Jump to content
Dogomania

Malutki staruszek Czaruś - już w hoteliku u Szafirki, nie będzie dłużej tęsknił na pustej posesji


Recommended Posts

Dnia 13.07.2022 o 21:36, Radek napisał:

Są jakieś nowe wieści o psiaku?

Nie. ale czasami brak wiadomości to dobra wiadomość 🙂 Napisałam wczoraj do sasiadów Czarusia prośbę o jakieś nowe zdjęcie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2022 o 09:10, mari23 napisał:

zaglądam do Czarusia - sieroty, stałej raczej już nie mogę dać, ale poproszę nr konta, choć jednorazowo wesprę psiaka.

Dziękuję bardzo ❤️ Wysyłam numer

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2022 o 08:58, mari23 napisał:

zrobiłam przelew dla Czarusia ❤️ 

Już jest ❤️ 50 zł dla Czarusia

Dzisiaj wieczorem byłam na spacerze z sunią i widziałyśmy Czarusia, czekał przed bramą swojej posesji, on tak siedzi bo tęskni za ludźmi. Bardzo ładnie wyglądał, szczekał trochę ale machał ogonkiem. Taki staruszek ale pocieszny. Nie mogłam zrobić zdjęcia bo moja strasznie się nakręciła

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2022 o 14:37, sue napisał:

Czaruś dostał stałą deklarację 50 zł/mc od Joanny M z FB

Pierwsza wpłata z tego tytułu jest już na koncie. Dziękujemy ❤️ 

                       Z serca myslimy martwimy modlimy o maluszka
 Aniu slij mi prosze swoj num konta a bazareczek Czarusiowy jeszcze trwa   Dobreduszki kupuja ofiaruja cegieleczki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 13:32, Olena84 napisał:

Zapisuję się u biedaka, ale mam pytanie Czaruś to kolega pieska dokarmiany przez tego pana, a co z tym pieskiem?

Były dwa pieski i oba nazywały się Czaruś... pewnie ten pan który dokarmiał uznał że tak wygodniej albo zapomniał drugie imię. Kolega jako Cezar(y) pojechał do Plaskatego Azylu i jest już ogarnięty i po kastracji Plaskaty Azyl

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.07.2022 o 13:52, sue napisał:

Były dwa pieski i oba nazywały się Czaruś... pewnie ten pan który dokarmiał uznał że tak wygodniej albo zapomniał drugie imię. Kolega jako Cezar(y) pojechał do Plaskatego Azylu i jest już ogarnięty i po kastracji Plaskaty Azyl

          Aniu zagladamy z wszelką modlitwą                                                                                                                     czy jest szansa dla Czarunia na hotelik?

Link to comment
Share on other sites

Czaruś ma jechać do Szafirki i jechałby dzisiaj z Aska7 ❤️ ale niektóre pieski nie mogły wyjechać ze schroniska, czekamy więc na kolejny transport jakoś za tydzień. Pojechało za to nasze kociątko do Jaagi. Dziękujemy ❤️ 

Brak opisu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...