Jump to content
Dogomania

Dzisiaj koniec!!! Sunia dostaje imię NUUKA :)) Imienny dla szkielecika, który opuścił właśnie schron. Zapraszam do 25 czerwca do 22.00. Piękne imię na gwałt potrzebne ;)


agat21

Recommended Posts

On 6/22/2022 at 10:21 PM, Alaskan malamutte said:

Limonko, bo to Zuzia jest jak nic!!! Widziałam to mówię🥰

 

On 6/22/2022 at 10:31 PM, limonka80 said:

Przyglądam się suni i przyglądam, i faktycznie, z każdą chwilą coraz bardziej Zuzię w niej widzę 😀

Hmm, no cóż ...

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Dzisiaj koniec!!! Imienny dla szkielecika, który opuścił właśnie schron. Zapraszam do 25 czerwca do 22.00. Piękne imię na gwałt potrzebne ;)
Dnia 25.06.2022 o 21:56, Tianku napisał:

Bateria mi pada w telefonie nie dotrwam chyba do konca 🥴 poproszę jeszcze 5 głosów na Zuzię 

Dnia 25.06.2022 o 21:59, CZETKA napisał:

Nuuka 20 poprosze

Dnia 25.06.2022 o 19:32, Poker napisał:

6 głosów na Nuukę

No i się zadziało jednak na końcu 😄 Zaraz liczę, chociaż widzę, że Tianku już policzyła 😉

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Dzisiaj koniec!!! Sunia dostaje imię NUUKA :)) Imienny dla szkielecika, który opuścił właśnie schron. Zapraszam do 25 czerwca do 22.00. Piękne imię na gwałt potrzebne ;)
On 6/26/2022 at 12:13 AM, agat21 said:

Czyli jest NUUKA! Gratuluję Czetce - Matce Chrzestnej 😄🌼 a wszystkim biorącym udział bardzo pięknie dziękuję i kłaniam się do ziemi 🤸‍♂️

Przelalam kaskę, mam nadzieje ze dobrze policzylam 😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...