Jump to content
Dogomania

Amber w typie (?) border collie już w DS


Recommended Posts

Dnia 24.07.2022 o 10:40, Tyśka) napisał:

Grupa borderowa w końcu udostępniła post z Amberkiem. Dostałam taka wiadomość:

"Cześć mogę dać dom tymczasowy Amber, hobbistycznie zajmuje się behawiorystyka psów (głównie znajomi jak mają problemy to do mnie uderzają i pomagam) także myślę że mogę coś zdziałać w tej sprawie. I jestem z Lublina także miałby bardzo blisko" 🙂 Do kogo najlepiej podać namiar? 

Oby coś z tego wyniknęło, bo nawet blisko. Taki śiczny pies. Mela, która była w tamtym hoteliku nie miala też zdjęć do ogłoszeń,  wiec na pewno domowy DT da większą szansę na szybkie znalezienie domu. No i jest krótkowłosa, a miała cale łapki w grzybicy, kiedy do nas przyjechała. Pierwsze dni śmierdział cały pokoj z jej stópek 😉

Trzymam kciuki za powodzenie w szukaniu lokum Amberkowi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2022 o 10:40, Tyśka) napisał:

Grupa borderowa w końcu udostępniła post z Amberkiem. Dostałam taka wiadomość:

"Cześć mogę dać dom tymczasowy Amber, hobbistycznie zajmuje się behawiorystyka psów (głównie znajomi jak mają problemy to do mnie uderzają i pomagam) także myślę że mogę coś zdziałać w tej sprawie. I jestem z Lublina także miałby bardzo blisko" 🙂 Do kogo najlepiej podać namiar? 

                              🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2022 o 10:40, Tyśka) napisał:

Grupa borderowa w końcu udostępniła post z Amberkiem. Dostałam taka wiadomość:

"Cześć mogę dać dom tymczasowy Amber, hobbistycznie zajmuje się behawiorystyka psów (głównie znajomi jak mają problemy to do mnie uderzają i pomagam) także myślę że mogę coś zdziałać w tej sprawie. I jestem z Lublina także miałby bardzo blisko" 🙂 Do kogo najlepiej podać namiar? 

Jaka dobra wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2022 o 17:52, Jaaga napisał:

Oby coś z tego wyniknęło, bo nawet blisko. Taki śiczny pies. Mela, która była w tamtym hoteliku nie miala też zdjęć do ogłoszeń,  wiec na pewno domowy DT da większą szansę na szybkie znalezienie domu. No i jest krótkowłosa, a miała cale łapki w grzybicy, kiedy do nas przyjechała. Pierwsze dni śmierdział cały pokoj z jej stópek 😉

Trzymam kciuki za powodzenie w szukaniu lokum Amberkowi.

Dokładnie tak. Co DT to DT. Tak duży hotel nie ma czasu na dobre zdjęcia, trzeba na nie poczekać. O problemach skórnych słyszałam od właścicieli dwóch psiaków.

Dajcie mi znać do kogo mam kierować, kto to poprowadzi. Mam 3 namiary od sue, a nie chciałabym dziewczyny kierować od osoby do osoby. 

Link to comment
Share on other sites

Szczęście uśmiechnęło się znienacka do Amberka - wypatrzyła go pani ze Stalowej Woli. Osoba psiolubna, Amberek ma do towarzystwa starszego niedowidzącego pieska i kota. Domek z ogródkiem. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale też się późno dowiedziałam i raz że nie chciałam zapeszyć, dwa nie wierzyłam jeszcze w to co się dzieje. Wstępnie była mowa o ewentualnym domu tymczasowym gdyby nie dogadali się. Po weryfikacji domu przez panią z DT Amber pojechał na zapoznanie (pani sama po niego przyjechała) i zdecydowano, że zostaje ❤️

Leciutko powarkiwał przy pierwszym spotkaniu z kolegą i był troszkę zaniepokojony, ale nie naciskano na niego, obwąchał sobie wszystko i już wieczorem ganiał wyluzowany, bo w dzień się nie da przez te upały. Wygląda to dość fajnie. Pani już podesłała pierwsze zdjęcia. Jej zdaniem Amberek wygląda na młodszego psa, będzie umawiać się z weterynarzem na szczepienia, nie wiem jak z odrobaczeniem, później kastrację. 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2022 o 19:30, Tyśka) napisał:

Dokładnie tak. Co DT to DT. Tak duży hotel nie ma czasu na dobre zdjęcia, trzeba na nie poczekać. O problemach skórnych słyszałam od właścicieli dwóch psiaków.

Dajcie mi znać do kogo mam kierować, kto to poprowadzi. Mam 3 namiary od sue, a nie chciałabym dziewczyny kierować od osoby do osoby. 

Dziękuję bardzo za ogłoszenie i szansę dla Amberka, przepraszam że tak z tym wyszło ale pani odezwała się z ogłoszenia p. Izy na olx i też od razu nie wiedziałam co się dzieje, dowiedziałyśmy się po wizycie. Mam nadzieję, że osoba zainteresowana daniem DT zrozumie naszą decyzję, na pewno jej serce zabije mocniej dla innego pieska w potrzebie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Amberka jest 160 zł - dajcie proszę znać, czy życzycie sobie by przekazać Wasze wpłaty na innego pieska? Jeśli tak, to na jakiego?

Pod naszą opieką został jeszcze Czaruś który czeka na transport do hoteliku u Szafirki, biedulek po operacji oka.

Nadziejko - trwa bazarek dla Amberka, proszę zmień jego cel na innego psiaczka 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 18:13, sue napisał:

Dziękuję bardzo za ogłoszenie i szansę dla Amberka, przepraszam że tak z tym wyszło ale pani odezwała się z ogłoszenia p. Izy na olx i też od razu nie wiedziałam co się dzieje, dowiedziałyśmy się po wizycie. Mam nadzieję, że osoba zainteresowana daniem DT zrozumie naszą decyzję, na pewno jej serce zabije mocniej dla innego pieska w potrzebie

Nie masz za co przepraszać. Napiszę tej Pani, myślę że pomoże innemu psiakowi.

A kasę bym potrzymała, aklimatyzację psiaków z reguły trwa z miesiąc, nie chcę krakac, ale Amberek może po t5m czasie pokazać różki. Oby nie, ale może potrzymaj jeszcze chwilę te pieniądze. Trzymam kciuki za Ambe...Wafelka 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 18:17, sue napisał:

Na koncie Amberka jest 160 zł - dajcie proszę znać, czy życzycie sobie by przekazać Wasze wpłaty na innego pieska? Jeśli tak, to na jakiego?

Pod naszą opieką został jeszcze Czaruś który czeka na transport do hoteliku u Szafirki, biedulek po operacji oka.

Nadziejko - trwa bazarek dla Amberka, proszę zmień jego cel na innego psiaczka 🙂 

 

Dnia 25.07.2022 o 18:18, sue napisał:

Amberek będzie nazywał się Wafel ;D

8e9c43266bef518a89a2dd571d4196ca.png

82f81dfa8d1ecb288906ec1e684967ba.png

 

 

Dnia 25.07.2022 o 18:23, sue napisał:

1ec1a8371302e881f131c6aa0c868971.png

d648198d82ab7782b0b07a97b18aa1c1.png

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...        

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na koncie Amberka jest zebrane 160 zł

09.07.2022 - 50 zł Figunia

11.07.2022 - 20 zł Nesiowata

15.07.2022 - 50 zł Poker

22.07.2022 - 40 zł Nadziejka z bazarku

Napiszcie proszę kochane gdzie mam zwrócić te pieniążki? Wydaje się, ze Amberek już zagrzeje miejsce w DS i nie trzeba będzie szukać mu hotelu, a jest tyle potrzeb i głupio mi trzymać tę kasę. 

Link to comment
Share on other sites

  • sue changed the title to Amber w typie (?) border collie już w DS
Dnia 10.08.2022 o 12:08, sue napisał:

Na koncie Amberka jest zebrane 160 zł

09.07.2022 - 50 zł Figunia

11.07.2022 - 20 zł Nesiowata

15.07.2022 - 50 zł Poker

22.07.2022 - 40 zł Nadziejka z bazarku

Napiszcie proszę kochane gdzie mam zwrócić te pieniążki? Wydaje się, ze Amberek już zagrzeje miejsce w DS i nie trzeba będzie szukać mu hotelu, a jest tyle potrzeb i głupio mi trzymać tę kasę. 

Może przelać Czarkowi?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2022 o 13:09, Nesiowata napisał:

Może przelać Czarkowi?

 

Dnia 10.08.2022 o 20:26, Figunia napisał:

Z góry zgadzam się na każdą opcję. 

Tych biedaków w potrzebie jest tak dużo...

Mogę przekazać Wasze wplaty na konto Czarusia tak? Na pewno mu się przyda, już ma za sobą pierwszą wizytę u weta, a w planie jest szczepienie i pewnie coś dalej.

Mam jeszcze wpłatę od Poker 50 zł i 40 zł od Nadziejki z bazarku. Napiszcie ciocie czy przekazać to również na Czarusia czy chcecie dla innych piesków? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...