Jump to content
Dogomania

Bardzo potrzebuję pomocy dla suni po wypadku.


Recommended Posts

Dnia 7.07.2022 o 12:30, teresaa118 napisał:

doszla moja pomoc : Andrzej S. ?

 

Dnia 7.07.2022 o 13:38, Radek napisał:

Dołączę do pytania 😉 

Zamierzam wyjątkowo codziennie aktualizować wpłaty dla suni, ale wczoraj miałam bardzo męczący dzień, i pod wieczór nie byłam w stanie zajmować się finansami. Wczorajsze wpłaty chciałam podać razem z dzisiejszymi  po ostatniej sesji przychodzącej. Skoro jednak są pytania, to dzisiaj wpadne do banku dwa razy  🙂

Na konto Saruni wpłynęły poniższe kwoty: 

.    20,00 zł  od  Pani Izabela  -  6.07.
.    30,00 zł  od  Nesiowata  -  6.07.
.    30,00 zł  od  Radek  -  6.07.
   100,00 zł  od  teresaa118  -  6.07.
   100,00 zł  od  Anula  -  7.07.


Bardzo serdecznie dziękujemy

995640567_kwiatw.jpg.37ebd8aace0f82d5b15bde6b90740ad4.jpg
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj łapka Sary wyglądała lepiej, leki podane, opatrunek zmieniony. Następną wizytę mamy w poniedziałek.

Trochę nabiera sił, lepiej się porusza.

Pieski Państwa z dt dobrze Sarunię przyjęły.

Zdjęcia,które Tola wstawiła są z wczorajszego dnia, filmik również, jest słabej jakości pewnie przez przesyłanie telefonem. Wgram jeszcze od siebie,

Sara ucieszyła się jak przyjechaliśmy do dt, poznała nas.

 

Po powrocie z lecznicy  w dt,

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 18:43, Anula napisał:

Pieniążki przelane.Może trzeba wzmocnić Sarę jakimiś preparatami aby szybciej się kości ładnie zespoiły,później też bo po śrubach pozostaną otwory,które muszą się zapełnić.Gotowane nóżki kurze mają w sobie sporo żelatyny tylko nie wiem czy pies może jeść.Na pewno może jeść ugotowane indycze chrząstki(tak się nazywają w sklepie)

 

Suplementów Profesor nie zalecił, ale dopytam przy najbliższej okazji. Galaretka z kurzych łapek jest super, robiłam dla pieska po urazie.Kosteczek Sara nie musi jeść, wystarczy dłużej gotowany wywar. Kupię łapki i porozmawiam z dt.

Dziękuję Anulko, że wspomniałaś o tych rzeczach, ogarniałam inne sprawy i  nie myślałam jeszcze o  tym.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2022 o 22:27, Tola napisał:

Zbiórka wystawiona, tutaj link, jak zwykle prośba o udostępnianie, rozsyłanie wśród znajomych, rodziny.

Jeśli mam coś zmienić  - tytuł, zdjęcie tytułowe, datę zakończenia, poprawić, to bardzo proszę pisać, bo jeszcze przez parę godzin mogę to zrobić.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/operacjasary

 

Tolu, bardzo, bardzo Dziękujemy!

 

Dziękujemy również Wszystkim za pomoc!

 

Link to comment
Share on other sites

Niestety, zrzutka na pomagam zwierzaki stoi, zebrane tylko 187 zł. Tam, gdzie dałam na FB, w tym wydarzenie, w zasadzie też bez odzewu.

Może porozsyłajcie po znajomych na FB, żeby choć troszkę się ruszyło.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/operacjasary?fbclid=IwAR1bJl_tAnVUCL9OiBjPOUcrlKEddJtVpxGwY8NH68eDFqv4UaiuNKqqihY

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2022 o 10:11, Zagrodowy pies polski napisał:

Niestety, zrzutka na pomagam zwierzaki stoi, zebrane tylko 187 zł. Tam, gdzie dałam na FB, w tym wydarzenie, w zasadzie też bez odzewu.

Może porozsyłajcie po znajomych na FB, żeby choć troszkę się ruszyło.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/operacjasary?fbclid=IwAR1bJl_tAnVUCL9OiBjPOUcrlKEddJtVpxGwY8NH68eDFqv4UaiuNKqqihY

 

Kryzys 😞 i wakacje.

Link to comment
Share on other sites

Łapka Sary goi się ładnie, opuchlizna zeszła. We czwartek zdjęcie szwów i wreszcie też kapelusza, on nie ułatwia jej życia w klatce:(
Sunia czuje się dobrze, odzyskuje powoli siły, przy wyjściu delikatnie zaczyna używać chorej łapki.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wiadomości  🙂  Młody organizm szybko wraca do zdrowia, złamania szybko się zrastają. Po zdjęciu kołnierza pewnie będzie się chciała więcej poruszać. Będzie to trudny okres i dla niej i dla Ciebie Aniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2022 o 22:14, WiosnaA napisał:

Łapka Sary goi się ładnie, opuchlizna zeszła. We czwartek zdjęcie szwów i wreszcie też kapelusza, on nie ułatwia jej życia w klatce:(
Sunia czuje się dobrze, odzyskuje powoli siły, przy wyjściu delikatnie zaczyna używać chorej łapki.

                               

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare

                                            🍀🍀❤️🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...