Jump to content
Dogomania

Malutki staruszek Czaruś - już w hoteliku u Szafirki, nie będzie dłużej tęsknił na pustej posesji


Recommended Posts

Dnia 30.07.2022 o 23:57, Nadziejka napisał:
 
 Aniu z kramiku kt dzis zakonczony bedzie ok 135 zl , za kilka dni bede slala Tobie 
żeby tylko sie udalo wszystko z wszelką modlitwą za Czarunia

Dziękujemy bardzo ❤️

Jeśli nic się nie sypnie, Czaruś w tę środę jedzie do hoteliku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2022 o 10:41, sue napisał:

Nie. ale czasami brak wiadomości to dobra wiadomość 🙂 Napisałam wczoraj do sasiadów Czarusia prośbę o jakieś nowe zdjęcie. 

Bardzo proszę o nr konta dla Czarusia. Deklarowałam dla niego stałą i nie wiem czy dostałam nr konta do wpłat. Coś dziwnego dzieje się z moją skrzynką. Jest zaznaczone, że wykorzystałam 64% pojemności skrzynki, a ja widzę raptem kilkanaście ostatnich wiadomości. Był suwak do przesuwania wiadomości, a teraz go nie ma i nie wiem jak mogę zobaczyć starsze wiadomości. Może dostałam nr konta, ale nie mogę się do tej wiadomości dostać. Czy ktoś może wie, jak można zobaczyć te starsze wiadomości?

Przepraszam, ale ponownie proszę o nr konta do wpłat dla Czarusia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 20:09, elik napisał:

Bardzo proszę o nr konta dla Czarusia. Deklarowałam dla niego stałą i nie wiem czy dostałam nr konta do wpłat. Coś dziwnego dzieje się z moją skrzynką. Jest zaznaczone, że wykorzystałam 64% pojemności skrzynki, a ja widzę raptem kilkanaście ostatnich wiadomości. Był suwak do przesuwania wiadomości, a teraz go nie ma i nie wiem jak mogę zobaczyć starsze wiadomości. Może dostałam nr konta, ale nie mogę się do tej wiadomości dostać. Czy ktoś może wie, jak można zobaczyć te starsze wiadomości?

Przepraszam, ale ponownie proszę o nr konta do wpłat dla Czarusia.

Ależ nic się nie dzieje, już wysyłam ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 20:47, sue napisał:

Ależ nic się nie dzieje, już wysyłam ❤️ 

Dziękuję  🙂

 

Proszę powiedzcie czy też macie tak ze skrzynką, że nie widać wszystkich wiadomości tylko kilkanaście?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 21:02, sue napisał:

Spojrzałam teraz i tak, kilkanaście i nie ma suwaka, a zapchane 81%. Google Chrome. Ale na telefonie jest ok - może kwestia przeglądarki. Spróbuj wejść z innego czegoś. 

No właśnie i jak wykasować część wiadomości, żeby skrzynka nie była taka doładowana?  
Z wejściem z innej przeglądarki jest taki problem, że nie pamiętam  hasła i nie zaloguję się   🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 21:05, elik napisał:

No właśnie i jak wykasować część wiadomości, żeby skrzynka nie była taka doładowana?  
Z wejściem z innej przeglądarki jest taki problem, że nie pamiętam  hasła i nie zaloguję się   🙂  

Hasło można podejrzeć w zapisanych w przeglądarce, jeśli jest zapamiętane  - jaką masz? w chrome są w: ustawienia/autouzupełnianie i z listy trzeba wybrać właściwą pozycję, a później kliknąć na oczko, w innych na pamięć nie wiem ale raczej też się to gdzieś mieści 

Link to comment
Share on other sites

Można też czekać aż samo ustąpi, na dogomanii co jakiś czas coś się zmienia samoistnie. A skrzynka chyba opróżnia się sama jak jest zapchana na 100%? nie wiem nigdy jej nie czyściłam i jakoś żyję 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 21:11, sue napisał:

A skrzynka chyba opróżnia się sama jak jest zapchana na 100%? nie wiem nigdy jej nie czyściłam i jakoś żyję 

Chyba sama się nie opróżnia, bo zdarza się nieraz gdy chcę wysłać do kogoś wiadomość, to dostaję informację, że ta osoba nie może przyjmować wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 20:09, elik napisał:

Bardzo proszę o nr konta dla Czarusia. Deklarowałam dla niego stałą i nie wiem czy dostałam nr konta do wpłat. Coś dziwnego dzieje się z moją skrzynką. Jest zaznaczone, że wykorzystałam 64% pojemności skrzynki, a ja widzę raptem kilkanaście ostatnich wiadomości. Był suwak do przesuwania wiadomości, a teraz go nie ma i nie wiem jak mogę zobaczyć starsze wiadomości. Może dostałam nr konta, ale nie mogę się do tej wiadomości dostać. Czy ktoś może wie, jak można zobaczyć te starsze wiadomości?

Przepraszam, ale ponownie proszę o nr konta do wpłat dla Czarusia.

Jedno z najnowszych udogodnień portalu. U mnie jest tak samo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 22:51, bakusiowa napisał:

Jedno z najnowszych udogodnień portalu. U mnie jest tak samo.

Miałam nadzieję, że to tak tylko u mnie i coś da się z tym zrobić, a tu masz ...  Nie pozostaje nic tylko czekać, jak znowu to zmienią, bo tak się na dogo zdarza.
Dzięki za info  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 23:00, elik napisał:

Miałam nadzieję, że to tak tylko u mnie i coś da się z tym zrobić, a tu masz ...  Nie pozostaje nic tylko czekać, jak znowu to zmienią, bo tak się na dogo zdarza.
Dzięki za info  🙂 

Wydaje mi się, że kiedy widoczne wiadomości zostaną usunięte dopiero wtedy ukażą się wcześniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 22:25, bakusiowa napisał:

Wydaje mi się, że kiedy widoczne wiadomości zostaną usunięte dopiero wtedy ukażą się wcześniejsze.

Rzecz w tym, że nie wszystkie z tych widocznych chcę usunąć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 18:10, elik napisał:

Rzecz w tym, że nie wszystkie z tych widocznych chcę usunąć.

Ja mam 84% wykorzystanego miejsca. Ciekawe jak będzie w przypadku wysyłania zaproszeń na bazarek. Wydaje mi się, że jak już będzie 100% trzeba będzie kliknąć "wyczyść" bo jakoś nie widzę innej możliwości.Wtedy zostaną usunięte wszystkie wiadomości. Może jest na forum osoba bardziej biegła w tych sprawach i będzie wiedziała coś więcej jak usunąć to co się chce.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że problem z opróżnianiem skrzynki jest ogólny, bo ja ostatnio właśnie się zastanawiam czy ja już całkiem nie widzę czy nie wiem, nie było mnie trochę na dogo a już nie potrafię wyczyścić wiadomości, a akurat bardzo potrzebowałam i w żadne sposób nie mogłam się dostać do tych starszych 😏.

Trzymam kciuki za Czarusia, za kilka godzin wyrusza w podróż.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 23:30, bakusiowa napisał:

Wydaje mi się, że jak już będzie 100% trzeba będzie kliknąć "wyczyść" bo jakoś nie widzę innej możliwości.Wtedy zostaną usunięte wszystkie wiadomości.

Też mi się tak wydaje i wtedy stracimy także te wiadomości, które chcemy zatrzymać 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...