Jump to content
Dogomania

Malutki staruszek Czaruś - już w hoteliku u Szafirki, nie będzie dłużej tęsknił na pustej posesji


Recommended Posts

Na konto Czarusia dopisałam wpłaty przeznaczone dla Amberka za zgodą wpłacających 🙂 Jest to kwota 160 zł (50 zł Poker, 50 zł Figunia, 40 zł z bazarku Nadziejki, 20 zł od Nesiowatej).Bardzo serdecznie dziękuję. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.08.2022 o 15:46, szafirka napisał:

Czaruś ma zapalenie przyczółka ogonowego. Czuje się dobrze, sierść zaczyna błyszczeć, kupy mają prawidłową barwę.

Już się rozkręcił, drepcze wszędzie z merdającym ogonkiem, poszczekuje, przychodzi po głaski. 

 

O jaki wesoły piesek z niego 🙂 Już się chyba całkiem rozkręcił.

Dziękuję ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2022 o 17:41, szafirka napisał:

Czarek został zaszczepiony, niebawem będziemy umawiać na kastrację. Jego ogonek zaczyna powoli zarastać. Korzysta chłopak z życia, ale można zacząć rozglądać się za domkiem. 

Za szczepienie zapłaciłam 80 zł.

IMG-20220827-WA0002_800x360.jpg

IMG-20220827-WA0003_800x360.jpg

IMG-20220827-WA0004_800x360.jpg

IMG-20220827-WA0006_800x360.jpg

IMG-20220827-WA0008_800x360.jpg

IMG-20220827-WA0009_800x360.jpg

IMG-20220827-WA0012_800x360.jpg

IMG-20220827-WA0013_800x360.jpg

IMG-20220827-WA0014_800x360.jpg

IMG-20220827-WA0016_800x360.jpg

Super, dziękuję, już opłacam szczepienie 🙂

Zdjęcia bardzo ładne 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.08.2022 o 10:51, Tyśka) napisał:

Uroczy.

 

To jeszcze poproszę informacje do ogloszen: wiek, waga, wysokość w kłębie, stan zdrowia, zachowanie w domu, stosunek do ludzi, psów (kotów)

Przepraszam że nie odpisałam wcześniej, ale nie robiłam tego bo nie znam np. wagi i wysokości. Spróbuję napisać co wiem.

Wiek - ok. 10 lat na pewno, tak ma wpisane w karcie od weta

Stan zdrowia - jedno oczko niedowidzące, drugie po operacji i chyba widzi na nie dobrze. Nic nie wiemy jeszcze o ewentualnych dolegliwościach poza stanem zapalnym który już jest zaleczony. 

Zachowanie w domu - to też napiszę z tego co wiem wcześniej, nie bywał w domu, na smyczy nie umie, boi się jeździć autem, 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 14:50, sue napisał:

Przepraszam że nie odpisałam wcześniej, ale nie robiłam tego bo nie znam np. wagi i wysokości. Spróbuję napisać co wiem.

Wiek - ok. 10 lat na pewno, tak ma wpisane w karcie od weta

Stan zdrowia - jedno oczko niedowidzące, drugie po operacji i chyba widzi na nie dobrze. Nic nie wiemy jeszcze o ewentualnych dolegliwościach poza stanem zapalnym który już jest zaleczony. 

Zachowanie w domu - to też napiszę z tego co wiem wcześniej, nie bywał w domu, na smyczy nie umie, boi się jeździć autem, 

Zadzwoń proszę do szafirki i dopytaj 🙂 Szafirka mierzy i waży psiaki i udziela szczegółowych informacji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na moje (to samo co w przypadku Skrzypka np.,) będę do wszystkich wysyłać PW chyba że już ktoś ma moje konto. Niestety Kasia od września zrzeka się skarbnikowania dla Czarusia. 

Na koncie zameldowało się 20 zł od bakusiowej, bardzo dziękujemy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 16:33, sue napisał:

Na moje (to samo co w przypadku Skrzypka np.,) będę do wszystkich wysyłać PW chyba że już ktoś ma moje konto. Niestety Kasia od września zrzeka się skarbnikowania dla Czarusia. 

Na koncie zameldowało się 20 zł od bakusiowej, bardzo dziękujemy ❤️

Ok, to pójdzie na Twoje 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 16:33, sue napisał:

Niestety Kasia od września zrzeka się skarbnikowania dla Czarusia. 

Kasę z bazarku wpłaciłam na dotychczasowe konto i pewnie wpłynie już po 1.09.

Dobrze, że to przeczytałam. Wpłaty deklaracji dla Czarusia robię 2-3 dzień miesiąca i pewnie wpłaciłabym na to dotychczasowe. Trzeba już rozesłać nowy nr konta, bo pewnie nie tylko ja płacę zaraz po pierwszym  🙂 

Proszę o numer nowego konta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 14:40, sue napisał:

Bardzo dziękuję, ale dużo się uzbierało ❤️ Potwierdzę oczywiście

Tak długo trwało rozliczenie, bo dopiero wczoraj dostałam ostateczne informacje co do wielkości nadpłaty. Ale kasa zawsze się przydaje  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 15:25, Tyśka) napisał:

Zadzwoń proszę do szafirki i dopytaj 🙂 Szafirka mierzy i waży psiaki i udziela szczegółowych informacji. 

Waga i wzrost będą później. W kłębie ok. 35 cm ale czekamy na dokładny pomiar.

Czaruś nie zwraca uwagi na koty, nie obszczekuje ludzi, szczeka jak się cieszy. Bardzo ładnie zachowuje czystość. W domu mu się podoba 🙂 Wiek na pewno 10, może więcej. Jest fajny, kontaktowy. Trochę ucieka gdy chce mu się nałożyć obrożę i smycz, ale to jego pierwsze zetknięcia z nią więc może szybko się nauczy. 

Kastrację ma umówioną na 16 września

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 16:41, agat21 napisał:

Ok, to pójdzie na Twoje 🙂

Dziękuję ❤️ 

Dnia 31.08.2022 o 16:52, elik napisał:

Kasę z bazarku wpłaciłam na dotychczasowe konto i pewnie wpłynie już po 1.09.

Dobrze, że to przeczytałam. Wpłaty deklaracji dla Czarusia robię 2-3 dzień miesiąca i pewnie wpłaciłabym na to dotychczasowe. Trzeba już rozesłać nowy nr konta, bo pewnie nie tylko ja płacę zaraz po pierwszym  🙂 

Proszę o numer nowego konta. 

Już wysyłam 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.09.2022 o 10:05, mari23 napisał:

Tak mi trochę przypomina Dżekusia od Limonki, rozczulający staruszek ❤️ 

Może zapadnie komuś w serce ❤️ już powoli zaczynamy psinkę ogłaszać. A Dżekuś faktycznie rozczulający, biedny dziadeczek taki...

Na koncie są wpłaty 30 zł od agat21 - bardzo dziękuję - oraz 20 zł stała od elik, również brdzo dziękuję 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2022 o 19:19, sue napisał:

Waga i wzrost będą później. W kłębie ok. 35 cm ale czekamy na dokładny pomiar.

Czaruś nie zwraca uwagi na koty, nie obszczekuje ludzi, szczeka jak się cieszy. Bardzo ładnie zachowuje czystość. W domu mu się podoba 🙂 Wiek na pewno 10, może więcej. Jest fajny, kontaktowy. Trochę ucieka gdy chce mu się nałożyć obrożę i smycz, ale to jego pierwsze zetknięcia z nią więc może szybko się nauczy. 

Kastrację ma umówioną na 16 września

Dziękuję 🙂 Psinek cudowny. Uwielbian starsze pieski. Ogłoszę go w wolnej chwili na Wrocław, chyba że na to miasto już ogłoszenie ma to czekam na inną propozycję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...