Jump to content
Dogomania

Malutki staruszek Czaruś - już w hoteliku u Szafirki, nie będzie dłużej tęsknił na pustej posesji


Recommended Posts

Dnia 3.08.2022 o 11:42, bakusiowa napisał:

Usuwasz po staremu? To jak robisz aby ukazały się starsze wiadomości? Czy u Ciebie jest suwak?

Nie mam suwaka , usuwam pojedynczo. Ale faktycznie - nie widzę części starych wiadomości choć skrzynkę mam stosunkowo luźną.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 18:10, elik napisał:

Rzecz w tym, że nie wszystkie z tych widocznych chcę usunąć.

Obawiam się, że nie pozostaje nic innego tylko "na piechotę" tzn. klikać w pojedynczą wiadomość, którą chcesz (możesz) . usunąć zaznaczyć kosz i potwierdzić a te ważne pozostawić. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Czaruś pojechał! 😀🤗 Przepraszam, że nie wspomogę stałą, ale nie dam już rady. Może jednorazowo coś się uda, jak już popłacę wszystkie moje psiaki i deklaracje i coś mi zostanie, bo bardzo mi żal tego psiaczka 😕

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 19:39, pyra napisał:

Obawiam się, że nie pozostaje nic innego tylko "na piechotę" tzn. klikać w pojedynczą wiadomość, którą chcesz (możesz) . usunąć zaznaczyć kosz i potwierdzić a te ważne pozostawić. Pozdrawiam

Ale to koszmarnie czasochłonne bo widać tylko kilkanaście wiadomości. Dawniej można było usuwać po 50 i więcej. Że też muszą ciągle grzebać na serwerze i umilać nam życie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 20:00, elik napisał:

Ale to koszmarnie czasochłonne bo widać tylko kilkanaście wiadomości. Dawniej można było usuwać po 50 i więcej. Że też muszą ciągle grzebać na serwerze i umilać nam życie.

 

Dnia 3.08.2022 o 18:16, sue napisał:

Mamy wpłatę 40 zł dzisiaj - to od Ciebie elik? 

?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 19:56, agat21 napisał:

Bardzo się cieszę, że Czaruś pojechał! 😀🤗 Przepraszam, że nie wspomogę stałą, ale nie dam już rady. Może jednorazowo coś się uda, jak już popłacę wszystkie moje psiaki i deklaracje i coś mi zostanie, bo bardzo mi żal tego psiaczka 😕

❤️ Miło że zaglądasz do Czarusia. To fajny psiak choć taki zwykły. Dziś nie bardzo chciał jechać, uciekał wokół domu, wcześniej nawet na smyczy za bardzo nie chadzał a tu taka jazda...

Jak na razie niecierpliwie czekam na wieści jak tam podróż

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 22:28, elik napisał:

Tak. Napisałam to w tytule przelewu, że: elik dla Czarusia deklaracja VII-VIII.

Ok, dziękuję ❤️

Przepraszam ale Kasia chyba sprawdza z telefonu i nie podała mi tego, a chciałam wpisać do rozliczenia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 04:35, Onaa napisał:

Widzę, że problem z opróżnianiem skrzynki jest ogólny, bo ja ostatnio właśnie się zastanawiam czy ja już całkiem nie widzę czy nie wiem, nie było mnie trochę na dogo a już nie potrafię wyczyścić wiadomości, a akurat bardzo potrzebowałam i w żadne sposób nie mogłam się dostać do tych starszych 😏.

Trzymam kciuki za Czarusia, za kilka godzin wyrusza w podróż.

Jestem ciekawa jak Czaruś dogada się z pieskami na miejscu. Tutaj oceniony został jako towarzyski i faktycznie miło reagował na obce osoby. Lubi ludzi ale dzisiaj trochę powarkiwał, może był zestresowany.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 23:05, sue napisał:

Jestem ciekawa jak Czaruś dogada się z pieskami na miejscu. Tutaj oceniony został jako towarzyski i faktycznie miło reagował na obce osoby. Lubi ludzi ale dzisiaj trochę powarkiwał, może był zestresowany.

             💛 🍀  Sciskam trzymam modle za Czarunia
Aniu jeszcze Tobie nie poslalam pieniazkow z zakonczonego kramku ,
jeszcze czekam na wplatenki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 23:05, sue napisał:

Jestem ciekawa jak Czaruś dogada się z pieskami na miejscu. Tutaj oceniony został jako towarzyski i faktycznie miło reagował na obce osoby. Lubi ludzi ale dzisiaj trochę powarkiwał, może był zestresowany.

Bez problemu na pewno. U nas wyszedl na siku i picie i nie zwracał uwagi na pozostałe psy. Fajny psiaczek.

Link to comment
Share on other sites

Psy dojechały wczoraj do szafirki po 22.00 tylko ja tutaj na wsi nie miałam już zupełnie zasięgu. Hania napisała, że były bardzo chciało im się pić, na pewno trochę że  stresu, a trochę i z tak dalekiej trasy. Teraz czekamy na wiadomości od Hani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 21:56, sue napisał:

❤️ Miło że zaglądasz do Czarusia. To fajny psiak choć taki zwykły. Dziś nie bardzo chciał jechać, uciekał wokół domu, wcześniej nawet na smyczy za bardzo nie chadzał a tu taka jazda...

Trudno się dziwić, przeżył tam wiele lat, a dokąd i dlaczego jedzie - tego wiedzieć nie mógł...

tak bardzo, bardzo mi żal tych psich sierot 😞 u mnie po 7,5 roku od adopcji wróciła staruszka już -  Majeczka po śmierci Pana ( zmarł 9 stycznia) przez 3 dni wyła, a teraz wciąż czeka na niego - z nosem w szczelinie przy mojej furtce 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 06:27, Nadziejka napisał:

Aniu nie czekam juz na kolejne pieniazki wyslalam Tobie

to co mam z bazareczku 105 zl ,

Jesli nadejdzie jeszcze kilka dyszek to zaraz rowniez podesle 

Dziękuję 🙂 Potwierdzę jak doleci

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 08:03, Jaaga napisał:

Bez problemu na pewno. U nas wyszedl na siku i picie i nie zwracał uwagi na pozostałe psy. Fajny psiaczek.

 

Dnia 4.08.2022 o 08:32, Tola napisał:

Psy dojechały wczoraj do szafirki po 22.00 tylko ja tutaj na wsi nie miałam już zupełnie zasięgu. Hania napisała, że były bardzo chciało im się pić, na pewno trochę że  stresu, a trochę i z tak dalekiej trasy. Teraz czekamy na wiadomości od Hani.

Dziękuję za wieści 🙂 Wczoraj było dość ciepło, więc spragnione, no i stres. Fajnie że już dotarły i wszystko odbyło się bez problemów. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2022 o 08:54, mari23 napisał:

Trudno się dziwić, przeżył tam wiele lat, a dokąd i dlaczego jedzie - tego wiedzieć nie mógł...

tak bardzo, bardzo mi żal tych psich sierot 😞 u mnie po 7,5 roku od adopcji wróciła staruszka już -  Majeczka po śmierci Pana ( zmarł 9 stycznia) przez 3 dni wyła, a teraz wciąż czeka na niego - z nosem w szczelinie przy mojej furtce 😞 😞

Czaruś też tak wysiadywał przy furtce. Ale on chyba bardziej po to, by ktoś z ulicy przyszedł i do niego pogadał, bo wtedy się strasznie cieszył. Ja siedzę bardziej w kotach i tematyka psich emocji nie jest mi aż tak znana, ale pieski rozczulają tą swoją uczuciowością i mądrością... 

Link to comment
Share on other sites

Czaruś jest troszkę przestraszony, zagubiony, ale nie ma w nim żadnej agresji, bardziej uległość. Dzisiaj dostanie tabletki na odrobaczenie i krople na pchły, za parę dni wykąpiemy chłopaka, w tym czasie pozna nasz dom, to zapewne poczuje się lepiej i pewniej. Samej suchej karmy nie ruszył, ale z mięskiem, to już owszem 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...