Jump to content
Dogomania

Bardzo potrzebuję pomocy dla suni po wypadku.


Recommended Posts

Koniec klatki!..uff.

Łapka Sary zrosła się dobrze, chodzi ładnie. Wczoraj byliśmy na kontroli u P.Profesora, zostało zrobione rtg.Teraz trzeba wyjąć blachy i na zabieg umówiliśmy się na 22.09.22. Koszt wyjęcia 300zł.

Za wczorajszą wizytę zapłaciłam 110zł, na dniach otrzymam fakturę , ponieważ wczoraj nie mieli czasu.

Zapłaciłam za sierpień za dt 500zł. Państwo zdecydowali, że dalszy pobyt Sary w dt będzie bezpłatny.

IMG-5391.jpg

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2022 o 22:50, Tola napisał:

Ze zbiórki na Ratujemy Zwierzaki jest do wypłaty 490,68 zł.

Niestety,  było bardzo mało udostępnień, a to niezbędny warunek uzbierania oczekiwanej kwoty.

Bardzo dziękuję Tolu!

Dnia 31.08.2022 o 16:58, elik napisał:

Czy tę kwotę dopisać już do wpłat na konto Ani?

Elu, nie, pieniążków nie mam jeszcze u siebie  na koncie.

 

Otrzymałam natomiast  200zł  dla Sary od p.Urszuli z Michałowic (znajomej ZPP)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2022 o 13:29, KrystynaS napisał:

Nareszcie koniec niewoli, Saro tak się cieszę 1536910226_emotka-umiech.gif.d89eaeb30f2bc8a1d98d065d896f26c8.gif Ładnie chodzi, dobrze się zrosło to złamanie

Gdyby się spełniło to o czym w tej chwili pomyślałam 1084198804_puszczamoko.gif.ade77bbaf00e2430abb382d00a0faf20.gif

Oby, oby  🙂  Też o tym pomyślałam  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2022 o 13:29, KrystynaS napisał:

Nareszcie koniec niewoli, Saro tak się cieszę 1536910226_emotka-umiech.gif.d89eaeb30f2bc8a1d98d065d896f26c8.gif Ładnie chodzi, dobrze się zrosło to złamanie

Gdyby się spełniło to o czym w tej chwili pomyślałam 1084198804_puszczamoko.gif.ade77bbaf00e2430abb382d00a0faf20.gif

Domyślam się Krystyno jakie masz myśli, moje nie są inne,...może moja zła passa w końcu by się przerwała:( ....jakiś czas temu dt zapytał, co będzie  z Sarą jak już wyzdrowieje, mówiłam, że domku będziemy szukać. Sarunię Państwo bardzo polubili ,  z wzajemnością ,  ale temat nie był rozwijany, a i ja póki co nie proponowałam,  bo mają już dwa pieski, wolałabym żeby temat ew. adopcji najpierw od Nich wyszedł,  nie omieszkam jednak sama później zapytać.  

Państwo widzą jakie duże koszty generuje Sara i chcą bezpłatnie teraz już pomóc. Okres w klatce z Sarą ciężki był dla dt, ale ludzie b.dobrze się spisali. Teraz za propozycję bdt jestem im ogromnie wdzięczna, bo to znacznie odciąży   finansowo, a  pobyt Sary jeszcze potrwa zanim zakończymy leczenie i można będzie ruszyć z ogłaszaniem.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 16:58, elik napisał:

Czy tę kwotę dopisać już do wpłat na konto Ani?

 

Dnia 9.09.2022 o 12:22, WiosnaA napisał:

Bardzo dziękuję Tolu!

Elu, nie, pieniążków nie mam jeszcze u siebie  na koncie.

 

Otrzymałam natomiast  200zł  dla Sary od p.Urszuli z Michałowic (znajomej ZPP)

Nie można pieniędzy z fundacyjnego konta przelać bez faktury na konto prywatne, muszę mieć fakturę i to za usługę, na którą była zbiórka. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2022 o 19:55, Tola napisał:

 

Nie można pieniędzy z fundacyjnego konta przelać bez faktury na konto prywatne, muszę mieć fakturę i to za usługę, na którą była zbiórka. 

Nie wiedziałam Tolu jak wykorzystuje się pieniążki ze zbiórki , nikt mi nie powiedział, że faktura potrzebna będzie na Fundację i wypisywałam  fv. z wszystkich wizyt na siebie...szkoda:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2022 o 20:22, WiosnaA napisał:

Nie wiedziałam Tolu jak wykorzystuje się pieniążki ze zbiórki , nikt mi nie powiedział, że faktura potrzebna będzie na Fundację i wypisywałam  fv. z wszystkich wizyt na siebie...szkoda:(

To może zmienią fakturę? Organizowałam zbiórki dla Lumi i psów elik, myślałam że zasady są znane.  Nie można bez faktury wystawionej na fundację wypłacić pieniędzy z konta fundacyjnego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2022 o 21:02, Tola napisał:

To może zmienią fakturę? Organizowałam zbiórki dla Lumi i psów elik, myślałam że zasady są znane.  Nie można bez faktury wystawionej na fundację wypłacić pieniędzy z konta fundacyjnego.

Myślisz, że wetka mogłaby?, zapytam w takim razie. Tolu, musi być fv tylko z zabiegu lipcowej operacji ?,czy może być za wizyty, rtg co były wizyty w trakcie już leczenia?

Pierwszy raz mam styczność ze zbiórką i nie pomyślałam dopytać Ciebie jak to działa.

Link to comment
Share on other sites

Elik, Wiosno no to mamy podobne myśli 😀

Dnia 9.09.2022 o 19:29, WiosnaA napisał:

(...)jakiś czas temu dt zapytał, co będzie  z Sarą jak już wyzdrowieje, mówiłam, że domku będziemy szukać. Sarunię Państwo bardzo polubili ,  z wzajemnością (...)

I tu napiszę pewną "złotą myśl" którą lubię - "miłość to jak spacer podczas drobniutkiego deszczu, idziesz, idziesz, idziesz i dopiero po pewnym czasie spostrzegasz, że przemokłeś do głębi serca". Tego życzę Państwu i Sarze ❤️ z całego mojego serca. A my cichutko obserwujmy rozwój sytuacji

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2022 o 11:45, WiosnaA napisał:

Koniec klatki!..uff.

Łapka Sary zrosła się dobrze, chodzi ładnie. Wczoraj byliśmy na kontroli u P.Profesora, zostało zrobione rtg.Teraz trzeba wyjąć blachy i na zabieg umówiliśmy się na 22.09.22. Koszt wyjęcia 300zł.

Za wczorajszą wizytę zapłaciłam 110zł, na dniach otrzymam fakturę , ponieważ wczoraj nie mieli czasu.

Zapłaciłam za sierpień za dt 500zł. Państwo zdecydowali, że dalszy pobyt Sary w dt będzie bezpłatny.

IMG-5391.jpg

 

 

 

Dnia 9.09.2022 o 19:29, WiosnaA napisał:

Domyślam się Krystyno jakie masz myśli, moje nie są inne,...może moja zła passa w końcu by się przerwała:( ....jakiś czas temu dt zapytał, co będzie  z Sarą jak już wyzdrowieje, mówiłam, że domku będziemy szukać. Sarunię Państwo bardzo polubili ,  z wzajemnością ,  ale temat nie był rozwijany, a i ja póki co nie proponowałam,  bo mają już dwa pieski, wolałabym żeby temat ew. adopcji najpierw od Nich wyszedł,  nie omieszkam jednak sama później zapytać.  

Państwo widzą jakie duże koszty generuje Sara i chcą bezpłatnie teraz już pomóc. Okres w klatce z Sarą ciężki był dla dt, ale ludzie b.dobrze się spisali. Teraz za propozycję bdt jestem im ogromnie wdzięczna, bo to znacznie odciąży   finansowo, a  pobyt Sary jeszcze potrwa zanim zakończymy leczenie i można będzie ruszyć z ogłaszaniem.

 

                                                          🍀💚❤️💚🍀

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 22.09.2022 o 22:27, Tola napisał:

Rozliczenie zbiórki dla Sary na Ratujemy Zwierzaki - na konto fundacji wpłynęło 490,68  zł

Opłacone faktury - 110 zł +380 zł = 490zł

 

Proszę 0 wrzucenie na 1 stronę informacji, że była organizowana taka zbiórka.

sara_doc_FAKTURA_79_01_2022.pdf 242.8 kB · 2 downloads

wiosna doc_FAKTURA_78_01_2022.pdf 241.81 kB · 2 downloads

 

Tolu, ogromnie dziękuję! Zaraz wstawię info.

Wetka zmieniła fakturę na Fundację za wcześniejszą wizytę z rtg na 110zł .

Koszt zabiegu wyjęcia metalu +leki (zastrzyki i tabletki) do domu na 4 dni wyniósł 380zł.

Pieniążki ze zbiórki mamy wykorzystane. Bardzo dziękuję  Ofiarodawcom za wsparcie!

W imieniu Saruni i swoim najserdeczniej dziękuję Wszystkim na dogo za ogromną pomoc!

Sara biega na czterech łapkach,  za 2 tyg. zdjęcie szwów.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2022 o 07:11, WiosnaA napisał:

 

Tolu, ogromnie dziękuję! Zaraz wstawię info.

Wetka zmieniła fakturę na Fundację za wcześniejszą wizytę z rtg na 110zł .

Koszt zabiegu wyjęcia metalu +leki (zastrzyki i tabletki) do domu na 4 dni wyniósł 380zł.

Pieniążki ze zbiórki mamy wykorzystane. Bardzo dziękuję  Ofiarodawcom za wsparcie!

W imieniu Saruni i swoim najserdeczniej dziękuję Wszystkim na dogo za ogromną pomoc!

Sara biega na czterech łapkach,  za 2 tyg. zdjęcie szwów.

 

                                      ❤️🍀🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...