Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaki z lasu. Blaki w DS, LUKI zostaje z nami !!!!


Recommended Posts

No i doopa blada. Spóźniłam się. Luki dostał od malagosów czipa 🙂

Pozostała tylko rejestracja w Safe Animal i już. Do tej pory płaciło się jednorazowo 45 zł, ale od 3 listopada trzeba wybrać subskrypcję.

Uwaga, uwaga !

Na rok: 59 zł

Na trzy lata: 149 zł

Dożywotnio: 399 zł

No i dałam spokój. Będzie chodził Luki z pustym czipem. W ostateczności (zguba) można wykupić subskrypcję roczną. Oby nie było potrzeby. Myślę, że spadnie drastycznie liczba zaczipowanych psów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2022 o 18:33, Mazowszanka13 napisał:

No i doopa blada. Spóźniłam się. Luki dostał od malagosów czipa 🙂

Pozostała tylko rejestracja w Safe Animal i już. Do tej pory płaciło się jednorazowo 45 zł, ale od 3 listopada trzeba wybrać subskrypcję.

Uwaga, uwaga !

Na rok: 59 zł

Na trzy lata: 149 zł

Dożywotnio: 399 zł

No i dałam spokój. Będzie chodził Luki z pustym czipem. W ostateczności (zguba) można wykupić subskrypcję roczną. Oby nie było potrzeby. Myślę, że spadnie drastycznie liczba zaczipowanych psów.

I kotów 😁

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko, w wielu gabinetach wet jest możliwość rejestracji czipa w safe animal, może u Was gdzieś też, można popytać. Wtedy jest większy kłopot z edycją danych, bo może to zrobić tylko lecznica która rejestrowała, ale u nas na prośbę bez problemu zmieniali, tylko trochę więcej zachodu. Bo ta cena to faktycznie zaporowa do samodzielnej rejestracji 😕

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2022 o 10:08, Marysia R. napisał:

Mazowszanko, w wielu gabinetach wet jest możliwość rejestracji czipa w safe animal, może u Was gdzieś też, można popytać. Wtedy jest większy kłopot z edycją danych, bo może to zrobić tylko lecznica która rejestrowała, ale u nas na prośbę bez problemu zmieniali, tylko trochę więcej zachodu. Bo ta cena to faktycznie zaporowa do samodzielnej rejestracji 😕

Dzięki za radę:) Zapytam w Przasnyszu.

Link to comment
Share on other sites

Hurra ! Udało się 🙂 Wetka zarejestrowała Lukiego za 10zł. Byłoby za darmo(może gabinety mają jakiś abonament czy coś), ale czip nie był z Safe Animals. Jeśli trzeba będzie zmienić dane to najwyżej zawrócę jej głowę drugi raz.

Chodziło mi po głowie, żeby zapytać wetki, ale dzięki Marysi:) przeszłam od myśli do czynu.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2022 o 14:19, Mazowszanka13 napisał:

Hurra ! Udało się 🙂 Wetka zarejestrowała Lukiego za 10zł. Byłoby za darmo(może gabinety mają jakiś abonament czy coś), ale czip nie był z Safe Animals. Jeśli trzeba będzie zmienić dane to najwyżej zawrócę jej głowę drugi raz.

Chodziło mi po głowie, żeby zapytać wetki, ale dzięki Marysi:) przeszłam od myśli do czynu.

Cieszę się, że pomogłam 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 09:05, Mazowszanka13 napisał:

Nic nikomu nie mówiąc, po cichutku przeszedł Luki na samcze sikanie.

Mój pies collie, którego miałam w dzieciństwie, długo ćwiczył te umiejetność. Sikał po "babsku", a potem na próbę podnosił łapę, często tracąc przy tym równowagę.

Brawo Lukuś!!! Rozpoczął wiek męski! 😁👍To u Was dziś celebracja chyba? 😉

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 09:05, Mazowszanka13 napisał:

Nic nikomu nie mówiąc, po cichutku przeszedł Luki na samcze sikanie.

 

Super! Dojrzew nam chłopaczek 🙂

Dnia 22.11.2022 o 09:21, agat21 napisał:

Brawo Lukuś!!! Rozpoczął wiek męski! 😁👍To u Was dziś celebracja chyba? 😉

 

Trzeba to uczcić

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 15:28, malagos napisał:

Zdecydowaliśmy się z Tomkiem dać bdt temu pieskowi, od 3 tyg w gminnym kojcu, wycofany dzikusek. 

Będę zmuszona pożebrać i podziadować o kilka puszek dla niego 😞

 

20221116_091327.jpg

cudny piesio ❤️ prześlę grosik na puszki dla niego ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...