005_buziakdlaCiebie.jpg.30620238d0565d99c8c71ca793b63fdf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2022 o 19:05, UlaFeta napisał:

Eliku nr 39 

Poproszę o zmierzenie,w wolnej chwili .😉

A jednak to prawda,  że ranek jest mądrzejszy od wieczora  🙂 

Teraz zaskoczyłam o co Ci chodziło. Faktycznie początkowo wstawiłam te fanty na początek bazarku z oznaczeniem literowym, a potem przeniosłam na koniec i dałam oznaczenie cyfrowe. Późniejsze koszmary sprawiły, że miałam w głowie już tylko to ostatnie oznakowanie cyfrowe.
Powiem Ci, że trudno będzie zmierzyć tą sukieneczkę, bo w zasadzie szerokość w ramionach nie ma tu chyba znaczenia. Szerokość p/p i w pasie (gumka) 48 cm, długość około 68 cm.
Bardzo fajny fason, ale trudny do podania wymiarów.

Ponieważ nie pytasz już o A/36, domyślam się, że wymiary Ci nie odpowiadają?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...