Jump to content
Dogomania

Bardzo potrzebuję pomocy dla suni po wypadku.


Recommended Posts

Na konto Saruni wpłynęły poniższe kwoty:     

      100,00 zł  -  Isiak  -  11.07.
        50,00 zł  -  Figunia  -  11.07.
        30,00 zł  -  mdk8  -  11.07.
        50,00 zł  -  Livka  -  14.07.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1147959224_kwiatki15.jpeg.e558521f00e661ee91e863cd1ef3766e.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 15:12, Sowa napisał:

Ja nie wet., więc nie wiem co lepsze, zastanawiam się tylko, czy nie byłoby łatwiej podtrzymywać suczkę na szelkach, nie na obroży?

Wet w tej sprawie nic nie mówił,nie sugerował. Czytając Twój poprzedni wpis Sowo miałam zawieźć guardy, założyć, zobaczyć,  bo może lepiej by było niż w obroży, stabilniej, ale ciągle zapominałam zabrać ze sobą:(:(....ajj...po niedzieli dopiero zawiozę. .. w dt 3 stopnie schodów Sara jest wynoszona/wnoszona, na sii po ogródku chodzi, jest coraz żwawsza.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Saruni zostały zdjęte szwy. Ogólnie bardzo grzeczna z niej psina, u weta zachowuje się wzorowo, wszystko pozwala zrobić. W lecznicy był p.Profesor Adamiak i przypominał o bezwzględnym pobycie w klatce przez cały okres 10 tyg. :(:( Odrobinkę ma lżej, bo kapelusz zdjęty, ale nie wiem jak ona zniesie tak długi pobyt:(...na razie chętnie wchodzi do klatki, leży, odpoczywa, nie wariuje, a jak dalej będzie znosić trudno powiedzieć. W dt. Pani jest cały czas przy niej, ale wpatrzona jest w Pana. Gdy Pan wraca z pracy zaraz Sara wstaje i całą sobą się cieszy,..nawet po krótkiej rozłące wczoraj do lecznicy pysio się cieszył i ogonek mało co nie wyskoczył na widok Pana.
Pan ćwiczy z Sarą i widać,że bardzo jej się podoba praca z Panem, widziałam ten błysk w oku i jak bardzo wpatrzona jest w Pana wykonując Jego polecenia, czekając na kolejne "zadanie", ma czesanko z Panem, rozmowy. Świetna sunia będzie jak już wydobrzeje.

Sara prawidłowo łapki używa, opiera się na niej, ale po króciutkim dystansie zaraz ją odciąża,.. świeże jeszcze wszystko.

 

Króciutki  odcinek, ze 20m z auta do lecznicy przeszła ,po schodach wniosłam,..  łapka osłabła

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam już faktury za zabieg i dotychczasowe leczenie pooperacyjne.


Za operację ,leczenie i wizyty po zabiegu  wystawiono dwie faktury  na mnie tj. pierwsza na 500zł (wpłaciłam w dniu zabiegu)  i druga fakt. - 954zł  (opłaciłam dziś)

Koszt zabiegu  1614zł + 340zł wizyty i leczenie po zabiegu ,razem  1954zł - ( faktura na Fundację Zea 500zł + 1454zł na mnie). Paragon 347zł z pierwszej wizyty i rtg wstawiałam wcześniej.

IMG-4417-kopia.jpg

 

IMG-4416-kopia.jpg

przelew do lecznicy,

image0-1-kopia.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 18:02, WiosnaA napisał:

Mam już faktury za zabieg i dotychczasowe leczenie pooperacyjne.


Za operację ,leczenie i wizyty po zabiegu  wystawiono dwie faktury  na mnie tj. pierwsza na 500zł (wpłaciłam w dniu zabiegu)  i druga fakt. - 954zł  (opłaciłam dziś)

Koszt zabiegu  1614zł + 340zł wizyty i leczenie po zabiegu ,razem  1954zł - ( faktura na Fundację Zea 500zł + 1454zł na mnie). Paragon 347zł z pierwszej wizyty i rtg wstawiałam wcześniej.

Aniu bardzo przepraszam, że dopiero teraz weszłam na wątek. Robiłam bazarek i chcę go jutro otworzyć i zajęło mi to sporo czasu.

Aniu, aktualny stan konta Saruni to 1.430,00 zł. Czy już przelać na Twoje konto?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 23:23, elik napisał:

Aniu bardzo przepraszam, że dopiero teraz weszłam na wątek. Robiłam bazarek i chcę go jutro otworzyć i zajęło mi to sporo czasu.

Aniu, aktualny stan konta Saruni to 1.430,00 zł. Czy już przelać na Twoje konto?

 

Elu, jeżeli mogłabyś, to proszę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.07.2022 o 06:56, WiosnaA napisał:

Wczoraj wpłynęło na moje konto 1430zł.

Bardzo dziękuję Elu.

Dziękuję najserdeczniej Wszystkim wspierającym Sarę!

To były Twoje pieniądze, które wydałaś na operację suni.   Ja tylko przekazałam zwrot części wydanych przez Ciebie.

Dziękuję za potwierdzenie  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.07.2022 o 07:01, WiosnaA napisał:

Od piątku z Państwem nie rozmawiałam, ale mam nadzieję wszystko ok , mieli dzwonić jakby co.

Na dniach odwiedzę Sarę w Białym.

 
Aniu kochana wszelkiego dobrego zasylam Tobie psinuni i calej druzynce lapeczek z serca   💚🍀💚🍀
 
   Mam z bazareczku 40 zl    slij mi prosze num konta swego 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...