Jump to content
Dogomania

Bardzo potrzebuję pomocy dla suni po wypadku.


Recommended Posts

Sara czuje się dobrze, chorej łapki używa. Pobyt w klatce zaczyna jej już trochę doskwierać:( , jest nie najgorzej jak zostaje sama z Panią, wtedy jest  w miarę spokojna, grzecznie idzie po podwórku na sii, ale jak w domu pojawia się Pan ,to Sarunia cała w skowronkach, cieszy się, dostaje energii, chciałaby się uwolnić z klatki 😞 Zakochana jest w Panu , wpatrzona w Niego,  były nawet próby zazdrości o Pana  dlaczego psi kolega ma być też razem blisko. Przepracowali to już.  Przy wyjściu z Panem cieszy się, chce  fikać, najchętniej pobawiłaby się....a tu nawet połowa czasu jeszcze nie minęła na ten mocno ograniczony ruch:( Mam nadzieję,że DT poradzi sobie dalej  😞

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2022 o 21:11, Nadziejka napisał:
 
Aniu kochana wszelkiego dobrego zasylam Tobie psinuni i calej druzynce lapeczek z serca   💚🍀💚🍀
 
   Mam z bazareczku 40 zl    slij mi prosze num konta swego 

Ewuniu, ogromnie dziękuję! Zaraz piszę pw.

Link to comment
Share on other sites

Elu, wpisz proszę w rozliczeniu dotychczasowe wydatki Sary.

 

Koszt I wizyty u weta ze zdjęciami rtg - 347zł  (3.07.22 wstawiłam paragon na wątku )
Koszt zabiegu i leczenie po zabiegu - 1954zł   (15.07.22 wstawiłam faktury na wątku)
Wydatki dotychczasowe - 2301zł

500zł- opłaciła Fundacja Zea
1430zł- otrzymałam  pomoc z dogo - od skarbnika-Elik
 100zł- miałam u siebie wpłatę od Eli (właścicielki Abi-suni z dogo)
Razem otrzymałam zwrot kosztów leczenia Sary w wysokości- 2030zł


Mam u siebie jeszcze 200zł od swojej sąsiadki, ale za zgodą przeznaczę te pieniążki na opłatę DT, który kosztuje 500zł miesięcznie + karma.

 

Z całego serca Dziękuję Wam Kochani za ogromne wsparcie finansowe na leczenie Sary!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.07.2022 o 17:35, Nadziejka napisał:

        Calem sercem z Wami

 

  Aniu poslalam z zakonczonego baz.50 zl, a niebawem czaruje kramik kolejny dla Saruni przeuroczej z modlitwą za wszystko

 

I dotarło. 25.07.22 wpłynęło na moje konto 50zł dla Saruni.

Ewuniu, najserdeczniej dziękujemy Tobie i kupującym!

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 01:45, Nadziejka napisał:
                   Teddy Bear with hearts - Free animation (animated gif)        
             Zapraszam juz wyczarowalam kramik kolejny dla Saruni

 

Jesteś niesamowita Ewuniu! Dziękujemy Dobry Duszku!

Zapraszamy na bazarek.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Anusiu kolejny kramik dla Saruni przekazujemy sercem.
 Byl dla Amberka psinunia, Amberek szczesliwie ma Dom!
Domus domcio  i niechaj trwa jego szczescie 
   
Zapraszamy z nadzieja i modlitwą na kramik trzeci Sarenkowy
Link to comment
Share on other sites

Z łapką Sary coś jest niedobrze :(...byłam w piątek u weta bo troszkę rozlizała szew (1cm). Rozmawiałam tel. z P.Profesorem , który operował. Dostała maść, codziennie zmiana opatrunków, kołnierz na 2 tyg. Obserwować, może boleć coś w środku i lizała, ale mogła też z nudów w klatce. Dziś dt mówi,że Sara mocno oszczędza łapkę, mniej na niej staje, przeważnie unosi do góry i widzą, że gorzej się czuje. Pojechałam po Sarę i znów do weta. Dostała 2 zastrzyki/p.bólowy i antybiotyk. Jutro jadę z Sarą na rtg.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 22:15, elik napisał:

Biedactwo   😥 Miejmy nadzieję, że to nic związanego z kością, że tam jest ok.   

Oby Elu ,oby.. nasza wetka dziś mówiła,że może naciągnęła/nadwyrężyła łapkę, jest lekka opuchlizna tylko w górnej części łapki, tam gdzie polizane. Zdjęcie rtg wyjaśni.

Wet mówił, że zabieg był poważny  i dt rygorystycznie stosuje zalecenia weta co do klatki, bardzo dbają o Sarę, pilnują 24/h, Pani czujnie śpi i w nocy wstaje do Sary jak słyszy,że się rusza żeby sprawdzić,czy wszystko ok,...ale Sarunia jest młoda, odzyskiwała siły ,w klatce ruszała się, kręciła, poszarpała swoje posłanko, cieszyła na widok Pana z dt, używała obie łapki.

Filmik jest z piątku. Sara ładnie szła, ale  po króciutkim przejściu były ze dwa momenty, że uniosła łapkę , jeszcze mówiłam o tym w piątek wetce, że chyba jeszcze słaba ta łapka.

 

w tym miejscu lizała,

IMG-4667.jpg

 

U Opiekuna z dt dziś u weta....na rączkach jej bardzo pasuje,

IMG-4766.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 22:12, WiosnaA napisał:

Z łapką Sary coś jest niedobrze :(...byłam w piątek u weta bo troszkę rozlizała szew (1cm). Rozmawiałam tel. z P.Profesorem , który operował. Dostała maść, codziennie zmiana opatrunków, kołnierz na 2 tyg. Obserwować, może boleć coś w środku i lizała, ale mogła też z nudów w klatce. Dziś dt mówi,że Sara mocno oszczędza łapkę, mniej na niej staje, przeważnie unosi do góry i widzą, że gorzej się czuje. Pojechałam po Sarę i znów do weta. Dostała 2 zastrzyki/p.bólowy i antybiotyk. Jutro jadę z Sarą na rtg.

 
                    Bedziemy z Wami myslami i sercem Aniu 
 Z bazareczkow dwoch bedzie dla Saruni ok 160 zl chyba ale ale to jeszcze troszke,jeszcze kilka dni trwaja i moze bedzie wiecej pieniazkow
Link to comment
Share on other sites

Po lekach Sara lepiej się poczuła, weselsza niż była  wczoraj, normalnie używała dziś łapki, choć widać, że łapka jeszcze szybko słabnie.

Zrobione zostało rtg , wetka przesłała do P.Profesora i trochę czekaliśmy na odpowiedź. Na szczęście P.Profesor nic złego w kości nie wypatrzył. Sara najprawdopodobniej łapkę nadwyrężyła. Dostała dziś zastrzyk p/zapalny p/bólowy i  na jutro antybiotyk (działa 48h) w zastrzyku do domu (dt sam zrobi ), przez kolejne 3 dni antybiotyk w tabl. W piątek mam Sarę pokazać znowu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 23:29, elik napisał:

Kochana Sarunia.
Młoda, radosna i roznosi ją energia. Strasznie źle musi znosić pobyt w kennelu  😞
Widać, że pańciu ją kocha.  

 

Dnia 1.08.2022 o 12:07, KrystynaS napisał:

Oby to rozlizanie było z nudów a nie z bólu bo to by znaczyło że w środku coś się dzieje. Ciężko Sarze w tym kenelu

 

No nie lekko z tym kenelem i Saruni i ludziom patrzeć, że ona musi tam siedzieć:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 23:45, Nadziejka napisał:
 
                    Bedziemy z Wami myslami i sercem Aniu 
 Z bazareczkow dwoch bedzie dla Saruni ok 160 zl chyba ale ale to jeszcze troszke,jeszcze kilka dni trwaja i moze bedzie wiecej pieniazkow

Ewuniu, najmocniej  dziękuję za ogromną pomoc!

Wydatków za weta u Sary  jest dużo, w piątek fakturę 97zł zapłaciłam, za kolejne wizyty p.Doktor w piątek wystawi fakturę.

Za dt  zaraz muszę zapłacić. Puszki i smaki kupowałam w hurtowni  w Białym do konga żeby mieli  i ogólnie tyle rozrywki ma Sara co pociamka uszko czy kości :(.. wczoraj zamówiłam jedzonka w ZooArcie ,

 

Potwierdzenie wpłynięcia zamówienia numer 5869446

 
   

INFORMACJE O ZAMÓWIENIU

 
Zamówienie numer 5869446 z dnia 2022-07-31 12:48:50  
Dostawa: DHL Paczka - kurier  
Płatność: przedpłata  

ZAMÓWIONE PRODUKTY

 
 
MACED Kość PREMIUM 17cm  
   
   
Cena: 0,01 zł  
Ilość: 1 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
ROYAL CANIN Kupon Start of Life  
   
   
Cena: 0,00 zł  
Ilość: 1 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
MACED Tchawica Wołowa 25cm  
   
   
Cena: 11,44 zł  
Ilość: 2 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
SILVER SNACK Łapka kurza 1 kg  
   
   
Cena: 28,13 zł  
Ilość: 1 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
NIESPODZIANKA DLA PSA  
   
   
Cena: 0,01 zł  
Ilość: 1 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
HILTON Suszone piersi z kurczaka 500g  
   
   
Cena: 30,94 zł  
Ilość: 1 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
MACED Żwacze wołowe 1kg  
   
   
Cena: 38,77 zł  
Ilość: 1 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
ANIMONDA GranCarno Sensitiv Adult Dog smak: Kurczak + ziemniaki 400g  
   
   
Cena: 37,98 zł  
Ilość: 6 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
MACED Kość Wędzona Prasowana 21cm  
21cm  
   
Cena: 9,51 zł  
Ilość: 1 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
MACED Kość Wiązana Biała Bekon 21cm  
MACED Kość Wiązana Biała Bekon  
   
Cena: 16,78 zł  
Ilość: 2 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
 
JOSERA SensiPlus 15kg  
15000  
   
Cena: 160,91 zł  
Ilość: 1 szt.  
Rozmiar: one size  
 
   
   
Wartość produktów: 334,48 zł  
Koszt przesyłki: 0,00 zł  
Koszt płatności: 0,00 zł  
Do zapłaty: 334,48 zł  
DANE DO PRZELEWU
UWAGA: W przypadku wyboru płatności Twisto postępuj zgodnie z instrukcją z maila od Twisto.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 21:51, WiosnaA napisał:

Zrobione zostało rtg , wetka przesłała do P.Profesora i trochę czekaliśmy na odpowiedź. Na szczęście P.Profesor nic złego w kości nie wypatrzył. Sara najprawdopodobniej łapkę nadwyrężyła.

Dzięki Bogu, że nic złego w kości się nie dzieje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...