Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

W kwestaich organizacyjnych jeszcze się wypowiem: sunia będzie kosztować 360 zł miesięcznie jeśli chodzi o hotelowanie. Skarbnikiem zgodziła się zostać limonka 😘🌷 Na razie konto suńki jest puste. Jeśli ktoś będzie chciał suńkę wspomóc stałą czy jednorazową wpłatą - bardzo będziemy wdzięczne 🤗

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystko w porządku, sunia grzeczna. Noc przespała bez problemu. Jest kontaktowa, już się nie boi. Kupa dzis juz o wiele lepsza. Dostala druga dawkę leku. Bardzo dużo pije, ale tak zazwyczaj jest po wyjściu z tego schroniska. Rano dalam sucha karmę, to był foch. Widocznie byla wcześniej przyzwyczajona do gotowanych posiłków. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2022 o 09:08, Jaaga napisał:

Wszystko w porządku, sunia grzeczna. Noc przespała bez problemu. Jest kontaktowa, już się nie boi. Kupa dzis juz o wiele lepsza. Dostala druga dawkę leku. Bardzo dużo pije, ale tak zazwyczaj jest po wyjściu z tego schroniska. Rano dalam sucha karmę, to był foch.

Świetne wieści jak na początek 🙂 

Koleżanka Ewy Marty chce kupić dla małej karmę, jak uważasz, jaką ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2022 o 09:15, limonka80 napisał:

Świetne wieści jak na początek 🙂 

Koleżanka Ewy Marty chce kupić dla małej karmę, jak uważasz, jaką ?

Mysle, ze na poczatek Intestinal, jak zawsze przy lambliach,  bo jest dobrze wchłaniany. Może przy nich mieć gorsze parametry wątrobowe,  więc lepiej zwykłej wysokoenergetycznej karmy nie podawać. Najpierw musimy się pozbyć tego paskudztwa.

I mala potrzebuje teraz probiotyk. Ja swoim kupuje rewelacyjny Probiotyk z Eurowetu. W przychodni są znacznie droższe, wiec może udałoby się kupić z karmą. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2022 o 09:25, Jaaga napisał:

Mysle, ze na poczatek Intestinal, jak zawsze przy lambliach,  bo jest dobrze wchłaniany. Może przy nich mieć gorsze parametry wątrobowe,  więc lepiej zwykłej wysokoenergetycznej karmy nie podawać. Najpierw musimy się pozbyć tego paskudztwa.

I mala potrzebuje teraz probiotyk. Ja swoim kupuje rewelacyjny Probiotyk z Eurowetu. W przychodni są znacznie droższe, wiec może udałoby się kupić z karmą. 

Jaaga, piszę z telefonu, więc mam utrudniony dostęp do internetu. Bardzo Cię proszę wrzuć mi link do konkretnej karmy RC. Są chyba różne. I bardzo proszę prześlij mi na pw pełny adres do siebie W domu mam, tu nie. Wyśle od razu Ani, żeby zrobiła zakupy karmy i probiotyku.

Edit: coś znalazłam, może być ta?

https://allegro.pl/oferta/royal-canin-gastro-intestinal-pies-7-5-kg-gi25-12042211880

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.06.2022 o 09:55, Ewa Marta napisał:

Jaaga, piszę z telefonu, więc mam utrudniony dostęp do internetu. Bardzo Cię proszę wrzuć mi link do konkretnej karmy RC. Są chyba różne. I bardzo proszę prześlij mi na pw pełny adres do siebie W domu mam, tu nie. Wyśle od razu Ani, żeby zrobiła zakupy karmy i probiotyku.

Edit: coś znalazłam, może być ta?

https://allegro.pl/oferta/royal-canin-gastro-intestinal-pies-7-5-kg-gi25-12042211880

To wlaśnie ta, druga ma mała ilość kalorii .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...