Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

Dnia 23.06.2022 o 09:40, Jaaga napisał:

Mala dopóki byla w klatce, to sama garnęła się do mnie i cieszyła nawet na mój widok. Teraz ją wypuszczamy, kiedy psy są na spacerze i przestrzeń ją wyraźnie płoszy. Najgorsze jest to, ze probuje wydostać się przez okno.

Żaden pies dotad tego nie próbował. Mamy specjalnie pustą przestrzeń pod oknem, jest tam tylko legowisko, żeby nie ułatwić dostania się na parapet. Nie wiem, co będzie za kilka dni, bo to południowy pokój i psy miały cały dzień na oścież otwarte oslonięte okno.

Poza tym jest ok, ma ogromny apetyt, lek dostaje 2 razy dziennie, żeby skrócić czas podawania. 

Może dawno już poza klatką nie przebywała. Pewnie chwilę jej to zajmie, żeby się przyzwyczaić. Oby krótką chwilę.

Link to comment
Share on other sites

 

Rozmawiałam wczoraj z Jagną, malutka ma się dobrze, tylko przestrzeń trochę ją onieśmiela, póki co, bardzo lubi siedzieć sobie w pomieszczeniu i obserwować. Chyba bidula chce nacieszyć się spokojem i poczuciem braku zagrożenia ze strony innych psów. W schronie, wśród takiej ilości psów, i to nie zawsze przyjaźnie nastawionych, takie delikatne maleństwo musiało czuć się strasznie ....  

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma trudności chodzeniem na smyczy, ale zalatwia się na niej jednak. Zalatwia potrzeby na zewnątrz. widać, że najchętniej zostałaby w ogrodzie, ale luzem. Jest niekonfliktowa do innych psów,  nie odgryza się. Typ wrażliwca. 

 

Resized_20220625_093626_resized.jpeg

Resized_20220625_093625.jpeg

Resized_20220625_093528.jpeg

Resized_20220625_093518_resized.jpeg

Resized_20220625_093522.jpeg

Resized_20220625_093458.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Baardzo już byłam ciekawa jak chudzinka się miewa, dzięki za zdjęcia i wieści 😍 Mimo strachu przed smyczą fajnie, że smycz jej nie paraliżuje. Nauczy się szybko pewnie na niej chodzić. Widać w oczach jeszcze niepokój i niepewność, ale myślę, że to też szybko minie. Bo oczka bystre i inteligentne 😉😁

Link to comment
Share on other sites

Kochana maleńka♥️ Myślę, że bardzo przydałoby się wyczesanie jej tyłu.

 

A ja zapomniałam napisać, że mój syn powiedział, że Andrzej mąż Jaagi jest super miły i bardzo komunikatywny😃 Zachwycamy się zawsze Jaagą, a Andrzej pozostaje z boku, więc z radością dowiedziałam się, że bardzo fajny z niego człowiek 😀

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 25.06.2022 o 14:01, Ewa Marta napisał:

A ja zapomniałam napisać, że mój syn powiedział, że Andrzej mąż Jaagi jest super miły i bardzo komunikatywny😃 Zachwycamy się zawsze Jaagą, a Andrzej pozostaje z boku, więc z radością dowiedziałam się, że bardzo fajny z niego człowiek 😀

Ja też kilka razy rozmawiałam z p.Andrzejem mężem Jagny i w pełni się zgadzam 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mala będzie czesana po kąpieli, trzeba zmyc w chlorheksydynie wszystko. Usuwanie samych filcykow n brudna sierść nic nie da i czekam aż wydali lamblie.

Tak, Andrzej zdecydowanie jest milszy i spokojniejszy ode mnie 😜 w końcu imie zobowiązuje i nie mogę być za miła. Do tego jestem głośna i wprowadzam chaos,  a on nie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2022 o 22:00, Jaaga napisał:

Tak, Andrzej zdecydowanie jest milszy i spokojniejszy ode mnie 😜 w końcu imie zobowiązuje i nie mogę być za miła. Do tego jestem głośna i wprowadzam chaos,  a on nie.

Czyli stanowicie dobrze dobraną parę, uzupełniacie się  🙂   

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...