Jump to content
Dogomania

Malutki staruszek Czaruś - już w hoteliku u Szafirki, nie będzie dłużej tęsknił na pustej posesji


Recommended Posts

Dnia 26.10.2022 o 10:34, bakusiowa napisał:

Myślę że Czaruś nie pogniewa się jeśli zapytam. Kto jeszcze może pomóc na bazarku cegiełkowym dla szczebrzeszyniaków? Dalej zbieramy na weta i utrzymanie dla pięciu kotków które są u Murki oraz na dług w Gabinecie Weterynaryjnym w Izbicy który wynosi około 5800 zł.

link do bazarku

Ja! Przegapiłam, ale już lecę ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2022 o 12:28, Tyśka) napisał:

Odświeżyłam ogłoszenie Czarusia. Może ktoś sfinansuje wyróżnienie? 

Znalazłam link i wyróżniłam. Tylko ja dałabym inne zdjęcie jako główne które nie jest korzystne. Te i jeszcze drugie gdzie jest sama głowa ujęta z góry. Ja bym te zdjęcia skasowała. Zdjęcia na legowisku są bardzo ładne. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 23:30, bakusiowa napisał:

Znalazłam link i wyróżniłam. Tylko ja dałabym inne zdjęcie jako główne które nie jest korzystne. Te i jeszcze drugie gdzie jest sama głowa ujęta z góry. Ja bym te zdjęcia skasowała. Zdjęcia na legowisku są bardzo ładne. 

Dziękuję za wyróżnienie.

Wcześniej mialam zdjęcia na legowisku jako główne i nikt nie zaglądał na ogłoszenie. Teraz w tej formie widzę, że poprawiły się statystyki, jest większa oglądalność ogłoszenia. Być może to przypadek, a być może lepiej widać na tym zdjęciu wielkość (małość? 😉 ) Czarusia. Dlatego na razie jeszcze tak potrzymam i za parę dni dostosuję się do Twoich wskazówek ;-). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 01:41, Tyśka) napisał:

Dziękuję za wyróżnienie.

Wcześniej mialam zdjęcia na legowisku jako główne i nikt nie zaglądał na ogłoszenie. Teraz w tej formie widzę, że poprawiły się statystyki, jest większa oglądalność ogłoszenia. Być może to przypadek, a być może lepiej widać na tym zdjęciu wielkość (małość? 😉 ) Czarusia. Dlatego na razie jeszcze tak potrzymam i za parę dni dostosuję się do Twoich wskazówek ;-). 

Trzymam mocno kciuki za pozytywny wynik "wzrostu oglądalności", oby TEN domek go odnalazł ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Mamy wpłaty dla Czarusia i serdecznie za nie dziękuję ❤️

27.10.2022 - 107 zł - wpłata od Ani R., osoby zaangażowanej we wcześniejszą historię Czarusia

03.11.2022 - 50 zł - Joanna M, stała za listopad

04.11.2022 - 20 zł - elik, stała za listopad

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 4.12.2022 o 18:57, Tyśka) napisał:

Mam dzisiaj rabat 60% na wyróżnienia ogłoszeń. Miesiąc kosztuje 9,97zł. Czy wyróżnić? 

Ojej Tysiu przepraszam nie zauważyłam posta 😞

Już chyba za późno na wyróżnienie... Mi się ostatnio udało wyróżnić moje ogłoszenie dla Czarusia ale wciąż nikt się nim nie interesuje, słabo z tymi adopcjami w tym roku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...