Jump to content
Dogomania

Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!


Recommended Posts

Nie wiem jak dziś skupię się na pracy... 😄 Ale trzeba będzie jakoś.. Logistycznie wszystko zapięte (dzięki serdeczne dla syna Ewy Marty i Asi Alaskan, którzy są dziś najważniejszymi figurami na szachownicy 😉 ) Najważniejsze, żeby psinka już opuściła schron. 👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze😀 Sunia pojedzie w dużej klatce kennelowej. Marcin zabierze jakieś prześcieradła i podkłady.

Moja przyjaciółka Ania J. chce małej kupić karmę i jak będzie potrzeba, to taki odżywczy liquid. Czekam na informacje od Jaagi jaka karma będzie najwłaściwsza. Może warto zrobić jej badania, żeby wiedzieć co powinna jeść.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2022 o 09:01, agat21 napisał:

Nie wiem jak dziś skupię się na pracy... 😄 

Ja nawet nie będę próbować 😁

Dnia 21.06.2022 o 09:01, agat21 napisał:

Logistycznie wszystko zapięte (dzięki serdeczne dla syna Ewy Marty i Asi Alaskan, którzy są dziś najważniejszymi figurami na szachownicy 😉

Bardzo, bardzo dziękujemy 🌷

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2022 o 09:20, Ewa Marta napisał:

Moja przyjaciółka Ania J. chce małej kupić karmę i jak będzie potrzeba, to taki odżywczy liquid. Czekam na informacje od Jaagi jaka karma będzie najwłaściwsza. Może warto zrobić jej badania, żeby wiedzieć co powinna jeść.

Ależ malutkiej powiększa się grono przyjaciół , bardzo dziękujemy 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2022 o 09:01, agat21 napisał:

Nie wiem jak dziś skupię się na pracy... 😄 Ale trzeba będzie jakoś.. Logistycznie wszystko zapięte (dzięki serdeczne dla syna Ewy Marty i Asi Alaskan, którzy są dziś najważniejszymi figurami na szachownicy 😉 ) Najważniejsze, żeby psinka już opuściła schron. 👍

Przepraszam, oczywiście syn jest tylko Ewy Marty, a nie Ewy Marty i Asi Alaskan -  bo jakoś tak dziwnie zabrzmiało 😁😅

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2022 o 09:20, Ewa Marta napisał:

Będzie dobrze😀 Sunia pojedzie w dużej klatce kennelowej. Marcin zabierze jakieś prześcieradła i podkłady.

Moja przyjaciółka Ania J. chce małej kupić karmę i jak będzie potrzeba, to taki odżywczy liquid. Czekam na informacje od Jaagi jaka karma będzie najwłaściwsza. Może warto zrobić jej badania, żeby wiedzieć co powinna jeść.

 

 

Niestety, nie jestem w stanie w najbliższych paru dniach jechać na badania.  My jesteśmy chorzy, córkę wozimy od szpitala do szpitala. Wróciła po północy  z jednego, teraz sa juz w drodze do następnego. Dlatego mówiłam Limonce, żeby szukać jakiegoś innego hoteliku, a my w ostateczności. Skoro nigdzie nie było miejsca, to mysle, ze i tak lepiej, ze bedzie bezpieczna i karmiona, niż miałaby siedzieć w schronisku.  Zrobie jej test na lamblie, bo najczęściej one są w schronisku powodem odwodnienia i silnej chudości. Zresztą lepiej psom w takim stanie zrobić badanie krwi po kilku dniach, bo wychodzą złe z powodu odwodnienia i dużej ilości chemii z kielbas. Po kilku dniach pokaża rzeczywisty stan psa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.06.2022 o 11:05, Jaaga napisał:

Niestety, nie jestem w stanie w najbliższych paru dniach jechać na badania.  My jesteśmy chorzy, córkę wozimy od szpitala do szpitala. Wróciła po północy  z jednego, teraz sa juz w drodze do następnego. Dlatego mówiłam Limonce, żeby szukać jakiegoś innego hoteliku, a my w ostateczności. Skoro nigdzie nie było miejsca, to mysle, ze i tak lepiej, ze bedzie bezpieczna i karmiona, niż miałaby siedzieć w schronisku.  Zrobie jej test na lamblie, bo najczęściej one są w schronisku powodem odwodnienia i silnej chudości. Zresztą lepiej psom w takim stanie zrobić badanie krwi po kilku dniach, bo wychodzą złe z powodu odwodnienia i dużej ilości chemii z kielbas. Po kilku dniach pokaża rzeczywisty stan psa. 

Sama oceniasz patrząc na nią co kupić. Zaczekajmy dzień dwa i podpowiesz co kupić.

Dużo zdrowia dla całej rodzinki♥️

 

 

Link to comment
Share on other sites

ufffff... pojechała!!!!!

Zalękniona, przestraszona, ale nie agresywna, dała się wziąć na ręce, bo nie chciała wyjść z budki. Na smyczy idzie już całkiem ładnie. Brzuszek zagojony na szczęście ładnie, musiała gdzieś siedzieć schowana jakiś czas po sterylce. W książeczce ma wpisane 6 lat, ale zęby ma młodsze 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...